320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Portugal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas molbert Vaata postitust
    Sellistele paneks jah hea meelega põlvega näkku.
    Tüdrukutele või? Normaalne vend.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      #17
      tra põhimõtteliselt olen ma juba Eesti poolt, ei saa ma midagi teha aga selliseid lollakaid blondiine on eesti paksult täis !! Ja sellest väikesest Portugali pedeurklist Kristiinast on küll juba kopp ees, Torrese vastu pole mul suht midagi aga eks ta ka on selline väikestviisi keelipede...

      Kommentaar


        #18
        suur plakat teha ja peale kirjutada "c.ronaldo is gay"
        ja see öge pilt panna, kus ta lühikeste pükste ja karkudega on.

        igakjuhuks eesti keelne tekst ka, muidu eesti rumalad blondiinid ei saa aru :S

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas vessarman Vaata postitust
          tra põhimõtteliselt olen ma juba Eesti poolt, ei saa ma midagi teha aga selliseid lollakaid blondiine on eesti paksult täis !! Ja sellest väikesest Portugali pedeurklist Kristiinast on küll juba kopp ees, Torrese vastu pole mul suht midagi aga eks ta ka on selline väikestviisi keelipede...
          päris kõva vend oled, õpi kirjutama ka.

          Kommentaar


            #20
            seda teemat lugedes kangastus silme ette, ei tea mispärast, see eurovisioon, kus teine arnold oma kuulsa teise koha sai...

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Pohlak lisas, et mai lõppu kavandatud mäng Prantsusmaaga lükkub pigem edasi. "Prantsuse alaliidu president ja peadirektor on kinnitanud, et nad tulevad siia. Paraku ei osanud nad ette näha, et koondise juhtkond ei soovi sellesse perioodi veel üht lisamängu," sõnas Pohlak. "Kuna meil on tänavu atraktiivseid vastaseid juba piisavalt, teen prantslastele lähipäevil ettepaneku leppida meie maavõistlus kokku järgmise aasta juunikuuks. Kuna nad on lubaduse andnud, loodan, et nad nõustuvad selle ettepanekuga."
              eee... kas järgmise aasta juunikuus mitte selline tore üritus ei hakka pihta või olen ma millestki väga valesti aru saanud!?! ...et siis väga nagu ei usu, ehkki ajavöönd peaks meil sama olema. aga mine sa tea - konnaõgijate pilet sinna pole veel sugugi tagatud...

              Kommentaar


                #22
                võtke palun selle teema pealkirjast need märgid ära, silmadel on valus.

                Kommentaar


                  #23
                  2 väravavahti

                  Eesti peaks siis ühe ründaja ära võtma ja tolle asemele teise väravavahi panema. Niikuinii me väravat ei löö, aga siis ei lööda ka meile väravat. VOT

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                    võtke palun selle teema pealkirjast need märgid ära, silmadel on valus.
                    Ühinen palvega.
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas norsk Vaata postitust
                      Ühinen palvega.
                      Ja asendada kuupäevaga(kuigi teiste teemadega seda pole veel harrastatud)
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #26
                        Võiks nendele blondiinidele teha eraldi sektori klaas seinaga, siis vähemalt ei kuule neid. Ehk jääb krissu selleks mänguks haigeks või eemale.

                        Kommentaar


                          #27
                          Koolivaheaeg on või?

                          Kommentaar


                            #28
                            munadepühad.

                            Kommentaar


                              #29
                              Kuulge wankerid, kes lubavad igale Portugali fännavale neiule põlvega näkku kütta. See on iga inimese enda asi, kelle poolt ta on. Näiteks kui tennist mängivad omavahel Kaia Kanepi ja blond siresäärne kikkis tissidega kaunitar, siis ma ei pea olema Kanepi poolt. Äkki ma tahan homme ka Eurosporti vaadates onaneerida. Sama asi on nende Ronaldo fännitaridega. Kui Eesti koondises pole nende jaoks piisavalt seksikaid mehi, siis shit happens ja las fännavad Portugali. Kah asi, mille peale närvi minna.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Kuulge wankerid ... ma tahan homme ka Eurosporti vaadates onaneerida.
                                Komitee annab teile loa. Pihu pealegi!

                                -e- tra. ega keegi kätt ette ei pane oleks parem nali olnud. vist.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X