320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Portugal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Komitee annab teile loa. Pihu pealegi!
    Aitüma komiteele.

    Ma katsetasingi, kes sõnasabast kinni haarab

    Kommentaar


      #32
      Tegelikult võiks mäng Portugaliga päris hästi minna. Neil on viimastel aastatel olnud ju väravalöömisprobleeme sarnaselt Eestiga))

      Aga kas brünettidele, kes tahavad Carvalhot vaatama minna tehakse ka klaasist erasektor? Minu lemmik keskkaitsja <3
      Kas ei saa olla Eesti poolt ja mõne vastasmängija fänn?

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas valeskohas Vaata postitust
        Tegelikult võiks mäng Portugaliga päris hästi minna. Neil on viimastel aastatel olnud ju väravalöömisprobleeme sarnaselt Eestiga))

        Aga kas brünettidele, kes tahavad Carvalhot vaatama minna tehakse ka klaasist erasektor? Minu lemmik keskkaitsja <3
        Kas ei saa olla Eesti poolt ja mõne vastasmängija fänn?
        See teine asi, aga, kui mingid blondiinid karjuvad iga sekund, et eetslased kobad ja Portugali omad jumalad(too kord Hispaania), siis viskab üle küll.

        Kommentaar


          #34
          siis tekib küsimus, et kus on need kohalikud fännklubid, kes sellised asjad üle karjuvad?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #35
            nad elavad parem ennast välja siin foorumis

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas ian. Vaata postitust
              päris kõva vend oled, õpi kirjutama ka.
              miks sa nii närvi läksid ?? kas ma solvasin su armsat kristiinat w ? või on sul midagi Eesti vastu ??

              Kommentaar


                #37
                sa üle juba oma kristiinast, kaua võib üks inimene sokkida mingil mõttetul teemal

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Komitee annab teile loa. Pihu pealegi!

                  -e- tra. ega keegi kätt ette ei pane oleks parem nali olnud. vist.
                  Oleks jah. Klassikaline juhtum, kus keskpärane kraam lipsab suust välja ja kvaliteedi jaoks on rong juba läinud. Kaastunne teostuse ja aplaus editi eest.

                  PS! Kõigile, kes CRi nii tabavalt Kristiinaks kutsuvad pühendaks järgmise klipi: http://www.youtube.com/watch?v=HpA5LKVSHXs

                  Kommentaar


                    #39
                    on ju Kristiina, sobib palju paremini temaga

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas khristo Vaata postitust
                      Oleks jah. Klassikaline juhtum, kus keskpärane kraam lipsab suust välja ja kvaliteedi jaoks on rong juba läinud. Kaastunne teostuse ja aplaus editi eest.

                      PS! Kõigile, kes CRi nii tabavalt Kristiinaks kutsuvad pühendaks järgmise klipi: http://www.youtube.com/watch?v=HpA5LKVSHXs
                      millegi pärast Tevez-t Carolaks ei kutsuta. Ju on väiksed rinnad.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Kuulge wankerid, kes lubavad igale Portugali fännavale neiule põlvega näkku kütta. See on iga inimese enda asi, kelle poolt ta on. Näiteks kui tennist mängivad omavahel Kaia Kanepi ja blond siresäärne kikkis tissidega kaunitar, siis ma ei pea olema Kanepi poolt. Äkki ma tahan homme ka Eurosporti vaadates onaneerida. Sama asi on nende Ronaldo fännitaridega. Kui Eesti koondises pole nende jaoks piisavalt seksikaid mehi, siis shit happens ja las fännavad Portugali. Kah asi, mille peale närvi minna.
                        Onni kaunitari peale, aga pöialt hoia Kanepile.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas molbert Vaata postitust
                          Onni kaunitari peale, aga pöialt hoia Kanepile.
                          Ma miskipärast ei usu, et Kanepi minult thumbjobi/thumbingut* tahaks.

                          * oskab keegi aidata ja öelda, kuidas inglise keeles on pöidlakepp.

                          Kommentaar


                            #43
                            Thumbfuck? Kõlab nagu dumb fuck

                            Kommentaar


                              #44
                              See naq natuke vale koht pole mingi sihukese jutu ajamiseks ''Paneks Eesti Blondile põlvega näkku ja onaneeriks mõne tennisisti peale''?Täiesti pointless jutt ju,parem võiks lahata selle mängu käiku vms.Mitte Cr. taga rääkida ja ültse tundub nagu ta tuleks siia üksi ja Carvalioh oleks vahetus mees!?

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
                                ja ültse tundub nagu ta tuleks siia üksi


                                Kui sa tähele veel pannud ei ole, siis see on nii igas Portugali koondisega seotud teemas/artiklis jne, viimased 2-3 aastat juba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X