320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vanemate foorumlaste esimene postitus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vanemate foorumlaste esimene postitus

    Räägitakse, et esimene post läheb aiataha. Nonii, igaüks, kellel siin poste kuhjaga, võiks oma esimese postituse soccernetis siia teistele välja tuua

    Minu esimene post kah siia (1. juuli 2008):

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    - - - - - - - - - - - - BUFFON - - - - - - - - - - - -
    GROSSO - CANNAVARO - CHIELLINI - ZAMBROTTA
    - - - - - - - - - - - - - PIRLO - - - - - - - - - - - -
    - - - - - - GATTUSO - - - - - - - DE ROSSI - - - - -
    CAMORANESI - - - - - - - - - - - - - - - DI NATALE
    - - - - - - - - - - - - - TONI - - - - - - - - - - - - -

    Mina kasutaks sellist koondist, Del Piero ja Aquilani võivad samuti põhis vabalt veereda .
    Feilisin Zambrotta asukohaga väljakul.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    #2
    sa pole mingi vanem foorumlane!
    Vanad foorumlased ei mäletagi oma esimest postitust
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      sa pole mingi vanem foorumlane!
      Vanad foorumlased ei mäletagi oma esimest postitust
      Ei vaidlegi vastu, kuid poste mul üksjagu juba.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #4


        Väike nostalgia hoog tuli peale. Aga enne seda oli vähemalt üks foorum veel minu teada (vist?).

        Kunagi kuskil teemas juba arutleti selle üle, kes oli esimene foorumlane, esimene postitus jne.

        EDIT: www.soccernet.ee/forum/

        EDIT2:
        Vana foorumlane on minu kohta veits palju öeldud aga see võib minu esimene postitus olla:

        09-04-05, 18:51
        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        See on ju täiesti normaalne, et reedeti on II liiga, sest pühapäeval on Meistri- ja laupäeviti Esiliiga, tavaliselt. Sellega peab arvestama, et mängud toimuvad reedeti, midagi ei ole teha, kui ei taha ära mängi. Sõrve mängis sellegi poolest väga hea mängu ja võit oli igati teenitud sest Kaluri värav alguses oli ju täiesti koba, aga nojah see tasakaalustus kohe, sest kalur koksas ühe oma võrku kah.
        Teemaks oli tookord "2 liiga lääs/lõuna 2005 aasta". - Minu 15 esimest postitust olid selles teemas.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          #5
          Mina ei mäleta, et mis see post oli. aga mingid Robinhod, realmadridfanid ja Mikk4-d nimetasid mind jobuks. Ma nüüd olen piisavalt julge ja ütlen vastu: PEDED!

          Kommentaar


            #6
            Huvitav teema. Pani mind ajaloos tuhnima.
            Seda ma ei tea, kas allolev minu kõige esimene postitus oli siin foorumis, aga päris võimalik. Liitusin 2001 novembri algul, ühel väga nukral külmal esmaspäevasel päeval kui mu tüdruk oli just Tartus teada andnud, et ta minuga jätkata ei taha. Õnneks suutsin ta ajapikku ümber veenda.

            14.11.2001 Liverpooli teemas:
            mina olen liverpooli pooldaja küll, aga tahtsin vaid esitleda teile oma
            valitud inglise liiga meeskonda. tänapäeval on ju hästi palju neid nn.
            fantaasialiigasid, kus sa saad päris oma meeskonna kokku panna. üks koht,
            kus seda teha saab on BBC netilehekülgedel.
            minu septembris kokku pandud team oli horrible ja ei toonud mulle üldse
            punkte. nüüd koostasin päris uue ja tema näeb niisugune välja:

            Poom (Derby)
            Hreidarsson (Ipswich)
            Mills (Leeds)
            Campbell (Arsenal)
            King (Tottenham)
            Dunn (Blackburn)
            Gerrard (Liverpool)
            Pires (Arsenal)
            Veron (Man U)
            Bellamy (Newcastle)
            Owen (Liverpool)

            naljaks meeskond? loomulikult on olemas ka reeglid - BBC poolt on välja pakutud teatud
            summa (50 milj Ingl naela), mida meeskonna koguväärtus ületada ei tohi.
            Ja ühest klubist võib olla max kaks mängijat.

            Edit: Tänapäeval enam täpset liitumisaega polegi, aga vanas foorumis õnneks on.
            Liitus: 13:54 02-11-01
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #7
              ah ma ei viitsi, las smörr teeb töö ära.

              -e- hea küll polnud kõige hullem ja võib-olla pole kõigile nähtav:

              Postitas Jasper 07-05-03 10:46:42
              viimasel treeningul lõin ühe viikingiga pead kokku ning tulemusex on 4 õmblust!?selle järgi valisin ka kasutajanime! (mr. eyebrow - toim.)
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Feilisin Zambrotta asukohaga väljakul.
                Failisid Grosso asukohaga platsil. Zambro on sellel positsioonil mänginud küll ja küll

                Kommentaar


                  #9
                  Teema: Parim värav
                  Postitatud: 03-01-04 13:25:45
                  ilusaimad kollid olid kõik itaalia-saksamaa mängus sel aastal,parimad kombinatsioonid läbi aegade-kui superkolmik delp,totti,vieri vel vahest kõik korraga terwed olexid,sis võix neilt mida iganes oodata. ex ootame ja loodame em-il neid koos näha.
                  Jipikajee.


                  Aga näiteks neljas postitus hakkas juba looma:

                  Teema: Mis teeb su lemmikmeeskonna sulle lemmikuks?
                  Postitatud: 05-01-04 03:01:06
                  kust õlle kätte saab?

                  Kommentaar


                    #10
                    ma pole küll "vana olija", on minust tunduvalt vanemaid...kuid kahjuks foorumi ajalugu ei võimalda kindlalt oma esimest postitust välja otsida. siiski üks esimestest on kindlasti see (võib olla ka päris esimene, kes seda teab)

                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    tra ja jälle kaotus mingile Levantele...Davidsit oleks tõesti vaja... ja mehed kes siin räägivad suurtest summadest, mis kulutatakse palkadeks, siis Rivaldo 200000 taala nädal vist on ikka mitukümmend korda suurem summa...ja kes siin rääkis staaridest? minu meelest on ikka igas tiimis pea samapalju nn. \"staare\"..
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #11
                      tahtsin ka küsida, et kuidas peaks seda leidma. Mingi trikiga näitas 500 värskemat ainult.

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma allaes mähkmetes siin foorumis aga esimene postitus sündis loomulikult Prantsusmaa liiga teemas

                        Teen oma esimese postituse siin, kuna jälgin kõige rohkem just Prantsusmaa liigat ja Marseille käekäiku.
                        Ise nägin Marseille ja Lyoni mängu ja kogu 90+ lisaminutid olid väärt vaatamist.
                        Eriti põnev oli teine poolaeg, kui Lyon surus (väravaga taga olles) ja Marseille sai paar head kontra rünnakut ,mida nad küll ei suutnud realiseerida.
                        Kindlalt Marseille parim mäng sellel hooajal Prantsusmaa liigas ja muidugi teenitud võit
                        Prantsusmaa jalgpall

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          tahtsin ka küsida, et kuidas peaks seda leidma. Mingi trikiga näitas 500 värskemat ainult.
                          Kui oled piisavalt vana olija, otsi vanast foorumist (aastani 2006). Üleval anti link.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            ma pole küll "vana olija", on minust tunduvalt vanemaid...kuid kahjuks foorumi ajalugu ei võimalda kindlalt oma esimest postitust välja otsida. siiski üks esimestest on kindlasti see (võib olla ka päris esimene, kes seda teab)
                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            tahtsin ka küsida, et kuidas peaks seda leidma. Mingi trikiga näitas 500 värskemat ainult.
                            vanast foorumist tuleb otsida. seal kuvab kõik jutud.

                            -e-
                            Postitas cannuman 21-06-04 15:50:21
                            See küll teemaväline, aga tahaks teada, kes mängib viimasel ajal nr. 6 all Eesti koondises. Äkki keegi oskab aidata? Aitäh

                            -e2-
                            Barca
                            Postitas lorenzo 09-01-04 06:39:57
                            tra ja jälle kaotus mingile Levantele...Davidsit oleks tõesti vaja... ja mehed kes siin räägivad suurtest summadest, mis kulutatakse palkadeks, siis R...(pot jätkub, kuid ei viitsi üles otsida)
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #15
                              Näikse, et tulin areenile selles teemas, ja nagu sedastas jyriöö, 'debüteerisid kui djuud, kes venkude käest molli sai'.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X