320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vanemate foorumlaste esimene postitus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Juba siis olin Andekas Disainer...

    Postitas Scooter 26.08.2001 10:01:59
    Kas see ongi FC Soccernet'i logo, mida võib näha FC Kuristiku lehel? http://www.zone.ee/k2k/Mangud/10082001.htm See ju päris hea. Mulle igaljuhul meeldib. Ja kes on autor?
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas zidane_5
      mis on teie parim team fifa 2002-s ja kuidas teil temaga läheb?
      mul on real madridiga praegu siuke:
      Iker Cassillas

      Ashley Cole Fernando Hierro Sol Campbell Roberto Carlos




      David Beckham Luis Figo Zinedine Zidane Rivaldo




      Ronaldo Raūl


      teen realiga proffesionaalse tasemega hispaania liigat.2001 hooajal langesin copa del reys välja esimeses ringis, kaotasin espanyolile cl-is kaotasin poolfinaalis arsenalile (kes hiljem tuli meistriks) kahe mängu kokkuvõttes 2-1 ja hispaania liiga võidu kindlustasin yhe vooru enne lõppu, võites mallorca yhe mehelises vähemuses (peale 3-ndat minutit, kui sol cambpell sai punase) 3-0
      praegu on käimas 2002 hooaeg, olen hispaania liigas 4. ja cl-is enda vahegrupi liider!
      Vot nii on lood.

      Kommentaar


        #33
        alustasin päris teravalt

        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        Kule ma vaatan, et sa oled päris vaimukas...äki õpetad mulle kaa
        Ise olen ka seda mänginud. Kahjuks minu raal ei vea seda korralikult välja...aga sellegipoolest tundus väga hea mäng olevat.

        Kommentaar


          #34
          minu esimene türa

          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          Vait pedekas!!!!
          Kuradi inglismaa mängust veel niipalju, et hoolimata valusast kaotusest, mis ajas meele ikka tõsiselt tusaseks, kuulsin täna tööle minnes veel midagi, mis tekitas tahtmist mõnd siit ilmast kõrvaldada. Nimelt olid 4-5 väikest tattnokka, kes pidasid ennast imelisteks jalgpalliteadlasteks, aktsioonis eilse mängu tulemuse kommenteerimisel. Kuradi üks tillidest ütles, et ta ei mõista, miks treener Giggsi väljakule ei lasknud...teine kuradi pernüff vastas, et Giggsil oli ManUs kehv hooaeg ja selleks ei olegi ta INGLISE koondises. Siis hakkasid nad kambakesi vaidlema, et Giggs oleks ikka pidand olema ja tema oleks ikka kõik korda ajand jne... Idikad raisk... Türa, vat siukesed tatikad ajavad mind kõige enam siin ilmas närvi, kes teavad ainult 2 klubi..Reali ja Manu ( mõni teab võibolla, et on olemas ka NUFC ja Arsenal) ja siis kuradi mölisevad ja vinguvad oma piniseval häälel ja ajavad niigi krussis närvid veelgi enam krussi. vot.

          Kommentaar


            #35
            Minu esimene postitus oli "Saagu foorum" ja foorum sai.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
              Minu esimene postitus oli "Saagu foorum" ja foorum sai.
              Nüüd võib teema lukku panna.
              Algselt postitas aanvaller
              raamatud on pededele!

              Kommentaar


                #37
                heheee
                Venemaa mängu teema Stas oli veel teema autor

                Postitas meesmuiste 20-03-05 14:50:32
                minuni jõudis info, et piletid on otsas. Tuttav tahtis neid soetada, kuid öeldi, et ei ole enam. Seega, kui kellelgi on mõistliku hinnaga pakkuda mõned, siis palun teada anda.
                56 XXX XXX

                Parimat!

                kokku vanas foorumis 172 postitust. areng on vahepeal olnud meeletu

                Registreerunud olen aga pool aastat enne esimest posti:
                Liitumiskuupäev: 20-09-04

                Kommentaar


                  #38
                  Postitatud: 09-11-02 23:53:28

                  See oli 1 hattrick Operilt Taanis.Päris hea synnipäevakink endale.Väravavaht kellele ta täna 3 kolli sisse lõi, olevat olnud sama vv kellele opi oma 1 värava Taanis oleku ajal lõi!

                  Täpsemat infi saate www.Andres-oper.dk



                  Päris asjalik, aga sinna tsitaadiboxi selle teksti lükkamist pole ma suutnud siiani ära õppida . Eriline foorumihai pole ma kunagi olnud, nüüd kuidagi koolipingete tõttu pean ennast vist välja elama, kell 6:45 näiteks. soccereneti foorumis!!! ma peaks vist end lõikuma minema.
                  Kuidas te nii palju postitanud olete, ilma oma elu kallale minemata?

                  Kommentaar


                    #39
                    Pärast tänast vestlust aktiivsete foorumlastegsa pidin ka seda teemat väisama ning natuke ajaloos tuhnima.

                    Lilleküla ARENA???

                    Postitatud: 19-02-02 10:47:51

                    Nimi nimeks, aga õllet nad niikuinii ei hakka seal müüma.

                    Säh siis, veteranide mängul oli õlu täiesti saadaval. Aitäh billy.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #40
                      Postitas vello99 19-10-01 15:56:15 - esimene oli siis Inglise liiga ennustuses.
                      Esimene sisuline postitus paari päeva pärast teemas "Kas Oper läheb uude klubisse?"
                      Algselt postitas vello99
                      Teda vahetatakse 60ndal minutil välja...
                      Ükskõik kui hästi ta mängib...
                      Treener karjub tema peale...

                      Aga milles täpselt see probleem on? Nagu mina
                      olen asjast aru saanud otsustab võistkonna treener
                      mängu taktika, vahetused jne. Ja ei saa ju õelda, et
                      AaB-l kehvasti on see hooaeg läinud.

                      Käitu nüüd nagu professionaalne jalgpallur
                      ja ära hala. Mida rohkem sa ajakirjanduses seletad,
                      seda suurem on tõenäosus et sa jääd üldse pingile istuma.
                      Ja see veel puuduks, et sa "moaning git" märgi juurde
                      saad, siis ei taha sind küll keegi.

                      P.S Paar hooaega tagasi vahetas Graham iga Tottenhami mängus
                      Ginola lõpus välja (eelmine hooaeg oli Ginola tunnistatud Carlingu
                      parimaks mängijaks). Hoolimata sellest et ta oli üle prahi
                      mängija võrreldes teistega, hoolimata sellest et pea iga kord
                      pärast vahetust Spurs omadega p***e kukkus jne. Ja ainukesed kes
                      nurisesid olid spursi fännid, ginola pidas lõuad ja teenis edasi.
                      Algselt postitas vello99
                      Postitust muutis: Rainman kell 22-11-01 15:06:12
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        #41
                        Pole 100% kindel, aga minu esimeseks postituseks oli liitumiskuupäeval 08.05.01 ikka oma lemmikkategoorias, kus alustasin teemat peakirjaga Serie A

                        Tahaks teada paljud siinsetest külastajatest ka Serie A-d jälgivad ja kellele pöialt hoitakse.

                        Ise olen ja jään Fiorentina fänniks kuigi elmine aasta läks neil lörri ja ega seegi midagi head ei tõota.




                        15.08.01 alustasin ka teemat Meeskond, millest sai alguse Soccernet FC

                        Aga võiks ju tegelikult kamba siinseid fänne kokku koguda ja näiteks Soccernet.ee nimelise tiimi teha. Mis te arvate?



                        Mõnus oli ajaloos natuke tuhnida
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #42
                          Njah, 3.10.01

                          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                          Kõige tõenäolisemalt müüakse Seth Johnson. Off-seasonil pakkusid Rangers ja Middlesbrough ta eest ca £6milli. Tol hetkel tundus, et Derby ei pea peale Delapi rohkem kedagi müüma. Ravanelli tulekuga on ka palgalimiit klubi jaoks kriitilise piiri peal, nii et kui veel keegi lahkub pole täiendust küll kusagilt tulemas, mis tähendab, et vaevalt Derbyl järgmisel aastal Premieris asja on.
                          Ja ära sa märgi, Derby relegeeruski.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            #43
                            Ei midagi uut siin taeva all. Minu (ilmselt) esimene post foorumis oli õllejoomisest


                            posted May 18, 2001 10:20 PM

                            julgeks oma tagasihoidlikkuses vastu vaielda...

                            ise hakkaks kyll kuskil kella 12 ajal sellise n2oga linna peal ringi vaatama, et omasuguseid trehvata, maha istuda, yheskoos 6llekest ryybata ja laulujoru vedada... vabas 6hus. nojah, see on minu arvamus.

                            kui 6llepudeleid paraja amplituudiga tyhjendada, siis ei teki ka sellist ohtu, et m2ngu ajaks uneh6lma vajud. kuigi... nojah, v2ike oht on alati olemas...

                            aga m2nguks h22lestumine on ju vajalik. ja miks mitte olla olukorra peremees ja muudkui h22lestuda ja h22lestuda ja h22lestuda...

                            m6nus!

                            aiFo, otsib liitlasi.

                            p.s. tallinna inimesed, hakake kogunemiskohti v2lja pakkuma. pea see juunikuu k2es ei ole...


                            Ja see mis pärast seda juhtus, on juba legend ja väärikas ajalugu
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              #44
                              ei tea oma esimest postitust, sest kustutasin kord lolli peaga kõik algse kasutaja alt tehtud postitused ära. vot.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                                ei tea oma esimest postitust, sest kustutasin kord lolli peaga kõik algse kasutaja alt tehtud postitused ära. vot.
                                Vaevalt, et lolli peaga. Peaegu kindlasti oli see 100% piinlik pask. Nagu kõik su praegused postitused.

                                Jürka 1 smörgåsbord 0

                                Kommentaar

                                Working...
                                X