320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Praeguses ajakirjanduses müüb negatiivsus, seetõttu on ka väga palju halvustavaid artikleid. See pole ainult jalgpalli probleem. Suht pastakast imetud lugu tõesti.
    Julgen sulle vastuvaielda. Võta ajaleht lahti ning vaata mitu positiivset lugu seal on??? Kõik mis kirjutatakse on negatiivne. Mina enam ei viitsi uudiseid vaadata ega lehti lugedagi, sest SEE RIKUB TUJU. Mitte ühtegi positiivset lugu mitte millegist Eesti meedias. Pole siis ime, et Eesti on enesetapjate riigina juba tuntud mujal. Käid tänaval ning näed ainult mossis nägusi, mitte keegi ei naerata sulle, vaid mõned üksikud. Eesti meedia peaks just hakkama rohkem kirjutama/kajastama positiivseid lugusi, siis ei paistaks see elu ka nii raske ja keeruline praegusel majanduskriisi ajal. Negatiivsus enam ei müü, müüb positiivsed lood, mis tuleb lihtinimeste enda seast.

    Publiku arvu tõus on positiivne ning tingituna Nõmme Kalju eestvedamisel ALUSTATUD reklaamist ning positiivsetest emotsioonidest tribüünil. Mängud on tasavägisemaks läinud, enne mängu pole enam võitja selge olnud (Flora-Tammeka 2-1).

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
      See lugemine sobib kenasti siia: http://sport.err.ee/index.php?0592083
      Lugu on tõenäoliselt Eesti Politsei kergelt ähvardav provokatiivne tellimusartikkel.
      Timo Tarve ju kunagine Põhja Politseiprefektuuri pressiesindaja.
      Veri on paksem kui vesi.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Julgen sulle vastuvaielda. Võta ajaleht lahti ning vaata mitu positiivset lugu seal on??? Kõik mis kirjutatakse on negatiivne. Mina enam ei viitsi uudiseid vaadata ega lehti lugedagi, sest SEE RIKUB TUJU. Mitte ühtegi positiivset lugu mitte millegist Eesti meedias. Pole siis ime, et Eesti on enesetapjate riigina juba tuntud mujal. Käid tänaval ning näed ainult mossis nägusi, mitte keegi ei naerata sulle, vaid mõned üksikud. Eesti meedia peaks just hakkama rohkem kirjutama/kajastama positiivseid lugusi, siis ei paistaks see elu ka nii raske ja keeruline praegusel majanduskriisi ajal. Negatiivsus enam ei müü, müüb positiivsed lood, mis tuleb lihtinimeste enda seast.

        Publiku arvu tõus on positiivne ning tingituna Nõmme Kalju eestvedamisel ALUSTATUD reklaamist ning positiivsetest emotsioonidest tribüünil. Mängud on tasavägisemaks läinud, enne mängu pole enam võitja selge olnud (Flora-Tammeka 2-1).
        Sorri, aga millele sa vastu vaidlesid?
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Sorri, aga millele sa vastu vaidlesid?
          Negatiivsus ei müü enam. Kahjuks pole sellest veel meie lugupeetud ajakirjanikud aru saanud, et inimesed enam ei soovi lugeda ja kuulda seda hala et kõik on sitt ja halb.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Sorri, aga millele sa vastu vaidlesid?
            Sa ei oska lugeda
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Sa ei oska lugeda
              sa vist ei taju ise.
              kasutaja kebab räägib samat juttu ju, mis kasutaja HABE.

              Kommentaar


                #22
                suht kirkad kriidid siin.

                Kommentaar


                  #23
                  Mina arvan, et publikult oleks rohkem siis kui meil oleks 14-16 tiimiga liiga, mängud hakkaksid enam vähem normaalsetel ilmadel ja kellaaegadel. Võta kuidas tahad aga ei ole lahe vaadata kuidas 2 meeskonda ühe hooaja jooksul 4 korda liigat mängivad. Minu arvamus !

                  Kommentaar


                    #24
                    Minu seisukoht on lihtne või, siis mitte?

                    Artikklis on välja toodud fännide käitumises see "negatiivne" pool...
                    Ütleme, siis nii, et maitse asi. Kindlasti mulle ja paljudele teistele ei meeldi kui mängu ajal ropendatakse... Tribüünidel on lapsed ja päeva lõpuks ei tahaks just sellist eeskuju lastele anda. Samas kui tihti seda ropendamist staadionil siiski ette tuleb? Mitte väga... Ja kas meie lapsed ei ole kodus saanud, siis piisavalt kasvatust, et ise aru saada mis on õige ja mis vale? Pop artist M.Jackson paneb endale ja oma lapsele näiteks valge maski ette, jumal teab, äkki saab mingi bakteri külge...Kuhu maani me siis minema peame? Samas MULLE VÄGA MEELDIB kui fännid laulavad, löövad trummi, plaksutavad ja toetavad oma lemmikmeeskonda. Mõni pikantne hüüd mis on kahemõtteline või teatud irooniaga öeldud paneb mind tihti muigama ja see vast ongi üks põhjus miks jalgpalli on lahe vaatamas käia!

                    Kui sellele artiklile järgneks või ilmuks samal ajal tasakaaluks artikkel fänluse arengust ja publikuarvu kasvust Eestis, siis nagu polekski hullu, sest lugeja saab ise otsustada millisele infole tema rohkem keskendub, kas negatiivsele või positiivsele.

                    Samas kui kõrvalt midagi muud lugeda ei saa, siis on selle artikkli tulemuseks negatiivse maine kujundamine...

                    Lugeja kes staadionil ei käi võib hakata arvama et kõik jalgpallifännid ongi joodikud, ropendajad ja pätid ka vist peale kauba... Kas see tegelikkuses ka nii on? EI OLE!

                    Meedias puudub tasakaal, ajakirjanikud ei vastuta millegi ega kellegi eest, ärapanemis mentaliteet on nii selgelt kõigil veres, et kahju on nendest inimestest kohe... Kiire cash ja füür ehk, siis odav ja hetkeks müüv pealkiri koos negatiivse uudisega toob juurde klikke ja tõstab tiraazhi...

                    ANNAME TULD!

                    Lõptetuseks, midagi luua on tuhandeid kordi raskem kui lõhkuda.. Ma loodan, et ka ajakirjanikud kunagi meie väikses Eestis sellest aru saavad, sest lõpuks lõhuvad nad seda Eestit koos nende asjadega kus nad ise elavad Sellisele tegevusele on muidugi olemas üks "M" tähega sõna, aga see selleks....
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      #25
                      Ühesõnaga ootaks artiklile siis järge kust saaks lugeda midagi positiivset, sest seda on ikka VÄGA palju!
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas staaaaaar Vaata postitust
                        Mina arvan, et publikult oleks rohkem siis kui meil oleks 14-16 tiimiga liiga, mängud hakkaksid enam vähem normaalsetel ilmadel ja kellaaegadel. Võta kuidas tahad aga ei ole lahe vaadata kuidas 2 meeskonda ühe hooaja jooksul 4 korda liigat mängivad. Minu arvamus !
                        Kuidas see klubide rohkus aitaks? Esiliigast lisanduks need sama vanad näod, Pärnu, Valga, Kohtla-Järve ja uuena oleks vaid TJK Legion kes on samuti Tallinna klubi. Tallinna peale on neid niigi palju. Sel ajal kui need uued klubid Meistriliigasse tuleks jääks tabeli allosa nõrgemaks, Esiliigast rääkimata.
                        LFC

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                          Positiivse inimesena teen ettepaneku võtta kasutusele see uus teema kus saab analüüsida ja rääkida Eesti jalgpalli juures olevast publikust, külastajate arvust, võrdlustest, positiivsetest sündmustest jne... Kui me koguaeg peame sisenema teemasse "Miks ei ole publikut Eestikatel" jääb mul mulje, et kõik on ikka päris P****S!
                          Tubli Kuno! Ma siin juba vähemalt paar nädalat mõelnud, et peaks sellest negatiivse pealkirjaga teemast lahti saama ja midagi positiivset nimeks panema. Minu mõte oli a'la "Miks peaks publik tulema staadionile".

                          Igatahes kiitus, et asja ära tegid (kuigi tegemise suhtes väike samm, pikemas perspektiivis igati vajalik!) Ma enam seda teist teemat ei vaata

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            Tubli Kuno! Ma siin juba vähemalt paar nädalat mõelnud, et peaks sellest negatiivse pealkirjaga teemast lahti saama ja midagi positiivset nimeks panema. Minu mõte oli a'la "Miks peaks publik tulema staadionile".

                            Igatahes kiitus, et asja ära tegid (kuigi tegemise suhtes väike samm, pikemas perspektiivis igati vajalik!) Ma enam seda teist teemat ei vaata
                            Väga tore, ma polegi üksi oma mõtetes
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              #29
                              Veikkausliiga on suomalaisen jalkapalloilun miesten pääsarja ja samalla pääsarjaa hallinnoiva organisaatio.

                              Veikkausliiga on suomalaisen jalkapalloilun miesten pääsarja ja samalla pääsarjaa hallinnoiva organisaatio.


                              Visio ja arvot

                              Veikkausliigan missio, olemassaolon keskeisin tarkoitus, on kasvattaa ja kehittää miesten huippuseurajalkapalloilun suosiota ja kiinnostavuutta lajin pääsarjatasolla Suomessa.
                              Veikkausliigan visio on kehittyä Suomen suosituimmaksi urheilusarjaksi ja kiinnostavimmaksi urheilubrändiksi vuoden 2011 loppuun mennessä. Tämä kiteytyy yleisömäärätavoitteeseen, eli tavoitteena on saavuttaa 5000 katsojan ottelukohtainen keskiarvo kaudella 2011.
                              Veikkausliiga on toiminnassaan yllätyksellinen, viihdyttävä, yhdessä koettava, rohkea, energinen, ajanmukainen ja kunnioittaa lajia, respect. Tästä kunnioituksesta itse urheilua ja jalkapallon perinteitä kohtaan tulee olla erityisen ylpeä.


                              Kas EJL ei võiks ML-le sarnase eesmärgi püstitada?

                              5000 külastajat keskmiselt mängule on vast võimatu aga 1000 külastajat ML mängul keskmiselt aastaks 2011 võiks EJL ML üheks peamiseks prioriteediks küll välja kuulutada ja selle nimel tegutsema asuda.

                              Veikkausliiga kodukas on muidugi tase, mida tasuks Meistriliiga kodukat tehes eeskujuks võtta.

                              Kommentaar


                                #30
                                Kui ma õigesti mäletan, siis 3-4 aastat tagasi maadlesid soomlased teemaga, kuidas saada 2000 inimest staadionile.

                                Samas on realiste/pessimiste neilgi piisavalt:

                                1600, 1800, 1000, 1700, 1700, siinä yleisölukemia loppukliimaksiaan kohti kulkevan jalkapallon Veikkausliigan sunnuntain otteluista. Sen noista luvuista voi päätellä, etteivät nämä joukkueet voi ainakaan kovin paljon katsojamääriä ilmoittaessaan kusettaa.

                                Kolme pelikierrosta jäljellä, mestaruus- ja mitalitaistelu käy kuumimmillaan. Ainoa mikä ei käy, on yleisö. Okei, noista luvuista on poistettu Turun ja Tampereen yleisömäärät, jotka olivat molemmat yli kolmen tuhannen.

                                Kogu point aga ilmselt ikkagi ennekõike selles:

                                Olosuhdepuolella Veikkausliigan suurin huolenaihe taitaa olla se, että kotisohvaa ei mikään voita. Kun katselee lauantaina Canalilta Everton-Liverpool, ManU-Bolton ja Sampdoria-Juventus, sunnuntaina Portsmouth-Tottenham ja AC Milan-Inter, kuinka kummassa siellä välissä jaksaisi vääntäytyä tuuliselle stadikalle seuraamaan paljon heikompitasoista peliä? Varsinkin kun tiistaina ja keskiviikkona saa taas tuijottaa haluamansa Mestarien liigan pelit Viasatilta

                                tulevik on tunni aja pärast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X