320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SC Freiburg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Ükskõik kuidas vaatad Gomezt, on loomult ikka ründaja. Ükskõik kui puine ta kohati ei ole siis täna tõi järjekordselt punktid koju. Usun et on selle paari kuuga mänginud end koondisse
    Olen päri, vorm on ajutine, klass igavene.
    Ta sai ka kutse juba sõprusmängudeks.
    Päris asjalik meeskond on Stuttgarti hetkel koos (mitu head noort + kogenud liidrid igas liinis), oskaks vaid HSV nii hästi majandada/planeerida.

    Kommentaar


      Skoori tegidki endised Bayernlased. Jagub igale poole neid.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Oh jummel. Olukord ikka megapask. Järjest on kaotatud Wolfsburgi ja Mainzi vastu. Mõlemad on otsesed konkurendid. Seega on kukutud tagant kolmandaks ehk mindaks üleminekumängudele. Õnneks on veel Kölni ja HSV ees väike puhver. Aga praeguse vormi ja mängupildi juures ei oota ausalt öeldes midagi. Peaasi, et otse välja ei langeks ja see hooaeg juba läbi saaks. Järgmine mäng võõrsil HSV ja siis kodus Köln. Praeguse seisu pealt saame HSV-lt ilmselt põske. Õudne. Samas Ravet, Frantz, Niederlechner kõik pmst mingite poole aastaste vigastustega väljas olnud ka. Kolm raudpolt põhimeest muidu.

        Kommentaar


          Väga perses. Isegi HSV-ga ei saa hakkama. Söyüncü fuckup. Maksis värava ja sai punase. Mingu perse. Väravalöömine on totaalselt ära unustatud. Kolm mängu minna ja otse väljakukkumisest on 5p edu. Tra. Kui kodus Kölni ei võideta, siis me kukume välja ka, ma arvan. Perses seis.

          Kommentaar


            Okei. Super. Mul oli juba ränt valmis, et pmst kukutakse välja ka. Seekord joppas. Muidugi see, kuidas 2-0 edu kodus Külni vastu mängu lõpus paari minutiga viigiks suudetakse muuta, on klass omaette. Pmst pool kaitseliini võib suvel perse käia. See on ebanormaalne. Õnneks suudeti Höleri viimase minuti väravast 3-2 võita. Kuna ka HSV võitis, siis see oli eriti vajalik. Nendega on nüüd vahe 5p ja minna 2 vooru. Meil mängud vs Gladbach võõrsil ja vs Augsburg kodus. Ning HSV-l on võõrsil Eintracht ja kodus Gladbach. Eesmärk on 16.koht. Rohkemast praegu ei unistagi. Selleks on liiga sitasti mängitud. Täna joppas.

            Kommentaar


              Nils Petersen on tänavu Freiburgi 29-st väravast löönud 15. Nojah siis Kusjuures väravaküttide edetabelis on ta teisel kohal. Lewandowski ülivõimsalt eest muidugi. Aga veidi üllatav ikkagi. Kui lisada ka Peterseni 3 söötu, siis on ta olnud otseselt osaline 62%-s väravatest. Kaudsemalt ilmselt veelgi enamates.

              Kommentaar


                Ja kui Nils peaks auti langema, on Freiburgil mõni hea mees asemele panna?
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Ja kui Nils peaks auti langema, on Freiburgil mõni hea mees asemele panna?
                  Nope. Praegu võrduks suht katastroofiga see. Nädalavahetusel vahetati välja pärast mõningast tohterdamist. Loodetavasti midagi hullu pole siiski. Kui alternatiiv on Guede, siis piisaks ka ühe jalaga Petersenist.

                  Kommentaar


                    Täna saadi Gladbachilt 3-1 võõrsil põske. Meie õnneks kaotasid täna ka HSV ja Wolfsburg. Ehk siis enne viimast vooru on olukord järgmine meie jaoks. Otse välja kukkuda pole õnneks võimalik. Üleminekumängu vältimiseks peame meie võtma vähemalt punkti kodus Augsburgi vastu. Kui kaotame, siis tuleb loota, et Wolfsburg ei võida kodus Kölni. Punkti võivad saada, aga võita ei tohiks meie kaotuse puhul.

                    Wolfsburg ilmselt selle mängu võidab. Kodus ja ellujäämismäng juba kukkunud Köln vastu. See tähendab, et me peaks Augsburgilt kodus punkti võtma. Õnneks on mäng kodus. See annab mingigi lootuse. Positiivne on see, et otse välja ei kuku. Aga üleminekumängu vältimise osas puudub mul ka liigne optimism hetkel. Kes iganes üleminekut mängima hakkab, siis kohtutakse 2.Bundesligas väga suure üllatuse teinud Holstein Kieli võistkonnaga.

                    Kommentaar


                      Mis aastast sa Freiburgi fännad ja mis on selle aja parim Bundesliga tulemus olnud? Miks sa üldse neid fännad? 😁 See on lahe, et ka vähemtuntud/mitte Bayern klubidel Eestis fänne on, aga kuidas sinna maani jõutakse? Noh näiteks ma kunagi lapsena nägin telekast Bayerni mängu ja nende särgid meeldisid, mis peale jäigi Bayern. Muidugi pold õrna aimugi, kui halb või hea see klubi on.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Mis aastast sa Freiburgi fännad ja mis on selle aja parim Bundesliga tulemus olnud? Miks sa üldse neid fännad? 😁 See on lahe, et ka vähemtuntud/mitte Bayern klubidel Eestis fänne on, aga kuidas sinna maani jõutakse? Noh näiteks ma kunagi lapsena nägin telekast Bayerni mängu ja nende särgid meeldisid, mis peale jäigi Bayern. Muidugi pold õrna aimugi, kui halb või hea see klubi on.
                        Sinnamaani jõutakse sellega, et käiakse kohapeal mängu vaatamas. olin 2011 sügisel seal piirkonnas ja Freiburgil oli kodumäng. Pärast seda olin müüdud. Tegu oli üldse esimese Saksa liiga mänguga, mida lives nägin. Elu koosneb väikestest juhustest. Poleks Freiburg toona kodus mänginud, siis ilmselt seda postitust ei kirjutaks.

                        Aga pärast külastust hakkasin uurima ja lugema ja mänge vaatama. Sealt on siiani jäänud.

                        Ja Freiburgil on Bundesliga ägedaim logo ka minu meelest.

                        Kommentaar


                          Jee. Joppas täna. 2-0 võit Augsburgi üle ning hooaeg õnneks sellega ka läbi. Oleks kaotatud, siis pidanukski üleminekut mängima, sest Wolfsburg võitis oodatult Kölni. Suht kannatusterada oli see hooaeg. Eriti kaitses. Aga vähemalt läbi ja nüüd saavad mõned mehed kõvasti tööd teha. Kaadrit on vaja korralikult puhastada. Teist sellist hooaega andeks ei anta.

                          Kommentaar


                            Väga hea. Puidust on hakatud varakult lahti saama.

                            Lepingut ei pikendata: Guede, Klandt ja Gikiewicz
                            Tasuta lahkub. Kempf (Stuttgart)
                            Lõpetab: Schuster
                            Laen saab läbi ja ostuvõimalsut ei kasutata: Kapustka ja Bussmann

                            Kommentaar


                              Tasub ära mainida, et U-19 sats võitis juunioride DFB karika. Finaalis alistati 2-1 Kaiserslautern.

                              Kommentaar


                                Freiburg U19 - Flora U21 on tulemas.

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X