320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise liigade tase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
    Mis te arvata kuidas Eesti koondis nendes liigades hakkama saaks?
    Ma arvan,et Championshipi võidaks ära.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Jose Vaata postitust
      Ma arvan,et Championshipi võidaks ära.
      kahtlane... alustuseks peaks rohkem kui paar m@ngijat championshipi tasemel klubides m@ngima... Kui oleks 11 Klavanit siis ehk...

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas UK_Footie Vaata postitust
        kahtlane... alustuseks peaks rohkem kui paar m@ngijat championshipi tasemel klubides m@ngima... Kui oleks 11 Klavanit siis ehk...
        Klavan pole Championshipi tasemel.

        Kommentaar


          #19
          Kus on loogika?

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Kus on loogika?
            Hollandi ja Championshipil on erinev tase.

            Kommentaar


              #21
              Kumba k6rgemaks pead?
              Iseloomult erinevad liigad kindlasti ja raske v6rrelda.
              Klavani t6in n@iteks seet6ttu, et tema on eestlastest hetkel k6ige k6vemas klubis, ehk siis kui selle j@rgi vaadata, siis miks mitte parim m@ngija? (Champions League ootamas ikkagi)
              Samas hetkel pole yhelgi Eesti m@ngijal inglise liigaklubiga kehtivat allakirjutatud lepingut - yle aastate!
              Nii et miskip@rast kahtlen, kas Eesti koondis Championshipi @ra v6idaks - mitut Championshipi m@ngu sel hooajal n@inud olete?

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                Hollandi ja Championshipil on erinev tase.
                Et siis Hollandi meister saaks Blackpooli ja sõprade käest peksa?

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Et siis Hollandi meister saaks Blackpooli ja sõprade käest peksa?
                  Pigem vastupidi,kuigi ma ei üllataks ,kui Blackpool teeks kena skoori AZ vastu.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas UK_Footie Vaata postitust
                    Samas hetkel pole yhelgi Eesti m@ngijal inglise liigaklubiga kehtivat allakirjutatud lepingut - yle aastate!
                    Hetkel? Stjopal on, kui ma ei eksi. Järgmiseks aastaks hetkel pole.

                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Pigem vastupidi,kuigi ma ei üllataks ,kui Blackpool teeks kena skoori AZ vastu.
                    Kus otsast siis erinev tase on, kui mõlemat pidi võib skoor olla?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #25
                      Eesti koondis siis nagu võidaks Championshipi ära. Aga Klavan, kui Hollandi meister ja koondise parim mängija, ei ole selle tasemel. Ja siis selgub, et Championshipi klubi jääks ikkagi Hollandi meistrile alla.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Hetkel? Stjopal on, kui ma ei eksi. Järgmiseks aastaks hetkel pole.



                        Kus otsast siis erinev tase on, kui mõlemat pidi võib skoor olla?
                        Ma mõtlesin selle all,et just Blackpool võib olla üllataja,aga üldiselt on ikka Hollandi liiga kõvem ,kui Championship.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Stok
                          Selle jaoks võiks eraldi teema olla. Päriselt.
                          Kuuldavasti on premm jälle maailma parim liiga. Viimati juhtus see eelmine aasta.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            #28
                            Vähe valesti saad aru asjadest. Premm on ainukene liiga.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              #29
                              Mis need teised tuutud sahmivad siis?
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                #30
                                Duvid noh.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X