320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euroopa Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma ei saa aru, mis kuradi eeldus see on, et tugevad ja rikkad peavad kohe alguses ära kukkuma. Fakk, nad ongi tugevad ja rikkad, neil on püstitatud sellised eesmärgid.

    Muideks finaalis pole need 3 omavahel kunagi kohtunud. Neid lüüakse auti, vastased on selleks võimelised. Ole hea mees ja tee ära.
    Ei peagi ära kukkuma. Nad on teinud suurepärast tööd, et enda staatus kätte saada, aga mina tahaksin spordifännina ikkagi midagi muud. Nad on lihtsalt liiga võimsad.

    Kommentaar


      Või võtame potentsiaalilt järgmise aasta. Inglismaalt saavad edasi Lester, kes kukub koledalt. Saab edasi Spurs, kes pigem Euroopas ei riski. ManU, naer, Arsenal, naer saalis. PSG kaotab Zlatani ja ilmselt ka ei laamenda. Bayern, noh, ei kaota midagi. Messi ja Ronaldo on endiselt sees. Ma võin juba praegu minna kihlveole, et võitja tuleb kolmikust Barca, Real ja Bayern. Ka see aasta võin kihlveole minna.
      Itaaliast keegi? Ei, Juventus äkki poolfinaali. Saksamaalt Borussia? Ei. Ei usu.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ei peagi ära kukkuma. Nad on teinud suurepärast tööd, et enda staatus kätte saada, aga mina tahaksin spordifännina ikkagi midagi muud. Nad on lihtsalt liiga võimsad.
        Nojah, ma tahaks ka spordifännina, et keegi peale USA ja Jamaika oleks reaalne pretendent 100m olümpiakullale või keegi Euroopa mandrilt võidaks maratoni olümpiamängudel.

        Minu meelest võiks õige spordisõber ka mängukvaliteeti osata hinnata.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Või võtame potentsiaalilt järgmise aasta. Inglismaalt saavad edasi Lester, kes kukub koledalt. Saab edasi Spurs, kes pigem Euroopas ei riski. ManU, naer, Arsenal, naer saalis. PSG kaotab Zlatani ja ilmselt ka ei laamenda. Bayern, noh, ei kaota midagi. Messi ja Ronaldo on endiselt sees. Ma võin juba praegu minna kihlveole, et võitja tuleb kolmikust Barca, Real ja Bayern. Ka see aasta võin kihlveole minna.
          Itaaliast keegi? Ei, Juventus äkki poolfinaali. Saksamaalt Borussia? Ei. Ei usu.

          Sa võid samasuguseid kihlvedusid pmst iga turniiri kohta teha.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Nojah, ma tahaks ka spordifännina, et keegi peale USA ja Jamaika oleks reaalne pretendent 100m olümpiakullale või keegi Euroopa mandrilt võidaks maratoni olümpiamängudel.

            Minu meelest võiks õige spordisõber ka mängukvaliteeti osata hinnata.
            Kvaliteet on super, muidugi. Aga kvaliteeti võiks ka teistele jaguda. Mitte, et sisuliselt on kõik kohe algul otsustatud.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Sa võid samasuguseid kihlvedusid pmst iga turniiri kohta teha.
              Aga miks peaks siis kaasa elama aasta otsa kestvale turniirile, kui reaalne võitja selgub kolme suure omavahelisest müdinast? Mis kogu eelneva asja mõte on, kui lõpptulem läheb ikka ühte kohta? See on nagu mängida PS-ga fifat nõrgima taseme pealt ja siis ära võita. hea tunne küll, aga, noh, muidu on üsna gei.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kvaliteet on super, muidugi. Aga kvaliteeti võiks ka teistele jaguda. Mitte, et sisuliselt on kõik kohe algul otsustatud.
                OK, praegune vaidlus on taandunud kas Mõnul (ja mõndadel teistel foorumlastel) on põnev või mitte ja see on kahjuks isiklik probleem, mis vastasleerile tundub sügava pseudokana. Las jääb.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Viimase kuue aasta poolfinalstid

                  Bayern, Real, Atletico, City
                  Bayern, Real, Barcelona, Juventus
                  Bayern, Real, Barcelona, Atletico
                  Bayern, Real, Barcelona, Dortmund
                  Bayern, Real, Barcelona, Chelsea
                  Schalke, Real, Barcelona, ManU

                  "jalgpall on ümmargune"
                  "real ja barca ja bayern kukuvad kohe ära"
                  Selle asja üle vinguda on täpselt sama mõttekas kui vinguda, miks Inglise liigas on väljend top 4, või miks Usain Bolt on võitnud ma ei tea mitu medalit või miks korvpallis on viimasel ma ei tea mitmel tiitlivõistlusel USA võitnud. Tugevamad tiimid võidavadki enamiku ajast, mõnikord juhtub ka üllatusi. Ei saa eeldada, et tippspordis domineeriks üllatusvõistkonnad, sellel puudub igasugune loogika.
                  Meistrite Liigat ja eelkäijat on mängitud 60 aastat. Nendest võitudest üle poole on saavutanud vaid 5 tiimi: Real, Milan, Bayern, Barcelona, Liverpool. Kui juurde panna tiimid, kes on võitnud vähemalt 2 korda, siis läheb asi veelrohkem proportsioonist välja. Tugevamad võidavadki enamiku ajast.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Selle asja üle vinguda on täpselt sama mõttekas kui vinguda, miks Inglise liigas on väljend top 4, või miks Usain Bolt on võitnud ma ei tea mitu medalit või miks korvpallis on viimasel ma ei tea mitmel tiitlivõistlusel USA võitnud. Tugevamad tiimid võidavadki enamiku ajast, mõnikord juhtub ka üllatusi. Ei saa eeldada, et tippspordis domineeriks üllatusvõistkonnad, sellel puudub igasugune loogika.
                    Meistrite Liigat ja eelkäijat on mängitud 60 aastat. Nendest võitudest üle poole on saavutanud vaid 5 tiimi: Real, Milan, Bayern, Barcelona, Liverpool. Kui juurde panna tiimid, kes on võitnud vähemalt 2 korda, siis läheb asi veelrohkem proportsioonist välja. Tugevamad võidavadki enamiku ajast.
                    Asi ongi seepärast praegu nihkes, et korraga on kolm liiga tugevat. Ülejäänu on mõttetu taustamüra.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kvaliteet on super, muidugi. Aga kvaliteeti võiks ka teistele jaguda. Mitte, et sisuliselt on kõik kohe algul otsustatud.
                      Piisab vaid Klopist, Simeonest, Pepist, Mourinhost või treenerist X ja see kvaliteet võib tulla täiesti ootamatust kohast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Asi ongi seepärast praegu nihkes, et korraga on kolm liiga tugevat. Ülejäänu on mõttetu taustamüra.
                        Mitu liiga tugevat olema peab?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Mitu liiga tugevat olema peab?
                          Vaata eika postitust kuue aasta poolfinalistide osas. Kas sulle ei tundu, et see liiga muutub täiesti pseudoliigaks, kuna 32-st meeskonnast mingi 25 võitlevad, aga on statistid? Ehk see toob kaasa superliiga tulemise. Mitte Leicesteri võit, mitte see, et Inglismaalt jäävad suured välja, vaid seepärast, et kolmel tiimil on eelised. Real saab Madridist ja Hispaaniast pappi, Barca katalooniast ja Bayern teeb Saksamaa üleminekuturul ka täpselt seda, mis ise tahab. Neil on eelised ees, tulemused on ka sellele vastavad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Asi ongi seepärast praegu nihkes, et korraga on kolm liiga tugevat. Ülejäänu on mõttetu taustamüra.
                            Mis ongi erandlik situatsioon ja mille tagamaid on siin lahatud juba kordi. Point on selles, et sinu jutust jääb kõlama mulje, et kõik on perses ja see jääbki alatiseks niimoodi. Aga asjad ei käi nii, usun, et keegi Manu fännidest poleks ka eales Fergusoni ajal uskunud, et paari aasta pärast võitleb tiim healjuhul üldse FA karika eest, mis on viimase paari aasta parim võimalus tiitlit võita. Ja ManU pole sugugi vaesem klubi kui ta oli 5 aastat tagasi, pigem vastupidi. Barcelona pääses 94 finaali ja peale seda läks 12 aastat, et ennast üldse pildile mängida ja tegu oli kogu selle aja jooksul rikka ja jõuka klubiga. Real ootas 12 aastat oma Decima täitumist, kas keegi oleks Milani tippaegadel uskunud seda milleks see klubi 2015 saanud on?

                            Kommentaar


                              Vähe vales teemas jaurate CL-i üle.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Vaata eika postitust kuue aasta poolfinalistide osas. Kas sulle ei tundu, et see liiga muutub täiesti pseudoliigaks, kuna 32-st meeskonnast mingi 25 võitlevad, aga on statistid? Ehk see toob kaasa superliiga tulemise. Mitte Leicesteri võit, mitte see, et Inglismaalt jäävad suured välja, vaid seepärast, et kolmel tiimil on eelised. Real saab Madridist ja Hispaaniast pappi, Barca katalooniast ja Bayern teeb Saksamaa üleminekuturul ka täpselt seda, mis ise tahab. Neil on eelised ees, tulemused on ka sellele vastavad.
                                Düüd, sa nimetad praegu absoluutselt kõiki liigasid maailmas pseudoliigadeks, kuna reaalselt võitleb igas sellises ligias vaid 10-15% võistkondadest võidule.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X