320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Brasiilia jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bauza on vist ainus välismaalasest treener?

    Kommentaar


      klubi teema on vähe teine. selecção ette vaevalt välismaalast lastakse. eriti argentiinlast
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        nüüd ehk lastakse Dunga lahti ka. ei tea ühtegi brassi kes teda pooldaks
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          klubi teema on vähe teine. selecção ette vaevalt välismaalast lastakse. eriti argentiinlast
          aga kuidas oleks näiteks joachim löw
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            aga kuidas oleks näiteks joachim löw
            oleks ta brass siis arvatavasti oleks isegi teema ma usun
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              nüüd ehk lastakse Dunga lahti ka. ei tea ühtegi brassi kes teda pooldaks
              Tehtud.

              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                tundub et uueks Selecção peatreeneriks saab hetkel Corinthiansi treener Tite
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Ma ei tea, kas asi on selles, et pärast Dungat on latt äärmiselt madalal, aga mina olen rahul. Brasiilias ennast tõestanud treener, kes on seni suutnud lähiminevikus oma satsid mängima panna. Corinthians oli tema käe all Brasiilia üks tugevamaid (kui mitte kõige tugevam).

                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      no ega seda valikut pole ka nii palju. Zico oleks ehk olnud variant
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        muide Tite vist ikkagi olümpial esindavat koondist ei juhi. selleks jääb tema palvel siiani U23 treener, kelle nimi mul hetkel meelde ei tule. ses mõttes õige lüke, ta ju pole selle tiimiga tuttav, las juhendab vana treener, kes seltskonda juba teab ja igapäevaselt töötab nendega
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          U23 treener peaks olema Rogério Micale
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            Brasiillaste hinnad läksid vahepeal ulmeliselt suureks. Gallianil oli mingi hea lause kohta, mis kõlas umbes nii, et "iga mees, kes on löönud brasiilia liigas üle 5 värava, on väärt 10 miljonit" (numbrid puusalt)
                            Kas nüüd võib oodata mängijate hindade langust, kuna
                            a) Brasiilia majandus suht pekkis ning enam ei suudeta täkke palkadega alles hoida
                            b) brasiiliast pole tükk aega vist midagi head tulnud? (mu teadmised puudulikud, viimane mida tean on Neymar)
                            c) põrumised suurturniiridel
                            d) ....


                            Või on kala hoopis selles, et varasemates kohtades euroopas - itaalias, prantsusmaal, hispaanias on majandus suht sitt ning inglismaal, saksamaal pole brassid nii suurelt läbi löönud?
                            d)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              Bauza on vist ainus välismaalasest treener?
                              kusjuures ei ole. omalegi tuli üllatusena, et Cruzeiro peatreener on hetkel Paulo Bento. Cruzeiro hetkel sügavas mõõnas, ollakse eelviimane
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                sattusin juhuslikult Botafogo-Palmeiras mängu just vaatama. 60-70 minuti paiku läks mäng päris tooreks, seljatagant niitmised jne. ja kohtunikuks kurikuulus Heber Lopes, kes ei andnud mitte ühtegi kollast neil hetkedel
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X