320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Girondins de Bordeaux

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    kle miks Bordeaux kodus mängis nende "vaese mehe Atletico" särkidega? pidi ju 3. vorm olema?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #47
      Kolmas vorm ehk Euroopa vorm. Millegipärast on kombeks Prantsusmaa klubidel enamus Euroopa mänge just 3ndas vormis mängida.

      Kommentaar


        #48
        naljamehed siis. krt ma olin siin eile õhtul shokiäärel. vaatasin Atletico mängu kuni seal hakkas hispaanlastel kiiva kiskuma ja mul läks kops üle maksa. siis vahetasin teisele kanalile ja näe imet- jälle punavalgetriibulised silkamas, KIA logo ka veel ees. alguses ei saanud pihtagi et mingi tobe nali või mis, aga siis tundus neid triipe särgil kuidagi imelikult vähe
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #49
          mul tekkis kysimus kas see Montpelleir Carraso on Bordeaux Carraso vend?

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            mul tekkis kysimus kas see Montpelleir Carraso on Bordeaux Carraso vend?
            Nii ta on. Johann nimeks siis.

            Kommentaar


              #51
              ja peale tänast head esitust astuti suur samm meistrite liiga alagrupist edasipääsemise suunas. praeguse seisuga siis oma alagrupi liidrid 10 silmaga juve 8 ja bayerni 4 vastu. prantsuse klubide hea hoog senini jätkub. väga viis.

              Kommentaar


                #52
                SUper! Väravaid nägin TV6 vahendusel ja tundus ,et Bayerni väravas oli täna ikka täielik käkardis. Chamakh mängis kenasti kaitsja kiirrünnakul üle ja väravavaht tuli väga halvasti välja.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  ja peale tänast head esitust astuti suur samm meistrite liiga alagrupist edasipääsemise suunas. praeguse seisuga siis oma alagrupi liidrid 10 silmaga juve 8 ja bayerni 4 vastu. prantsuse klubide hea hoog senini jätkub. väga viis.
                  Bordeaux ongi ju juba edasi, Bayerniga kuus punkti vahet ja omavahelised mängud prantslaste kasuks.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #54
                    Aplaus Bordeaux' meeskonnale.

                    Kommentaar


                      #55
                      Bordeaux on võimas. Real Madrid - Bordeaux Champions League finaali !

                      Kommentaar


                        #56
                        Gourcuff ei mänginudki eile ja nagu kokkuvõttest sai näha, siis väravad sündisid taas standardolukordadest, nagu Bordeaux'l ikka kombeks. Wendel sai siis oma esimese värava Meistrite Liigas kirja.

                        Väravad ja kokkuvõte.

                        Kommentaar


                          #57
                          Wendel ja Fernando on erinevad inimesed siiski.
                          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Gourcuff ei mänginudki eile ja nagu kokkuvõttest sai näha, siis väravad sündisid taas standardolukordadest, nagu Bordeaux'l ikka kombeks.
                            Kui ma eksi, siis Pordoo on CLIS laksanud seitse väravat kaheksast standraditest. Blanc teab, kuidas mänge võidetakse.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Totti Vaata postitust
                              Wendel ja Fernando on erinevad inimesed siiski.
                              Tõsiselt ka või?
                              Ei aga sealt, kus mina kokkuvõtet vaatasin räägiti ,et värava lõi Wendel. Minu viga, vabandused.

                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Kui ma eksi, siis Pordoo on CLIS laksanud seitse väravat kaheksast standraditest. Blanc teab, kuidas mänge võidetakse.
                              Ka liigas on nad ikka päris palju väravid standraditest löönud. Täpselt arvu ei ei oska hetkel öelda.

                              Kommentaar


                                #60
                                Bordeaux` Meistrite Liiga võitjaks!
                                Sellises raskes alagrupis 5 võitu, 1 viik ja 0 kaotust on ikka väga kõva tulemus. Hetkel on kõikide alagruppide peale kogutud kõige rohkem punkte, 16. Ainukesena võib sama tulemusega hakkama täna saada Arsenal.

                                Eilses viimases mängus saadi Maccabi Haifa vastu võõrsil 1:0 võit Jussie väravast ja ära tuleb mainida, et Blanc kasutas sisuliselt teist koosseisu:
                                Rame,
                                Jurietti, Sane, Placente, Wendel,
                                Sertic, Fernando, Jussie,
                                Bellion, Cavenaghi, Saivet

                                Loodetavasti väga valusat vastast 16 seas ei saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X