Eesti - Belgia
Lehekülg 1536, kokku 1536 EsimeneEsimene ... 536103614361486152615321533153415351536
Näidatakse tulemusi 30 701 kuni 30 711, kokku 30711

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Mis seal niiväga rumalat on? See on sisuliselt sama arutelu, mida näiteks korvpallis on aastaid peetud: kas välismängijad tugevdavad konkurentsi ja tõstavad taset või võtavad kohalikelt noormängijatelt koha ja motivatsiooni ära?

Ma ei ole jooksuasjadega kuigi kursis aga lugesin seda vaidlust ja täiesti arvestatavaid argumente tuli mõlemalt poolt.
    Ikka on ju raske, kui keegi parem on.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Ikka on ju raske, kui keegi parem on.

muidugi on see raske, kui võõramaalased on paremad,
    sestap piiramegi jalgpalli meistriliigas nende osalemist, nad ju segavad meie noorte arengut

imelik, et mõni siinne õiget mõtlemist õpetav valvekommar polegi veel vastavas kommuunis natsist Pohlaku vastast saagi käima tõmmanud
    JERRY: The exact same outfit! GEORGE: How many days was it between encounters?
    JERRY: Three GEORGE: Three days.. Well, maybe you caught her on the cusp of a new wash cycle. You know, she did laundry the day after she met you, everything got clean and she started all over again
    JERRY: Possibly, but then shouldn't the outfit only reappear again at the end of the cycle?
    GEORGE: Maybe she moved it up in the rotation? (Seinfeld, The Seven)

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    muidugi on see raske, kui võõramaalased on paremad,
    sestap piiramegi jalgpalli meistriliigas nende osalemist, nad ju segavad meie noorte arengut

imelik, et mõni siinne õiget mõtlemist õpetav valvekommar polegi veel vastavas kommuunis natsist Pohlaku vastast saagi käima tõmmanud
    Aga miks siis pole null tolerants? Mitte et ma selle piirangu vastu oleks, aga täielik null tolerants on ka tobe. Saadki teada, mis tase on, mitte et oled Eestis parim ja siis juhtub Tujurikkuja škets spordist.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Meil siin maainimesi on eks?

Oletame, et tahan elada maal ja ise kanu/mune kasvatada. Mitu broilerit ja munakana (mis iganes see parim mark on neile) ma vajan, et süsteem oleks jätkusuutlik. (kanad kasvavad sama kiiresti peale kui ära tarbin).

Nõuded ja piirangud detailsemalt:

1. Söön näiteks 500g broileriliha päevas
    2. Söön 4 muna päevas.
    3. Ühtegi muna ega broilerit ei viska minema, ehk siis toitu ei tohi üle ega puudu jääda.
    4. Rebaseid ja muid vaenalsi ei ole. Munakanad surevad vaid vanadusse.

Mitu boroilerit, munakana, kukke jne ma vajan, et süsteem oleks jätkusuutlik?

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Ma avastasin , et viibin 9 ndal juunil riias. Ja seal on sellel hetkel toimumas läti - portugal mäng.
    Kas on võimalus , et piletit ei saa? Või saab kohapealt või siis soovitage mingit saiti kust osta.

Tänan Fc.

Jh olen suur emm ja ei viibi eesti belgia mängul kodusel staadionil.
    Teen tapeeti.

Algupärane

Kas mingi telekanal kannab Kontaveidi mängu ka üle või ainult delfi tv? Peaks varsti hakkama juba.

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Ma avastasin , et viibin 9 ndal juunil riias. Ja seal on sellel hetkel toimumas läti - portugal mäng.
    Kas on võimalus , et piletit ei saa? Või saab kohapealt või siis soovitage mingit saiti kust osta.

Tänan Fc.

Jh olen suur emm ja ei viibi eesti belgia mängul kodusel staadionil.
    Paar aastat tagasi sattusin Riias Läti Tsehhi mängule. Mingi tsura staadioni ees tänaval üritas kasumiga müüa, peale avavilet sain letihinnast odavamalt.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Oleks vaja Tartus ca 20 kleepsu vaja lasta teha mõõdus 15x30cms vms. Lähevad peale autodele. Kus kõige mõistlikum teha lasta oleks? copy.ee leidsin. On veel valikuid?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Salibar, Yes Reklaam
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Oleks vaja Tartus ca 20 kleepsu vaja lasta teha mõõdus 15x30cms vms. Lähevad peale autodele. Kus kõige mõistlikum teha lasta oleks? copy.ee leidsin. On veel valikuid?
    Hea tuttav tegeleb sellega. Leevarex on nimeks. Kvaliteet on väga hea. Peale esimest, teist, kolmandat jne. pesu ei hakka kleeps kooruma.
    Vabriku 14 või 56846667

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud