Lehekülg 1565, kokku 1618 EsimeneEsimene ... 565106514651515155515611562156315641565156615671568156915751615 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 31 281 kuni 31 300, kokku 32360
    Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Seda muidugi aga kelle konkreetselt sa hüppama paned ja mis järeldusi sa teed? See, et üks võrkpallur hüppab kõrgemale kui korvpallir, ei tähenda, et keskmine võrkpallir hüppab kõrgemale kui keskmine võrkpallur.
    No nt Keedus, Sokk, M. Dorbek, Lips, Paasoja, Kirves? Ei ole esinduslik valim?

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    No nt Keedus, Sokk, M. Dorbek, Lips, Paasoja, Kirves? Ei ole esinduslik valim?
    Pigem peaks olema juhuvalik ja palju suurem, sest kuidas me teame kuhu see valik oma ala harrastajate hulgas positsioneerub? Ehk saime sellise valikuga ühe ala tipu ja teise ala keskpärasuse kätte? Ehk jah, hea korvpallur aga vot hüppevõime on üks nõrkadest kohtadest.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Pigem peaks olema juhuvalik ja palju suurem, sest kuidas me teame kuhu see valik oma ala harrastajate hulgas positsioneerub? Ehk saime sellise valikuga ühe ala tipu ja teise ala keskpärasuse kätte? Ehk jah, hea korvpallur aga vot hüppevõime on üks nõrkadest kohtadest.
    No OK, aga kui teha katse, et Eesti meistermeeskond võrkpallis versus korvpallis? Või koondised? Siis ei tohiks ju probleemi olla, et võrdleme näiteks kehva põrkega kossumeest hea hüppevõimega võrkpalluriga.
    Ma annaks omalt poolt Martinile - aga miks mitte ka mõnele teisele zhurnalistile - veel ühe tasuta idee. Teatavasti Eesti spordiajaloo ühes olulisemas teoses oli jutuks, et vana Kalevi kossumehed hüppasid ühel jalal Viljandi lossimägede kõrvalt treppidest ülesse. Raamatu järgi oli vist nii, et varem olid sellega hakkama saanud Salumets ja Brosman, nüüd aga korraga kolm meest - Tiks ise, Enden ja tüüp, kes raamatus kandis nime Saveli aga oli väidetavalt kombo mitmest mehest. Keegi võiks selle eksperimendi ära teha. Ma ise kunagi kaaslastega proovisin aga kaugele ei jõudnud. Samas olime ca 13- aastased ka. Julgen arvata, et sellest võiks natuke isegi veebihitt saada, kui praegused noored kossumehed üritaks sama asja ärgi teha.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

See mingi sitt. Kogemata ostsin. Noh. Uus toode ja proovin. Pole elu sees midagi nii jälki joonud. Reaalselt enne suudaks vist klaasi kust ära juua kui seda. See mingi mu personaalne maitse-error? On keegi, kelle meelest see on joodav asi?

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    See mingi sitt. Kogemata ostsin. Noh. Uus toode ja proovin. Pole elu sees midagi nii jälki joonud. Reaalselt enne suudaks vist klaasi kust ära juua kui seda. See mingi mu personaalne maitse-error? On keegi, kelle meelest see on joodav asi?
    Jääkülmalt olen 2 korda joonud, kui pikemaid ratta trenne teen, kannatab ära, aga mingi eriline maitse elamus pole Nocco BCAAd on ilmselgelt paremad.

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

See Alecoqi oma on päris rõlge tõesti. Nocco oma kiidan ka.

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Millist androidi kalendri äppi kahepeale kasutamiseks julgeksite soovitada?

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Ma muidu androidi ei kasuta aga kuidas see äpi kahepeale kasutamine välja näeb ? Jagate telo või tõmbate molemad sama äpi ja siis emmakumma märked on nähtavad mõlemas telos ? Voi midagi kolmandat ?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Algses küsimuses on ka vastus - google oma g-huinjaadega.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Ilus jalgpall! Kasutaja alehis avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Eks Google Calendar on tavaline lahendus sellises olukorras.

Küsiks aga omalt poolt, et kuidas võidelda riigi poolt pealesurutava nuhkimismehhanismiga, mis hakkab muuhulgas positsioneerima kõiki eestlasi ja mingeid fking SMSe neile saatma asukoha järgi. Kas mingi vana telefon aitaks selle vastu või tuleks hakata kasutama mingeid Läti kõnekaarte või mida teha?
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas alehis Vaata postitust
    Eks Google Calendar on tavaline lahendus sellises olukorras.

Küsiks aga omalt poolt, et kuidas võidelda riigi poolt pealesurutava nuhkimismehhanismiga, mis hakkab muuhulgas positsioneerima kõiki eestlasi ja mingeid fking SMSe neile saatma asukoha järgi. Kas mingi vana telefon aitaks selle vastu või tuleks hakata kasutama mingeid Läti kõnekaarte või mida teha?
    Koli Moldovasse.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Koli Moldovasse.
    TLC´i pealt käib päris elust enesest show nagu" 90 päeva abiellumiseks" mida ma satun päris tihti vaatama. Ja üks tegelane on seal Moldovast pärit, kes tundub igati asjalik mehemürakas, aga neiu kellega ta abielluda tahab on jänki ja seal tulevad need green cardi asjad ja huinjaad mängu. Kuigi tüüp ise ei tundu küll selline ala gold digger vms, ilmselt tõesti armastab neiut usast. Aga äärmiselt naljakas oli olukord kus mehemürakas ja ta neiu isa läksid sööma ja isa küsis " kas sa tahad rohelist kaarti ainult, või otsid ilusat elu vms" Mille peale mehemürakas moldavast vastas päris hästi" Mis värk teile jänkidel on nende rohelistega kaartidega, kas sa ei arva, et ma võiksin kolida kasvõi rootsi või saksamaale ja ma teeniks seal poole paremini ja elaks ilusamat elu, kui siin" Mille peale isa siis ei osanud midagi öelda. Kerge Offtopic muidugi, aga tuli selline naljakas olukorda meelde, kui keegi siin mainis Moldovat.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Kuidas nätsu riidelt maha saada?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hapukoorega

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Hapukoorega
    Mõni nali ei vanane. Ma olen siiamaani pooleks saaginud, siis saab kaks korda rohkem nätsu.

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Ma googeldaks "how to remove cum stains from clothes"
    Joga Bonito!!!

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Viska sügavkülma ja las jäätub läbi. Siis nokid maha...

...või paned soolaga maitsestatud vette keema
    308

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Markko Vaata postitust
    Viska sügavkülma ja las jäätub läbi. Siis nokid maha...

...või paned soolaga maitsestatud vette keema
    Läbi keetes tuleb riietelt värvitoon ka maha?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Mina kasutaks rumm-koolat. Kõigepealt lased ühe koksi lipsu taha, et oleks julgust. Siis kutsud sõbrad külla. Seltsis segasem. Siis teed uue koksi. Ja kui veel vajadaust ning meeles on, siis laota nätsuga ilustatud ese lauale. Vala nätsuse koha peale koolat (Coca-Cola). Lased keemial juhtuda ning teed nätsu riidest paljaks. Nühkimisel kasuta mingit tugevamat eset ka. Ja et haigused ei leviks, siis vala veel rummi peale ning nühi häbi maha.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Mina kasutaks rumm-koolat. Kõigepealt lased ühe koksi lipsu taha, et oleks julgust. Siis kutsud sõbrad külla. Seltsis segasem. Siis teed uue koksi. Ja kui veel vajadaust ning meeles on, siis laota nätsuga ilustatud ese lauale. Vala nätsuse koha peale koolat (Coca-Cola). Lased keemial juhtuda ning teed nätsu riidest paljaks. Nühkimisel kasuta mingit tugevamat eset ka. Ja et haigused ei leviks, siis vala veel rummi peale ning nühi häbi maha.
    Vaffanculo

Aga jaa kasutan seda jääkülma trikki.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid