Lehekülg 1583, kokku 1618 EsimeneEsimene ... 58310831483153315731579158015811582158315841585158615871593 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 31 641 kuni 31 660, kokku 32360
    Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Ööluöö a.k.a öökoll a.k.a öökull: "Soe kevad on kingituseks EV100 puhul."
    Öö maagia teemas vist pole lubatud päevasel ajal sõna võtta aga lugesin seda postitust ja mõtlesin, et kas mai esimesel poolel on nii pikalt soojaperioodi olnud? Üksikuid päevi küll aga nädal aega järjest?

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Öö maagia teemas vist pole lubatud päevasel ajal sõna võtta aga lugesin seda postitust ja mõtlesin, et kas mai esimesel poolel on nii pikalt soojaperioodi olnud? Üksikuid päevi küll aga nädal aega järjest?
    Huvitaval kombel on kattunud soe ja päiksepaisteline maikuu täpselt siis kui mul ajateenistus või RÕK oli. 2014 oli sigasoe mai, 25+ kraadi ja päike stabiilselt lagipähe. 2016 sama teema ning nüüd taas.

Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Huvitaval kombel on kattunud soe ja päiksepaisteline maikuu täpselt siis kui mul ajateenistus või RÕK oli. 2014 oli sigasoe mai, 25+ kraadi ja päike stabiilselt lagipähe. 2016 sama teema ning nüüd taas.
    Kui ajateenistust mainisid, siis ma läksin 27 aprill 1999 ja meenus, et meil oli noorteajal rännak ümber Ülemiste järve, võiski olla kuskil mai keskel nagu praegu. Ja mäletan, et lompidel ja mingil kuradi ojal, millest pidime läbi minema, oli jääkirme peal. Samas, mõni aasta hiljem oli aprilli lõpul - aga ainult ühel päeval - ligi 30 kraadi sooja.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

99 suvi ise oli jällegi väga soe ja päikesepaisteline. Lapsepõlvest, täpsemalt millalgi 90ndate esimestest aastatest on meeles aprilli viimastel päevadel ujumas käimine, kas siis aga ka reaalselt pikalt sooja oli, selles ma nii kindel pole, pigem tüüpiline laste esimeste kuumade ilmadega üle pingutamine.

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Lapsepõlvest, täpsemalt millalgi 90ndate esimestest aastatest on meeles aprilli viimastel päevadel ujumas käimine, kas siis aga ka reaalselt pikalt sooja oli, selles ma nii kindel pole, pigem tüüpiline laste esimeste kuumade ilmadega üle pingutamine.
    Sama siin, kuupäev oli mingi 23. või 24. aprill, aasta pigem 95 kanti.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    99 suvi ise oli jällegi väga soe ja päikesepaisteline. Lapsepõlvest, täpsemalt millalgi 90ndate esimestest aastatest on meeles aprilli viimastel päevadel ujumas käimine, kas siis aga ka reaalselt pikalt sooja oli, selles ma nii kindel pole, pigem tüüpiline laste esimeste kuumade ilmadega üle pingutamine.
    Eile oli õige mitme inimesega sel teemal juttu ja kõigile meenus näiteid samuti aprilli või mai palavatest ilmadest. Nagu minagi meenutasin, et kusagil eelmise kümnendi algul oli ühel päeval samuti ligi 30 kraadi. Aga keegi ei mäletanud, et mais olekslausa nädal aega või kauem soojalaine olnud.
    Loodame, et tuleb soe suvi, mitte ei lähe nii, et kevadised ilusad ilmad tulevad suve arvelt.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

https://kodustiil.postimees.ee/44872...087.1420237701

Kas kuskil mingi statistika on või siis täpsemalt, et kas keegi kunagi sellist asja kunagi saaks üldse välja uurida, et kui mitu korda on tulekahju alguse saanud grillimisest terrassil - seda siis terve meie lühikese ajaloo jooksul?
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kas läheks läbi, kui teha mõne välismaa kindlustusseltsi juures sõiduki kaskokindlustus? On hinnad mõistlikumad?
    Piirid valla - Eesti seltside leping kehtib üle EU, teiste oma peaks siis ka meil kehtima. Kellegil kogemusi?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

kas kellelgi juhtub olema Huawei Color band a2 ? Tegemist nimelt sellise veidi taskukohasema aktiivsusmonitoriga.

Minu meelest tundub veidi ajuvaba plekkida mingi kaks sotti mingi fäänsi aktiivsusmonotiri eest, kui oleks lootust, et 50€ agregaat teeb ära 95% samast tööst?

Huvitavad ka sellised küsimused, et kas/millist kella on võimalik syncida näiteks Endomondo appiga? Mul poleks probleem telefoni kaasas kanda jooksurajal, küll aga on sealt tüütu vaadata läbitud distantsi/tempot jooksmise ajal (st mitu min per km tempos jooksmas oled).

Maailmavallutaja Kasutaja mongol avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    kas kellelgi juhtub olema Huawei Color band a2 ? Tegemist nimelt sellise veidi taskukohasema aktiivsusmonitoriga.

Minu meelest tundub veidi ajuvaba plekkida mingi kaks sotti mingi fäänsi aktiivsusmonotiri eest, kui oleks lootust, et 50€ agregaat teeb ära 95% samast tööst?

Huvitavad ka sellised küsimused, et kas/millist kella on võimalik syncida näiteks Endomondo appiga? Mul poleks probleem telefoni kaasas kanda jooksurajal, küll aga on sealt tüütu vaadata läbitud distantsi/tempot jooksmise ajal (st mitu min per km tempos jooksmas oled).
    Minul on. Treeningrežiimis on ees treeningkestvus, hetkepulss ja sammude arv. Minu arusaamade kohaselt täiendada ei saa. Telefonis ühildub Huawei Health äpiga (mis näitab vajadusel läbitud vahemaad jne), Endomondoga mitte.
    Once a Gooner, always a Gooner

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mongol Vaata postitust
    Minul on. Treeningrežiimis on ees treeningkestvus, hetkepulss ja sammude arv. Minu arusaamade kohaselt täiendada ei saa. Telefonis ühildub Huawei Health äpiga (mis näitab vajadusel läbitud vahemaad jne), Endomondoga mitte.
    1) Oled üldiselt muu funktsionaalsusega rahul?
    2) oskad ise (või keegi teine) öelda, mis agregaat võiks olla võimeline endomondoga ühenduma?

Algupärane

Õiges kohas küsimus, aga keegi Samsung Gear Fit 2 Pro'd kasutab? On seda raha väärt? Või peaks mujale vaatama?
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Maailmavallutaja Kasutaja mongol avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    1) Oled üldiselt muu funktsionaalsusega rahul?
    2) oskad ise (või keegi teine) öelda, mis agregaat võiks olla võimeline endomondoga ühenduma?
    Olen rahul, bang for the buck on aus. Üleliigset tilu-lilu pole, samme loeb, und loeb enam-vähem, liigutama utsitab ka, kui liigkaua kontoritoolis persetada.
    Once a Gooner, always a Gooner

Eesti koondislane Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

õlikatla boileri keevis rebenes ja olen IF Kindlustusega hädas - raiped ei taha kinni plekkida. On kellelgi kogemusi kindlustusvaidlustega? Mõtlen, kas alustada protsessimise pikka jada või mitte...

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    õlikatla boileri keevis rebenes ja olen IF Kindlustusega hädas - raiped ei taha kinni plekkida. On kellelgi kogemusi kindlustusvaidlustega? Mõtlen, kas alustada protsessimise pikka jada või mitte...
    Oleneb, mis kindlustus täpselt tehtud on ja kui sul oli see korrektselt hooldatud ja saad esitada dokumendid sellekohta, siis kindlasti pöördu juristipoole ja mine kasvõi kohtusse välja. Ilmselge, et kindlustus alguses ei hakkagi maksma ja vaatab, mis sa edasi teed... piisab tihtipeale sellest kui jurist saadab kindlustuse juristile hunniku pabereid tõendusega ja lepingupunktidega jne ja hakkavad maksma.

Eesti koondislane Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Oleneb, mis kindlustus täpselt tehtud on ja kui sul oli see korrektselt hooldatud ja saad esitada dokumendid sellekohta, siis kindlasti pöördu juristipoole ja mine kasvõi kohtusse välja. Ilmselge, et kindlustus alguses ei hakkagi maksma ja vaatab, mis sa edasi teed... piisab tihtipeale sellest kui jurist saadab kindlustuse juristile hunniku pabereid tõendusega ja lepingupunktidega jne ja hakkavad maksma.
    ma olen ise jurist, aga pole kunagi kindlustusvaidlustega kokku puutunud hunniku tõenduseid juba saatsin, et eluiga polnud läbi, ei olnud loomulik kulumine, aga ikka keeldusid. Aga fuck it, kiman esmalt lepitaja poole ja siis kohtusse.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mul on Tartu bussikaart, millel on raha peal ja kui ma tahan sellega Tlnas tunnipiletit kasutada, siis kas ma pean selleks midagi veel tegema või piisab valideerimisest?
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Mis on deja vu eestikeelne vaste? Kas tõesti aura?

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Mis on deja vu eestikeelne vaste? Kas tõesti aura?
    Aura tähendab küll midagi hoopis muud.

Eestikeelset vastet ei ole. Ka teistes keeltes öeldakse "deja vu" - Ehk siis tunne, et see olukord mis just juhtus on varem juba korra juhtunud.

Otse tõlge prantsuse keelest oleks 'Juba nähtud'
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Küsimus arvutispetsidele. Nimelt on mu 5 kuud vanal (uuel) arvutil juba mingi ekraanierror. Pean seda pidevalt liigutama ja mingi teatud nurga all toimib aga muidu läheb kohe mustaks. Korra vist diivanilt kunagi kukkus pehme vaiba peale ka aga tol hetkel mingeid halbu märke ei näidanud.
    On ideid, milles asi olla võib ja palju parandus maksma võib minna?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud