Lehekülg 1597, kokku 1599 EsimeneEsimene ... 59710971497154715871593159415951596159715981599 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 31 921 kuni 31 940, kokku 31975
    Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Katk Vaata postitust
    eika viskab ka tuimalt kõiki siin ühte. See, et sa linnupojukeste ja mehhanisaatorite kirjutusi (või kes iganes need siin väitsid, et inglaste tase on mäekõrguselt üle horvaatidest) tõepähe võtad on küll enda probleem.
    Mmm näita mulle ka neid kirjutisi, kus Mehhanisaator selliseid asju väidab. Täitsa ära tutsanud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

täiesti uttivis. tegelt ka. reaalne küsimus praegu - mis vahe on eika suguste whinerite (niu niu kui ronny olex läinud PL) ning virginia wadewa wolfide (jalgpalli mõistes) vahel, kes uluvad, et naiste jalgpall ei saa samasugust meediakajastust või naisjalgpallurid ei teeni sama palju?

kui on rahakottidega hääletatud siis on rahakottidega hääletatud ning nii on.

piinlik on lugeda kuidas mitmes lõimes juba muidu intelligentsed inimesed lihtsalt ajavad sellist kelbast suust välja, et kui nad ise 3 sek kasvõi reflekteeriks, siis jätaks asja kirjutamata.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

btw, kui ei taha kardashiani perset uudisvoos näha, siis jäta vaatamata. sama on jalgpalliga.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas El President Vaata postitust
    mulle tundub, et probleem on inglise punditite arrogantsis ja üleolevas suhtumises enamikku vastastesse. isegi pärast kaotust Horvaatiale kumas mitmel pool läbi seisukoht, et tegelikult kaotati mitte väga tugevale meeskonnale, sest parem olnuks ikka Brasiilialt, Saksamaalt, Hispaanialt tappa saada. ja Island on nende jaoks jätkuvalt eriti nõrga tiimi mõõdupuu, kui võrdlusi tehakse. eile tehti pärast mängu teiste seas Slaven Biliciga intervjuud ja lõpetuseks torkas ajakirjanikutots hapult, et Horvaatia pole viies eelnevas kohtumises suutnud prantslasi võita. ühesõnaga, ega neil eriti respekti pole selliste vastu, kes on nende arust nö "lesser nations".
    Asjalik põhjus. Mul on kolleeg, kes on šotlane ja ta ütles, et tal pole mängijate vastu midagi, aga on meeskonna. Sellised asjad polariseerivad. Isegi olin Brasiilia vastu, sest neil oli Neymar. Muidu võiks ehk neutraalne olla, aga näe, ei saa. Aga samas ei läinud mul kõik veri ka seljaajusse ja ei läinud kuskile räuskama. Valikute küsimus on seegi.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas El President Vaata postitust
    mulle tundub, et probleem on inglise punditite arrogantsis ja üleolevas suhtumises enamikku vastastesse. isegi pärast kaotust Horvaatiale kumas mitmel pool läbi seisukoht, et tegelikult kaotati mitte väga tugevale meeskonnale, sest parem olnuks ikka Brasiilialt, Saksamaalt, Hispaanialt tappa saada. ja Island on nende jaoks jätkuvalt eriti nõrga tiimi mõõdupuu, kui võrdlusi tehakse. eile tehti pärast mängu teiste seas Slaven Biliciga intervjuud ja lõpetuseks torkas ajakirjanikutots hapult, et Horvaatia pole viies eelnevas kohtumises suutnud prantslasi võita. ühesõnaga, ega neil eriti respekti pole selliste vastu, kes on nende arust nö "lesser nations".
    Probleem on loodud eelnevate aastatega ning nüüd inimesed eeldavad suure hurraaga.

Hea näide on Modric ja Horvaatia, kes räägivad inglaste meedia nende alahindamisest... ma nagu lugesin inglaste meediast, et Modric on turna parim ja sats üldse tüünne.

Mida kuradit te üldse loete?

Ja kui sa ikka pole viies viimases mängus vastast võitnud, siis see pole kuigi hea võiduprotsent. Või mis? Pole vaja end ise vähemuseks tembeldada - võida ja kõik on vägev!
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

U21 Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    täiesti uttivis. tegelt ka. reaalne küsimus praegu - mis vahe on eika suguste whinerite (niu niu kui ronny olex läinud PL) ning virginia wadewa wolfide (jalgpalli mõistes) vahel, kes uluvad, et naiste jalgpall ei saa samasugust meediakajastust või naisjalgpallurid ei teeni sama palju?

kui on rahakottidega hääletatud siis on rahakottidega hääletatud ning nii on.

piinlik on lugeda kuidas mitmes lõimes juba muidu intelligentsed inimesed lihtsalt ajavad sellist kelbast suust välja, et kui nad ise 3 sek kasvõi reflekteeriks, siis jätaks asja kirjutamata.
    Mis keeles sa räägid?

Liiga tihti näen ma, et raskustega põrkumise korral hakatakse eneseanalüüsi asemel maailma analüüsima.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mis keeles sa räägid?
    https://www.youtube.com/watch?v=l80mHMmJzr0 umbes midagi sellist oli. vahepeal peab.

rant oli aga selle eilse eika halava ja ohvrimentaliteeti täis postituse suunas. Ja kui nüüd üle lugeda, siis mõte säilib ka täna.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Siis on hea, et mõte jätkub ka täna. Seega seleta palun, mida siis eika nii valesti ütles, et sul on alust arvata, et ta arvamus ei pea paika?

Liiga tihti näen ma, et raskustega põrkumise korral hakatakse eneseanalüüsi asemel maailma analüüsima.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Oeh, fakk, saame üle ja tunnistame, et meile ei meeldi Inglismaa, kuna paljudele meeldib. Lihtne.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Miks mu jutt üldse halana tundus? Mu meelest on see kõik pigem naljakas

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Miks mu jutt üldse halana tundus? Mu meelest on see kõik pigem naljakas
    Kõik, mis ei ülista, on hala!

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Oeh, fakk, saame üle ja tunnistame, et meile ei meeldi Inglismaa, kuna paljudele meeldib. Lihtne.
    Ehk võib julgelt väita, et 70 protsenti eesti populatsioonist on inglise vutifännid või pigem pooldajad?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

No minu jaoks viskas Inglismaa mustikasse, kui mingi 2000 aasta UCL veerandfinaalis jäi Santiago Bernabeul avamäng 0:0 ja pool klassi käisid jauramas, et Manchester võidab rämedalt. Ja neid oli sitaks. Siis oli mingi periood, kus ma toetasin isegi Brasiiliat rohkem. Nüüd on see mööda läinud ja Inglismaa on selline neutraalne mansa, aga kogu see pöörane mürgel, mis nende fännid paari võidu järel teevad, meenutavad seda sama 2000. aasta keissi. Iga djüüd on korraga Inglismaa fänn ja peksab endale rusikaga vastu rinda. Ja siis on nii tore oodata, kui nad hakkavad korraga kurvastama... Ehk Inglismaa on täiesti tavaline mansa, aga lihtsalt kahjurõõmus on olla ja seda on tore oodata.

P.S. Real peksis korduskohtumisel Redondo ja Rauli juhtimisel ManU auti. Ma siis muidugi laiasin ise. Kui samal suvel lõi Raul pendla mööda, siis muidu jummala rahulik inimene, keda ma isegi Inglismaa fänniks ei pidanud, kirjutas mulle kirja: "AHAHAHAHA, isegi mu ratastoolis vanaema lööks penaltit paremini".

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    P.S. Real peksis korduskohtumisel Redondo ja Rauli juhtimisel ManU auti. Ma siis muidugi laiasin ise. Kui samal suvel lõi Raul pendla mööda, siis muidu jummala rahulik inimene, keda ma isegi Inglismaa fänniks ei pidanud, kirjutas mulle kirja: "AHAHAHAHA, isegi mu ratastoolis vanaema lööks penaltit paremini".
    Pidi see alles emotsioon olema, kui lausa kiri valmis kirjutati ja sulle teele saadeti!
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Eesti koondislane Kasutaja Tauri.T avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Võtame Rio Ferdinandi, kes võrdleb Hendersoni Pirloga ja ise naerad. Aga Premmifännid on "no võib ju olla küll"
    Nii kui seda videot nägin, tuli kohe su postitus silme ette.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Hendo on harjunud, et klubis mehed reaalselt avanevad varem mitte ei passi seal niisama

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

5 nädalat tagasi kukkusin halvasti käe peale ja väänasin käe välja. Olen oodanud et paraneks, aga ilmselgelt asi paremuse poole ei lähe ja on midagi tõsisemat kui lihtsalt väänamine. Välismaal viibimise tõttu polnud ka võimalik koheselt eriarsti juurde minna.

Küsimus, kuna tegelen aktiivselt spordiga siis oleks vaja võimalikult kiiresti asjale läheneda ja diagnoos saada/raviga alustada. Kuidas läheneda tänapäeva meeletult aeglases meditsiini maailmas. Kas minna perearsti kaudu, saade paber, siis panna aeg tasuta vastuvõtule eriarsti juures ja oodata 100 aastat. Või minna tasulisele vastuvõtule. Eeldan, et kui tasulisele minna siis kõik MRT-d ja asjad pead vajadusel ise kinni maksma?

Edit, kes on üldse õige arst tegelema randme venituste, kõõluste rebendite ja asjadega, ortopeed?
    Giggs will tear you appart.

Eesti koondislane Kasutaja Tauri.T avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    5 nädalat tagasi kukkusin halvasti käe peale ja väänasin käe välja. Olen oodanud et paraneks, aga ilmselgelt asi paremuse poole ei lähe ja on midagi tõsisemat kui lihtsalt väänamine. Välismaal viibimise tõttu polnud ka võimalik koheselt eriarsti juurde minna.

Küsimus, kuna tegelen aktiivselt spordiga siis oleks vaja võimalikult kiiresti asjale läheneda ja diagnoos saada/raviga alustada. Kuidas läheneda tänapäeva meeletult aeglases meditsiini maailmas. Kas minna perearsti kaudu, saade paber, siis panna aeg tasuta vastuvõtule eriarsti juures ja oodata 100 aastat. Või minna tasulisele vastuvõtule. Eeldan, et kui tasulisele minna siis kõik MRT-d ja asjad pead vajadusel ise kinni maksma?

Edit, kes on üldse õige arst tegelema randme venituste, kõõluste rebendite ja asjadega, ortopeed?
    Ma kukkusin umbes 5 aastat tagasi mängu ajal halvasti käe peale. Mängisin lõpuni ja mõtlesin ka, et väike põrutus või väänamine. Järgmise tööpäeva õhtul ei olnud tunne kuidagi paremaks läinud ja võtsin tee nö igaks juhuks emosse. Mis välja tuli oli, et lodiluu on katki. Käsi pandi kipsi ja nädala pärast operatsioon. Õnneks oli tol õhtul valvearstiks või mingil muul põhjusel seal dr Kristo Kask, kes leidis kiiresti operatsiooniaja järgmise nädala õhtul, kui ta samuti valvearstiks oli.

Ehk mina soovitaks kõigepealt EMOs ära käia ja röntgeniga veenduda, kas luud on terved. Kui seal on ok, siis ortopeediakliinikusse helistada ja uurida, kui suure vahega neil tasuline ja tavajärjekord on.

Põlvesidemete venitusega käisin esimest korda tasulises, dr Rahu arvas, et ei ole vaja MRT'd teha. Kui teist korda juhtus, siis oli saatekirjaga vs ilma vastuvõtuaja vahe vist kolm päeva. Käisin võtsin perearsti juures saatekirja ja umbes kuu aja pärast sain vastuvõtule. Kuna siis olin haigekassa järjekorras, saatis ta mind uuringule ja tuli välja, et ta esialgne diagnoos oli õige.

Kui tasulise järjekorraga minna siis uuringud tuleb enda taskust maksta jah, operatsiooni vist ei pea, aga selles kindel ei ole.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Töö juures kuulutati mai tervisekuuks ja ma tegin Endomondo challenge tarvis natuke liiga palju trenni, parema jala säärelihas hakkas ülekoormusest valutama. Kolm nädalat kannatasin nii, et kükitada ei saanud ja näiteks pärast pikemat autosõitu lonkasin alguses väga tugevalt. Siis panin perearsti juurde aja, see saatis füsioterapeudi juurde, see õpetas mõned harjutused ja sealtpeale sain mõne päevaga korda. Siis tegin ühe pikema jooksu ja valu tuli üheks päevaks tagasi, rohkem pole esinenud.

EMO on ikkagi erakorralise meditsiini jaoks, 5 nädalat vana vigastus ei ole EMO case. Perearstikeskustes saab ka luid pildistada ju?
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Pallipoiss Kasutaja Shaq avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Ei soovita 5 nädalat vana asja pärast EMO-sse minna. Suure tõenäosusega saadetakse sind hellalt pu'si. 5 nädalat said normaalselt elada ja nüüd kui ravi soovid, tahad erakorralist meditsiini?!?!
    Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Ja kui sa arvad et neegrid jooksevad kiiremini kui valged, oled sa rassist. Ja kui sa seda ei arva, oled loll.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud