Lehekülg 1544, kokku 1544 EsimeneEsimene ... 544104414441494153415401541154215431544
Näidatakse tulemusi 30 861 kuni 30 876, kokku 30876
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Milline on õnnelik omavärav? Kogu aeg lüüakse ainult õnnetuid....
    Invest In Africa

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Näiteks 4:0 värav, või esimese poolaja omavärav. Kas just õnnelikud, aga suvalised.
    1:0 lõppenud mängu või mängu lõpus otsustav omavärav - need tunduvad ikka suht õnnetud.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kui mul läks Galaxy ekraan katki, aga ma tahaks sealt telefonist andmeid kätte saada (ehk helisalvestisi telefoni mälust), aga ma ei saa ekraani kaudu akseptida, et ta USB kaudu arvutit endale ligi laseks, kas mul on siis mingeid muid variante failide päästmiseks?

Algupärane

Mul jäi kunagi silma, et kusagil siin foorumis oli inimene, kes ütles, et tema kaudu oleks võimalik Liverpooli kodumängude pileteid saada ja oli ka mingi nimekiri, mis piletid on juba läinud ( a la ManU vastu jne).
    Kiire otsing ja põgus sirvimine tulemust ei toonud. Ehk keegi teab või teab kedagi, kes teab? Või on üldse kolmas viis, kuidas oleks võimalik pileteid soetada võimalikult mugavalt? Klavanile helistama ei hakkaks veel.

komeet Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
    Mul jäi kunagi silma, et kusagil siin foorumis oli inimene, kes ütles, et tema kaudu oleks võimalik Liverpooli kodumängude pileteid saada ja oli ka mingi nimekiri, mis piletid on juba läinud ( a la ManU vastu jne).
    Kiire otsing ja põgus sirvimine tulemust ei toonud. Ehk keegi teab või teab kedagi, kes teab? Või on üldse kolmas viis, kuidas oleks võimalik pileteid soetada võimalikult mugavalt? Klavanile helistama ei hakkaks veel.
    seda posti pidasid ilmselt silmas.
    http://foorum.soccernet.ee/showthrea...t=#post1828958
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Järgmise aasta balti turniiri kuupäevad?
    Omast arust nägin kuskil nagu aga enam ei leia.
    Teen tapeeti.

Asjahuviline Kasutaja MartinEST avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Järgmise aasta balti turniiri kuupäevad?
    Omast arust nägin kuskil nagu aga enam ei leia.
    "Balti turniiri kohtumised peetakse 30. mail ning 2. ja 5. juunil. Eesti kui nn korraldaja saab valida mängude graafiku. Pohlaku sõnul alustavad sinisärgid 30. mail kodus Leedu vastu ja 2. juunil mängivad võõrsil Lätiga. „Naaberriigis toimuv MM loob mõistagi ambitsiooni ja eelduse enne finaalturniiri osalejaid võõrustada. Seega oleme 5. ja 9. juunile kavandanud kodused maavõistlused.”

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Suured tänud.
    Teen tapeeti.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kas jalgpall on ainuke spordiala, mille harrastajatel on oma foorum Eestis? Või on kusagil mingid vennad, kes vaidlevad, kes on parem, kas Nadal või Federer või Rock vs. Cramo?
    SBT12 võitja

SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas jalgpall on ainuke spordiala, mille harrastajatel on oma foorum Eestis? Või on kusagil mingid vennad, kes vaidlevad, kes on parem, kas Nadal või Federer või Rock vs. Cramo?
    facebooki kommuune on mitmeid.

suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Rattafoorum http://velo.clubbers.ee/foorum/index.php on olemas. Seal küll rõhuasetus teine ja profitiimidele pühendatud teemasid pole.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

foorum69-s räägitakse massööridest
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Millises Eesti foorumis on kõige arukamad ja millises kõige rumalamad kasutajad?
    Ise pakuks vastavalt hinnavaatlus ja perekool.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Keegi on ehk paremini kursis ja küsiks, mis saab juhul, kui toimub nn. välkõppus reservväelastele ja saad kutse, kuigi mitu kuud ette planeeritud reis? Kas peabki minema õppusele ja oledki lihtsalt 1000 eurist ilma?

Algupärane

Kui kaua umbes saabub pakk SportsDirectist Express Deliveryga?
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
    Keegi on ehk paremini kursis ja küsiks, mis saab juhul, kui toimub nn. välkõppus reservväelastele ja saad kutse, kuigi mitu kuud ette planeeritud reis? Kas peabki minema õppusele ja oledki lihtsalt 1000 eurist ilma?
    Võtad vastava ametkonnaga ühendust, saadad ja tõendad oma reisiplaanid ära ning jääd vastust ootama. Väljamaareisi puhul peaks olema mõistetav.

Soovitav lisaks küsida militaar.net'ist. Seal võtab sõna ja oskab infot jagada ka päris kõrged kaadrikaitseväelased alates kaptenitest ja majoritest kuni brigaadikindraliteni välja.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud