Lehekülg 1535, kokku 1579 EsimeneEsimene ... 53510351435148515251531153215331534153515361537153815391545 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 30 681 kuni 30 700, kokku 31562
    cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas Ott Järvela töötab nüüd Eesti Meedias või on lihtsalt mingi väike tööots Postimehes seoses Käsipallifinaaliga?
    Minu teada on Järvela Postimehe uus sporditoimetuse juht.

Confirmation: http://www.postimees.ee/contact
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas Ott Järvela töötab nüüd Eesti Meedias või on lihtsalt mingi väike tööots Postimehes seoses Käsipallifinaaliga?
    https://www.facebook.com/ottjarvela/...type=1&theater

Professionaal Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Mõtlesin, et sheerin tänast päevanalja

http://sport.ohtuleht.ee/804129/tart...-meie-jooksjad

Kas Jane Salumäe ongi nii rumal?

Asjahuviline Kasutaja metssiga avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

ega tema sportlaskarjääri ajastki ei meenu ühtegi artiklit või intekat küll, mis lubaks vastupidist väita.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Las ta olla, ta on endine jooksja, mitte helgepea. Vähemalt ei trügi riigikokku, nagu Erki Nool.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

vb on asi telefonis, aga ükskõik, mis klapid ma panen otsa, sahiseb ja ühest klapist muusikat ei tule....nüüd ma mõtlengi siis, et kui osta juhtmevabad, bluetooth klapid, kas see sahin võib ikka jääda, kui asi ongi telefonis? vist ei?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Lihtsalt on üks nupp lahti unustatud Kapo poolt.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Lihtsalt on üks nupp lahti unustatud Kapo poolt.
    Kerge turtsatus

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mõtlesin, et sheerin tänast päevanalja

http://sport.ohtuleht.ee/804129/tart...-meie-jooksjad

Kas Jane Salumäe ongi nii rumal?
    Mis seal niiväga rumalat on? See on sisuliselt sama arutelu, mida näiteks korvpallis on aastaid peetud: kas välismängijad tugevdavad konkurentsi ja tõstavad taset või võtavad kohalikelt noormängijatelt koha ja motivatsiooni ära?

Ma ei ole jooksuasjadega kuigi kursis aga lugesin seda vaidlust ja täiesti arvestatavaid argumente tuli mõlemalt poolt.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

see on ju tavaline et teise seisukoha või vaatega inimesi lolliks tembeldatakse.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Mis seal niiväga rumalat on? See on sisuliselt sama arutelu, mida näiteks korvpallis on aastaid peetud: kas välismängijad tugevdavad konkurentsi ja tõstavad taset või võtavad kohalikelt noormängijatelt koha ja motivatsiooni ära?

Ma ei ole jooksuasjadega kuigi kursis aga lugesin seda vaidlust ja täiesti arvestatavaid argumente tuli mõlemalt poolt.
    Ikka on ju raske, kui keegi parem on.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Ikka on ju raske, kui keegi parem on.

muidugi on see raske, kui võõramaalased on paremad,
    sestap piiramegi jalgpalli meistriliigas nende osalemist, nad ju segavad meie noorte arengut

imelik, et mõni siinne õiget mõtlemist õpetav valvekommar polegi veel vastavas kommuunis natsist Pohlaku vastast saagi käima tõmmanud
    JULIE: And Bob Herbert's great. He worked for the Daily News
    GEORGE: Yes. Yes.. You know what's interesting? The quarterback for the Atlanta Falcons is Bobby Hebert. No R - which I find fascinating. You know, it's Herbert: h-e-R-b-e-r-t, Hebert: h-e-B-e-r-t. Hebert, it's a fun name to pronounce (Seinfeld, The Big Salad)

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    muidugi on see raske, kui võõramaalased on paremad,
    sestap piiramegi jalgpalli meistriliigas nende osalemist, nad ju segavad meie noorte arengut

imelik, et mõni siinne õiget mõtlemist õpetav valvekommar polegi veel vastavas kommuunis natsist Pohlaku vastast saagi käima tõmmanud
    Aga miks siis pole null tolerants? Mitte et ma selle piirangu vastu oleks, aga täielik null tolerants on ka tobe. Saadki teada, mis tase on, mitte et oled Eestis parim ja siis juhtub Tujurikkuja škets spordist.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Meil siin maainimesi on eks?

Oletame, et tahan elada maal ja ise kanu/mune kasvatada. Mitu broilerit ja munakana (mis iganes see parim mark on neile) ma vajan, et süsteem oleks jätkusuutlik. (kanad kasvavad sama kiiresti peale kui ära tarbin).

Nõuded ja piirangud detailsemalt:

1. Söön näiteks 500g broileriliha päevas
    2. Söön 4 muna päevas.
    3. Ühtegi muna ega broilerit ei viska minema, ehk siis toitu ei tohi üle ega puudu jääda.
    4. Rebaseid ja muid vaenalsi ei ole. Munakanad surevad vaid vanadusse.

Mitu boroilerit, munakana, kukke jne ma vajan, et süsteem oleks jätkusuutlik?

Algupärane

Kas mingi telekanal kannab Kontaveidi mängu ka üle või ainult delfi tv? Peaks varsti hakkama juba.

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Ma avastasin , et viibin 9 ndal juunil riias. Ja seal on sellel hetkel toimumas läti - portugal mäng.
    Kas on võimalus , et piletit ei saa? Või saab kohapealt või siis soovitage mingit saiti kust osta.

Tänan Fc.

Jh olen suur emm ja ei viibi eesti belgia mängul kodusel staadionil.
    Paar aastat tagasi sattusin Riias Läti Tsehhi mängule. Mingi tsura staadioni ees tänaval üritas kasumiga müüa, peale avavilet sain letihinnast odavamalt.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Oleks vaja Tartus ca 20 kleepsu vaja lasta teha mõõdus 15x30cms vms. Lähevad peale autodele. Kus kõige mõistlikum teha lasta oleks? copy.ee leidsin. On veel valikuid?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Salibar, Yes Reklaam
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Oleks vaja Tartus ca 20 kleepsu vaja lasta teha mõõdus 15x30cms vms. Lähevad peale autodele. Kus kõige mõistlikum teha lasta oleks? copy.ee leidsin. On veel valikuid?
    Hea tuttav tegeleb sellega. Leevarex on nimeks. Kvaliteet on väga hea. Peale esimest, teist, kolmandat jne. pesu ei hakka kleeps kooruma.
    Vabriku 14 või 56846667

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud