Lehekülg 1530, kokku 1533 EsimeneEsimene ... 530103014301480152015261527152815291530153115321533 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 30 581 kuni 30 600, kokku 30655
    Straight Outta Kopli Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

haha, norm. Aga kas te ei näe, et ta on Jalka huviline?

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
    Mobiil-ID vs Smart-ID

Kas on mõtet mobiil-id pealt üle minna? Keegi juba kasutanud aktiivselt ka, sujub ilusti?

Kiiresti mingid artiklid üle vaadates, siis riigiportaalidesse Smardiga ei saa, valimistel hääletada samuti veel mitte (pohui, selle jaoks kord paari aasta jooksul võib ID-kaardi lugeja ka kuskilt üles otsida). Samas panka Smardiga ju saab ja panga kaudu eesti.ee'sse võimalik ka saada (v.a veel LHV). Vanemaid telefone Smart ei toeta. Digiallkirju ei saa anda. Veel mingeid miinuseid?
    Võid kõrvale võtta, kuid vahetamine ei tule teemaks enne kui seda käsitsi kirjutatud allkirjaga võrdväärseks tunnistatakse ja kuigi nad ajakirjanduses kilkavad, et nad töötavad selle nimel ning varsti saab, siis.. Noh, see varsti on väga küsitav. Ma enne mitut aastat seda ei ootaks.

Muide, turvalisusest rääkides, te ikka seda teate, et kui mobiilipanka kasutate, siis ei tasuks samas telefonis m-id-d kasutada? See pole üldse algselt nii mõeldud. Aga eks ta on ikka parem kui korduvate koodidega koodikaardid.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Oleks vaja ruuterit, mis toetaks 4g ja sim-kaarti. Millist soovitaksite? Kas on mõtet nedi odavama otsa omasid vaadata?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Minule jäi selline number kõrva nagu 40000.
    Tundub, et 70k +, kui võtta aluseks, et Robbie oli 70 tuh
    Küll aga olevat pileteid müüdud enam kui Robbie Williamsi 2013. aasta kontserdile.
    http://publik.delfi.ee/news/muusika/...gi?id=77604194

Asjahuviline Kasutaja MartinEST avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas risto Vaata postitust
    Tundub, et 70k +, kui võtta aluseks, et Robbie oli 70 tuh
    Küll aga olevat pileteid müüdud enam kui Robbie Williamsi 2013. aasta kontserdile.
    http://publik.delfi.ee/news/muusika/...gi?id=77604194
    Robbie oli alla 70k. "Briti popptäht Robbie Williams tõi eile õhtul Tallinna lauluväljaku rahvast täis. Hinnangulisel oli kohal üle 60 000 inimese."

Amatöör Kasutaja Svenniid avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2007

Algupärane

Ülikonda oleks vaja laenutada Tallinnas.
    veronique.ee ja diplomaat.ee kirjutatud. Veel mõni koht?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma ei tea, kas ma olin viimane või suisa ainuke eestlane, kes kasutas muusika24.ee, aga kust ma saaksin nüüd legaalselt osta muusikat ilma selle kasutu plastmassitükita, mida kutsutakse laserplaadiks?
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ma ei tea, kas ma olin viimane või suisa ainuke eestlane, kes kasutas muusika24.ee, aga kust ma saaksin nüüd legaalselt osta muusikat ilma selle kasutu plastmassitükita, mida kutsutakse laserplaadiks?
    Mina ostan sellisest kohast nagu ITunes store. Eesti asju on piiratud valikus ka.
    Commitment is impossible forever is a lie
    But that still leaves you and i

Straight Outta Kopli Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

see va plaadimass pole siis kasutu, kui omale hää süsteemi kodusse üles paned + kollektsioon failsafe'ilt salvestatud + artwork ja jutud.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

See on rumalate küsimuste, mitte küsimata küsimuste teema. Mul on kodus umbe hää süsteem: telefon + kõlarid.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kuskohas saab laupäeva hommikul Tallinnas klassikalist inglise hommikusööki ehk munad, oad, peekon ja mingid sitaseened?

Meeskonnaliige Kasutaja RedMike avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kuskohas saab laupäeva hommikul Tallinnas klassikalist inglise hommikusööki ehk munad, oad, peekon ja mingid sitaseened?

Vanasti sai Vana Villemi pubis midagi sarnast, mille nimeks menüüs oli lordi hommikusöök. Täitsa hea oli.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tommi Grillis ka aga laupäeval ja pühapäeval avatakse vist alles 12.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Reval Cafe kõik kohvikud peaks ka olema.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

komeet Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

läpaka kõrvaklappide augus läks mehaaniliselt midagi pekki ja enam sellest aparaadist häält ühelgi kombel välja manada ei õnnestu. tean, et üks lahendus oleks mingid usb otsaga või üle bt töötavad klapid osta, a kuna esiteks enamik neist on mingid hüpersuper mängurite omad, teiseks tahaks olemasolevaid lauapealseid arvutikõlareid ka edasi kasutada ja noh kolmandaks ega vaesus ei anna ka häbeneda, siis kas keegi sedalaadset junni on reaalselt kuskil kaubandusvõrgus näinud müügil? väga ei viitsi mõne eurost jubinat netipoest "2-4 tööpäeva" oodata. ordist leidsin, aga see risu on muidugi pühapäeval kinni.

või on üleüldsegi tegemist mingi hiina imega, millest tasuks kauge kaarega ringi käia? kõrgema otsa helikvaliteeti ilmselgelt odava läppari ja logitechi käsnade kaudu ei aja taga juba praegugi, seega see pole parameeter, millel pikemalt peatuda. ja ajutine lahendus niikuinii.

https://www.galador.ee/1906-helikaar...2x-3-5mm-stere
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kui mingit tavapäratut juppi on tarvis, siis Oomipood: https://www.oomipood.ee/product/search?q=Usb+helikaart
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kaks küsimust kas Marko Kristal on ikka Kohtla Järvel miski asjapulk ja kas U-17-s kodanik Larsen on paadipagulaste järeltulija või lihtsalt moodne nimi?
    Invest In Africa

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Küsimus kohvrite kohta.
    Oleks vaja võimalikult suurt kohvrit, et ära kolida. Samas ei taha meeletult maksta. On kellegil kogemusi Jyski kohvritega? Lagunevad kohe 1 reisi peale ära või on lootust, et peavad täitsa mitu korda vastu? Kuna vajalik teise riiki kolimine, siis oleks vaja võimalikult palju asju mahutada.
    Giggs will tear you appart.

Professionaal Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Kuidas ma booking.comis saan majutajaga suhelda ennem kui toa broneerin? Mitte ühtegi kontakti ei leia pakkumist vaadates.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Kuidas ma booking.comis saan majutajaga suhelda ennem kui toa broneerin? Mitte ühtegi kontakti ei leia pakkumist vaadates.
    Kas tegu on hotelli või kodumajutusega? Üldiselt ongi selliste portaalide mõte, et sa pead tegema läbi nende bronni, kuna siis tuleb vaheraha neile.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud