Lehekülg 1577, kokku 1611 EsimeneEsimene ... 57710771477152715671573157415751576157715781579158015811587 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 31 521 kuni 31 540, kokku 32208
    Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Suve mängu tood, siis sadamaterass on ka kindlasti väga mõnus koht, kus hinna ja kvaliteedi suhe on super. Sööki samas ei soovita väga võtta.
    Ah perse need kohad. Kõige parem on ikka koos hea seltskonnaga, kerged mahedad tubergi õlled kõrval ja üks hea kange õuna piip. Vähe on õnneks vaja mul.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Isiklikult kiidaksin just Vesipiibukohvikut. Söögid on jamad, aga hinnad on head ja minu arvates piibud ühed linna parimad. Vähemalt laksavad ja maitsevad hästi.

Teiseks miinuseks on see, et Dannar käib ka seal iga päev.

Ja kes õunapiipu kiidavad, need pole vist teisi kunagi saanud Faking lagritsahuvilised.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Isiklikult kiidaksin just Vesipiibukohvikut. Söögid on jamad, aga hinnad on head ja minu arvates piibud ühed linna parimad. Vähemalt laksavad ja maitsevad hästi.

Teiseks miinuseks on see, et Dannar käib ka seal iga päev.

Ja kes õunapiipu kiidavad, need pole vist teisi kunagi saanud Faking lagritsahuvilised.
    Ah ära aja Tofoa, üks topelt õun on väga seksikas ja laksab küll. Arbuus ka hää. Samas mäletan kus sai Istanbulis võetud kohalikus baaris piipu ja no see oli ikka teine maailm, paaris paugust piisas, et hõljusin. Iraanis pidi mingi mooni põhine olema vapsee.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Nendes kohvikutes pannakse midagi oeale tubaka sisse, et hõljuma tõmbab ?

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Nendes kohvikutes pannakse midagi oeale tubaka sisse, et hõljuma tõmbab ?
    Ma ei kujuta ette, selline tunne oli küll järgmised paar tundi kuskil teises maailmas olla läbi vesipiibu. Odav oli ka. 4 eurot kõigest ja jätkus 3 inimesele ilusti, et teatud kaiff kätte saada.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mulle meeldib vesipiibukohvikus just see idanaabrite rohkus ehk seal on suhtkoht anonüümne nillida. Lisaks on ettekandjad üsna kaua töötanud, mistõttu oskavad nad piipu teha. Piibud on üsna jõulised ja peavad kaua vastu ka - ühe piibuga tiksub 1,5 tundi ära, Hookah Palaces on see aeg 45 minutit. Lisaks on kliendikaardiga piip üsna talutava hinnaga.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mulle meeldib vesipiibukohvikus just see idanaabrite rohkus ehk seal on suhtkoht anonüümne nillida. Lisaks on ettekandjad üsna kaua töötanud, mistõttu oskavad nad piipu teha. Piibud on üsna jõulised ja peavad kaua vastu ka - ühe piibuga tiksub 1,5 tundi ära, Hookah Palaces on see aeg 45 minutit. Lisaks on kliendikaardiga piip üsna talutava hinnaga.
    Palju cashi tahetakse kliendikaardiga vs niisama?

Eesti koondislane Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

kogu see vesipiibuteema viib naksti aastasse 2005 kui see oli rämepopp

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Vb see ei meeldinudki, et piibud on "üsna jõulised" või ka for matter of fact et nad "peavad kaua vastu". Kui ma tavaliselt piibuga kusagile maha potsatan, siis ega ei viitsi küll kaks tundi või kauem järjest kimuda. Kui siis mingi 6+ inimesega kus ring on megapikk.
    Samas ma pole ka nikotiinik kui kord kvartalis või kord paari kuu tagant väike vessu kõrvale jätta. Võib olla selline kellele-ema-kellele-tütar olukord.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Palju cashi tahetakse kliendikaardiga vs niisama?
    Kümnekas on kaardiga. Ilma kaardita ei oska peast öelda.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Kümnekas on kaardiga. Ilma kaardita ei oska peast öelda.
    Kaardi tegemine tasub vist juba neljanda vessuga ära. Lisaks saab kaardiga toitudelt ja jookidelt ka mingi 10% alla.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    kogu see vesipiibuteema viib naksti aastasse 2005 kui see oli rämepopp
    Vaadates, et kohti, kus saab vesipiipu teha tuleb Tallinnasse koguaeg juurde ning ei puudu välilounged ka enam suviti suurtematelt Eesti üritustelt jne, siis ma julgeks väita, et hetkel on see läinud populaarsemaks kui see oli kunagi.

Mis ikka öelda, parem teha sõpradega vessut ja juua veits alksi ja arutada, et kõik naised on ilusad ja jalgpall on äge kui kuskil suvalisel Grindil ennast kommist üle tõmmates teise dimensiooni viia nii, et las see trend pigem kasvab jah. Inimestel on lõõgastust vaja.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Saver kadus - Liverpool jõudis poolfinaali.
    Count kadus - Roma jõudis poolfinaali.

Minu küsimused:

a) Kas ma peaksin ka kaduma siit foorumist, et Bayern jõuaks finaali?
    b) Kas Saver ja Count istuvad koos Ladina-Ameerika vanglas?

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Saver kadus - Liverpool jõudis poolfinaali.
    Count kadus - Roma jõudis poolfinaali.

Minu küsimused:

a) Kas ma peaksin ka kaduma siit foorumist, et Bayern jõuaks finaali?
    b) Kas Saver ja Count istuvad koos Ladina-Ameerika vanglas?
    Ma ei usu, et sa peaksid vastu. Mulle on see kuradi foorum saanud juba sama loogiliseks sammuks nagu meili vaatamine. Ja kus härrad on, tahaks ise ka teada

Algupärane

Kammoon, Saveri puhul ju lihtne, ta vedas siin vist paari tonni peale kihla, et Liverpool ei saa Premmis TOP 4. Paari kuu palk on vist liiga armas talle.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Count kadus kahjuks ammu enne ning ta pole ka vanglas. Saveri kohta ei oska öelda.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Count kadus kahjuks ammu enne ning ta pole ka vanglas. Saveri kohta ei oska öelda.
    Kus Count on?

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kus Count on?
    Äkki uimastati ära
    Arsti kahtlustatakse naiste uimastamises «kokaiinipeenise» abil

Kallid foorumlased olge ettevaatlikud, selline asi võib meie kõigiga juhtuda.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Teeme nii, et ei igatse siin Saverit. Eks? Great riddance.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Teeme nii, et ei igatse siin Saverit. Eks? Great riddance.
    Bring back jaalo 2018 :#

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud