Lehekülg 1561, kokku 1603 EsimeneEsimene ... 56110611461151115511557155815591560156115621563156415651571 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 31 201 kuni 31 220, kokku 32048
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Mõnul on naisega ühine perekonto ja kaks pangakaarti ainult, et üks kaart on oma rahakotis ja teine on kodus kahe luku taga peidus. fair enough
    Mõnu elab üksinda

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mõnu elab üksinda
    Kas Sa mitte tööga abielus ei onud?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kas FB on mingi uue (aja)ühiku kehtestanud? Igatahes minutitest on saanud "milj".
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Nii, lollid. Järgmine mure.

Mul on nüüd selline, see noh tead küll, veini bottle. Punane. Aga. 40% juba drinkitud. Samas. Uues meždas. Kas on mõistlik pokaal võtta? Või pigem pudelist otse n.ö pa stakanom live teha? Fak ohv Mark! Arvestada on vaja seda, et pokaalis lahtub näff 15,69 prosa kiiremini. Samas kohusetundlikult solvunud üli-ülima rassi esindajana...ei, ma ei ole Manu toetaja...on see pudelist valamine üldse tiba nagu tug job. Et siis.

terrible cunt Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Mine kangema peale ruttu

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Andke nõu, millist panni osta? Ja kus kohast? Homme oleks vaja osta sest vana pann paistab juba läbi aga niipalju kui seni olen juhtumisi põgusalt silmanurgast vaadanud - ilma ostuplaanita - on nad tavaliselt vist liiga madala äärega või siis need läikivast metallist - ma ei tea kas alumiiniumist või kurat teab millest - panni välimusega ja varrega asjad, kus ju midagi praadida ei saa.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Andke nõu, millist panni osta? Ja kus kohast? Homme oleks vaja osta sest vana pann paistab juba läbi aga niipalju kui seni olen juhtumisi põgusalt silmanurgast vaadanud - ilma ostuplaanita - on nad tavaliselt vist liiga madala äärega või siis need läikivast metallist - ma ei tea kas alumiiniumist või kurat teab millest - panni välimusega ja varrega asjad, kus ju midagi praadida ei saa.
    K-rauta, Fiskars vastavalt pliidile, kas gaasi, keraamiline või mingi kolmas aparaat sul kodus.
    Hetkel seal ka soodukad pannidele -30%, seega saad normaalse panni, mis kestab umbes €28.- eest.

U21 Kasutaja Calva avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

yooo, mõtlesin android teloga vutti vaadata aga tahtis flashplayerit mida vist ei saa tõmmata? Mis variandid veel on

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Calva Vaata postitust
    yooo, mõtlesin android teloga vutti vaadata aga tahtis flashplayerit mida vist ei saa tõmmata? Mis variandid veel on
    Proovi telekat vôi arvutit.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kodi.

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

kui meeskond mängib koduväljakul selgelt halvemini kui võõrsilmängudes, siis mis võiks olla selle põhjuseks?

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Võõrsile minnes eelneb räige lituut ja teatavasti sujub pohmakaga mäng paremini.

Algupärane

Küsimuseks küsimus.

Kus oleks parim koht oma kasutatud sülearvuti eest mõistliku hinna eest lahti saada? Esimene probleem on see, et ma ei oskaks talle kohe ise kohe hinda nuputada. Ehk on siin keegi pädev ja paneks mingi ligikaudse?

Isend:
    Dell Latitude 3540
    Intel Core(TM) i5-4200 CPU @ 1.60Ghz 2.30Ghz
    RAM 4GB
    64bit op syste, x64 based processor.
    hetkel windows 8 peal.
    Miski Toshiba 128GB SSD kõvaketas, mis kiire, kui M.Owen väiksena. Keegi tahab, siis võib 500gb
    kõvaketta ka niisama kaasa anda.
    AKU - tühi, kaputt. Ehk siis toimib ainult juhtmega. Mingit kala ei ole, olen proovinud teiste akudega ja
    töötab nendega ilusti.
    Kas keegi oskaks hinnavahemikku pakkuda, mida küsida või hoopistükkiski kuhu ülesse panna, kus
    kasutatud sülearvutite turg kõige aktiivsem on. Lahkun nädala pärast Eestist ja ei tahaks teda siin paariks aastaks
    tühjalt vedelema jätta. Tänan.

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
    Küsimuseks küsimus.

Kus oleks parim koht oma kasutatud sülearvuti eest mõistliku hinna eest lahti saada? Esimene probleem on see, et ma ei oskaks talle kohe ise kohe hinda nuputada. Ehk on siin keegi pädev ja paneks mingi ligikaudse?

Isend:
    Dell Latitude 3540
    Intel Core(TM) i5-4200 CPU @ 1.60Ghz 2.30Ghz
    RAM 4GB
    64bit op syste, x64 based processor.
    hetkel windows 8 peal.
    Miski Toshiba 128GB SSD kõvaketas, mis kiire, kui M.Owen väiksena. Keegi tahab, siis võib 500gb
    kõvaketta ka niisama kaasa anda.
    AKU - tühi, kaputt. Ehk siis toimib ainult juhtmega. Mingit kala ei ole, olen proovinud teiste akudega ja
    töötab nendega ilusti.
    Kas keegi oskaks hinnavahemikku pakkuda, mida küsida või hoopistükkiski kuhu ülesse panna, kus
    kasutatud sülearvutite turg kõige aktiivsem on. Lahkun nädala pärast Eestist ja ei tahaks teda siin paariks aastaks
    tühjalt vedelema jätta. Tänan.
    aku puudumine rasvane miinus

üldist turuolukorda näed siit
    https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=59

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=725097
    https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=721223
    https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=722613
    https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=724377

võid proovida kuhugi kasutatud arvutite poodi müüa
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Algupärane

Tänan ja päris huvitav. Just see, et minu silmis korralikud raalid on müügis miski 2-300 euroga. Jõudluselt igapäevatoiminguteks täiesti piisab, kui just videotöötlust või mängumaailma ei nuusuta liiga kõvasti. Tuleb siis nii välja, et ma ei hakka seda mahagi müüma. Ostan uue aku sisse ja tassin kaugele riiki kaasa ikkagi. Kunagi oli Mac, aga see bränditasu ja lennukis nunnutamine ei tasu hinna ja kvaliteediga siis järelikult ära.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
    Tänan ja päris huvitav. Just see, et minu silmis korralikud raalid on müügis miski 2-300 euroga. Jõudluselt igapäevatoiminguteks täiesti piisab, kui just videotöötlust või mängumaailma ei nuusuta liiga kõvasti. Tuleb siis nii välja, et ma ei hakka seda mahagi müüma. Ostan uue aku sisse ja tassin kaugele riiki kaasa ikkagi. Kunagi oli Mac, aga see bränditasu ja lennukis nunnutamine ei tasu hinna ja kvaliteediga siis järelikult ära.
    Kuna sa eraldi videokaardist juttu ei teinud, siis sul 99% integreeritud kaart. Sellise läppariga (muideks ilmselt 75% kogu läpparitest üldse) seetõttu peale netis käimise niikuinii midagi teha pole. Ma räägin seda puhtalt sellepärast, et reaalse videokaardi olemasolul läheks see läppar sul kindlasti kiiresti minema, absoluutselt pohui, mis aku üldse asjast arvab.
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

pakun 1EUR

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    pakun 1EUR
    Ärkan hommikul ülesse, tulen Soccerneti foorumise ja loen seda sinu ühe euro pakkumist.
    Loen korra veel.
    Ja lähen kemmergusse ja mitte, et ma ei ole tänulik, et sa tulid mulle vastu ja pakkusid mingisuguse summa eest selle arvuti omastamist, siis ma pigem proovin seda mingilgi viisil positiivselt võtta, ja kui sa oleks minu tuttav või sõber, oleks sealne huumor õrnalt tuttava haisuga... Aga see ei ole. Niisiis, lähen ja lasen selle kõik välja - nii umbes 6 liitrit vett saadab selle jäägi rännakule.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

ca 5 aastat vana mudel.
    Kõige odavam Latitude äriklassi seeria isend 3xxx. Ilmselt originaalis maksis see max 1000 eurot
    Akut pole
    Ainult 4 GB mälu

Selline 150-250 eur vahemik kui hästi läheb.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    ca 5 aastat vana mudel.
    Kõige odavam Latitude äriklassi seeria isend 3xxx. Ilmselt originaalis maksis see max 1000 eurot
    Akut pole
    Ainult 4 GB mälu

Selline 150-250 eur vahemik kui hästi läheb.
    Tõsi.
    Minu sisemine optimist lootist 300-350 saada, et siis selle vundamendiga mingi uus ja asjalik isend omastada, millega vähe meeldivam reisida oleks, kuna seda tuleb palju ette. Aga pigem ostan uue aku, pigistan siit veel nii aasta välja ja siis saab heategevuseks ära anda. Suured tänud.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud