320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Pole sellel Kosmosel viga midagi, kui võimalik, käin ikka seal.
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Julgen väita, et Eesti parim kino õhustiku poolest. Mõnus suur saal, mis tähendab, et mõlemal pool ei pruugi isegi istuda maisi näost sisse ajavad töllakad. Istmed samasugused kui Plazas (pehmed ja punased), piletihind on odavam kui mujal, ekraan on suur...

    Ainuke kerge miinus on vb helikvaliteet, mis Plaza suurtele saalidele vastu ei saa. Samas ei ole ka Kosmose oma midagi katastroofilist. Igati soovitan!
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    viimase ja eelviimase rea vahe on nõnda suur, et seal võid ise mingit kino teha.
    Danke. Plikaga Jääaeg 4 vaatamata, aga see juba nii vana uudis, et ainult Kokmokis jookseb. Nüüd teada, et võib rahumeeli minna.

    Kommentaar


      Millises teemas Zlatani raamatu PDF oli?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Millises teemas Zlatani raamatu PDF oli?
        Raamatud, lugemine. lehekülg 36.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Millises teemas Zlatani raamatu PDF oli?
          raamatute lugemise teemas ofcourse

          Francesco
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Et tuli lotovõit ära või?
            .....
            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            No täna siis Vikingis korralik võit!
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Kas on olemas mõni sait,kus on näha müügis olevaid jalgpalliklubisi?
              oskab keegi aidata?
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                kas tartus on mingit odavat arvutiparandust? või äkki keegi foorumlastest on mingi tehnikaäss?
                Duubeldaksin antud küsimust. Endal ei võta Dell'i läpakas enam pilti ette. Tahaks homme kuhugi Tartus remonti viia, kus on enam-vähem hinnad ja arukad patsiga poisid.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Duubeldaksin antud küsimust. Endal ei võta Dell'i läpakas enam pilti ette. Tahaks homme kuhugi Tartus remonti viia, kus on enam-vähem hinnad ja arukad patsiga poisid.
                  Mina viisin kunagi enda oma sinna CMP plaza arvutivärgindusse. Googeldada ei viitsi aga teisel korrusel oli äkki Ordi miski asi? Seal oli patsiga poiss ja võttis minu tolleaegse Samsungi vastu ja orgunnisid uue kõvaketta külge.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Duubeldaksin antud küsimust. Endal ei võta Dell'i läpakas enam pilti ette. Tahaks homme kuhugi Tartus remonti viia, kus on enam-vähem hinnad ja arukad patsiga poisid.
                    aastaid neli tagasi, kui veel vanematega elasin, viisime oma lauaarvuti Akordi. Asub tähe tänaval, enne e-kaubamajat vähekene, ku tuled kesklinna poolt. Raha ei võtnud peaaegu et üldse tehtud töö eest.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Kui autot esmakordselt registreerid, kas ARKis saab ise numbrikombinatsiooni valida? Näiteks kui numbrid on kõik tähtedega ...ABC ja ma tahan endale näiteks saada numbrit 088 ABC
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        saab küll, kuid maksab veidi rohkem kui suvaline lambinumber.

                        Registreerimismärgi väljastamine

                        - auto, buss üldkasutatav 57,52

                        - auto, buss eritellitud -tüüp A2 (NALI44) 1278,23

                        - auto, buss üksikkorras valmistatud -tüüp A1 (444LAL)*** 447,38

                        - moto, haagis, traktor üldkasutatav 28,76

                        - moto, haagis, traktor üksikkorras valmistatud 223,69

                        - mopeed 6,39

                        - korduvkasutuse märk (kõik tüübid) 28,76

                        - registreerimismärgi duplikaat 1 tk 6,39

                        Kommentaar


                          Ma ei taha üksikkorras valmistatud numbrit.
                          Tahan ainult numbrikombinatsiooni valida. Tähekombinatsioon pole oluline.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            boldisingi selle, mida sa küsid. tavaline 3 numbrit + 3 tähte kombo, mis tehakse spetsiaaliselt sulle. neid ei huvita see, et sul on tähekombinatsioonist tegelikult pohh. kui tahaksid aga numbrit REIN 13, siis peaksid maksma juba 1278,23€.

                            Kommentaar


                              Kas keegi leiaks mulle siit üles foorumist kõige parema postituse, mis on tehtud Eesti jalgpalli/Meistriliiga kaitseks ning sobiks igasuguste välismaa gloryhunterite paika panemiseks?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Kas keegi leiaks mulle siit üles foorumist kõige parema postituse, mis on tehtud Eesti jalgpalli/Meistriliiga kaitseks ning sobiks igasuguste välismaa gloryhunterite paika panemiseks?
                                Myrgeli tiraad, mis sisaldas muuhulgas šeffi sedastust:"Kui välismaalasel kõlbab meie liigas mängida, siis mille perse pärast ei kõlba mul seda staadionil vaadata?" Kellelgi oli see tiraad ka oma profiili allkirjaks...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X