320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänast manutd-hullcity näitab kuskilt pärnu pubist ka või? Ristnurga pubikava ei toimi
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Teab keegi, miks täna saade Muuli ja Samost viimast korda eetris oli?

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Teab keegi, miks täna saade Muuli ja Samost viimast korda eetris oli?
        Samost ERRis. Konkurendi juures pole viisakas tööl käia.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Samost ERRis. Konkurendi juures pole viisakas tööl käia.
          Kummaline värk selles mõttes, et Hundimägid, Kaldojad, Parised jne võivad oma tööandja juurest ERRis käia (Rahva teenrid) aga ERRi inimesed mujal ei või käia...
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
            Kummaline värk selles mõttes, et Hundimägid, Kaldojad, Parised jne võivad oma tööandja juurest ERRis käia (Rahva teenrid) aga ERRi inimesed mujal ei või käia...
            Era vs avalik.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Era vs avalik.
              Arusaadav, et ERR on avalik ja teised era. Arusaamatuks jääb miks ei või ERRi ajakirjanikud teistes meediaasutustes tööotsi teha.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Samost ERRis. Konkurendi juures pole viisakas tööl käia.
                No ta on ERRis juba 1 juunist, miks see siis seni viisakas oli?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  No ta on ERRis juba 1 juunist, miks see siis seni viisakas oli?
                  Ju nad said nüüd teada, äkki on neil keelatud teisi jaamu kuulata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    No ta on ERRis juba 1 juunist, miks see siis seni viisakas oli?
                    Kokkulepe
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      Arusaadav, et ERR on avalik ja teised era. Arusaamatuks jääb miks ei või ERRi ajakirjanikud teistes meediaasutustes tööotsi teha.
                      Erri poliitika
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Avalik-õiguslikus asutuses töölepinguga töötades ei tohi sa sarnast teenust osutada eraettevõttes. Kui sa oled töölepinguga eraettevõttes, siis võib avalik-õiguslik asutus sult honorari alusel teenust tellida. Samost läks töölepinguga täiskohaga ERR-i -> ta ei tohi Kukus saadet teha. Kui Samost töötas BNS-s ja Muuli Postimehes, siis tohtisid mõlemad ERR-le honorari alusel tööd teha. Mina teen umbes samamoodi pmst.

                        Kommentaar


                          Ehk teoorias ei tohi ka ministeeriumi ametnik töötada sama valdkonna eraettevõttes, aga ministeerium tohib eraettevõttes töötavalt inimeselt mingit teenust sisse osta. Täpne juriidika ja nimetused on minu jaoks üsna udune, aga põhimõte on selline.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Avalik-õiguslikus asutuses töölepinguga töötades ei tohi sa sarnast teenust osutada eraettevõttes. Kui sa oled töölepinguga eraettevõttes, siis võib avalik-õiguslik asutus sult honorari alusel teenust tellida. Samost läks töölepinguga täiskohaga ERR-i -> ta ei tohi Kukus saadet teha. Kui Samost töötas BNS-s ja Muuli Postimehes, siis tohtisid mõlemad ERR-le honorari alusel tööd teha. Mina teen umbes samamoodi pmst.
                            oled sa ikka päris päris päris kindel?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              oled sa ikka päris päris päris kindel?
                              Nagu ma lõpus ütlesin, et ma ei tea juriidiliselt täpseid nimetusi ja ei viitsi otsida. Aga pmst selles see asi on, et ERR on avalik-õiguslik shit ja seepärast nad ei tohi mujal samasugust teenust osutada.

                              P.S. Ei, tegelikult ülikooli töötajad ju tohivad tegelikult. et ilmselt on siis ikkagi ERRi enda puhul kusagil seaduses mingi värk sees.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Nagu ma lõpus ütlesin, et ma ei tea juriidiliselt täpseid nimetusi ja ei viitsi otsida. Aga pmst selles see asi on, et ERR on avalik-õiguslik shit ja seepärast nad ei tohi mujal samasugust teenust osutada.

                                P.S. Ei, tegelikult ülikooli töötajad ju tohivad tegelikult. et ilmselt on siis ikkagi ERRi enda puhul kusagil seaduses mingi värk sees.
                                Selle sama näite pärast ma küsisingi, et kas sa oled ikka päris päris kindel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X