320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
    Mobiil-ID vs Smart-ID

    Kas on mõtet mobiil-id pealt üle minna? Keegi juba kasutanud aktiivselt ka, sujub ilusti?

    Kiiresti mingid artiklid üle vaadates, siis riigiportaalidesse Smardiga ei saa, valimistel hääletada samuti veel mitte (pohui, selle jaoks kord paari aasta jooksul võib ID-kaardi lugeja ka kuskilt üles otsida). Samas panka Smardiga ju saab ja panga kaudu eesti.ee'sse võimalik ka saada (v.a veel LHV). Vanemaid telefone Smart ei toeta. Digiallkirju ei saa anda. Veel mingeid miinuseid?
    Võid kõrvale võtta, kuid vahetamine ei tule teemaks enne kui seda käsitsi kirjutatud allkirjaga võrdväärseks tunnistatakse ja kuigi nad ajakirjanduses kilkavad, et nad töötavad selle nimel ning varsti saab, siis.. Noh, see varsti on väga küsitav. Ma enne mitut aastat seda ei ootaks.

    Muide, turvalisusest rääkides, te ikka seda teate, et kui mobiilipanka kasutate, siis ei tasuks samas telefonis m-id-d kasutada? See pole üldse algselt nii mõeldud. Aga eks ta on ikka parem kui korduvate koodidega koodikaardid.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Oleks vaja ruuterit, mis toetaks 4g ja sim-kaarti. Millist soovitaksite? Kas on mõtet nedi odavama otsa omasid vaadata?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas Fc.
        Minule jäi selline number kõrva nagu 40000.
        Tundub, et 70k +, kui võtta aluseks, et Robbie oli 70 tuh
        Küll aga olevat pileteid müüdud enam kui Robbie Williamsi 2013. aasta kontserdile.
        Rammsteini kontserdini on üle kahe ja poole kuu aega ning nii mõnigi muusikasõber pole veel ametlikest kanalitest piletit ostnud, kuna kontserdipaigaks on lauluväljak. Sinna ju ikka mahub? Siiski mitte. Kõik piletid on müüdud ning lisa ei tule.

        Kommentaar


          Algselt postitas risto Vaata postitust
          Tundub, et 70k +, kui võtta aluseks, et Robbie oli 70 tuh
          Küll aga olevat pileteid müüdud enam kui Robbie Williamsi 2013. aasta kontserdile.
          http://publik.delfi.ee/news/muusika/...gi?id=77604194
          Robbie oli alla 70k. "Briti popptäht Robbie Williams tõi eile õhtul Tallinna lauluväljaku rahvast täis. Hinnangulisel oli kohal üle 60 000 inimese."

          Kommentaar


            Ülikonda oleks vaja laenutada Tallinnas.
            veronique.ee ja diplomaat.ee kirjutatud. Veel mõni koht?

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Ma ei tea, kas ma olin viimane või suisa ainuke eestlane, kes kasutas muusika24.ee, aga kust ma saaksin nüüd legaalselt osta muusikat ilma selle kasutu plastmassitükita, mida kutsutakse laserplaadiks?
              Mina ostan sellisest kohast nagu ITunes store. Eesti asju on piiratud valikus ka.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                see va plaadimass pole siis kasutu, kui omale hää süsteemi kodusse üles paned + kollektsioon failsafe'ilt salvestatud + artwork ja jutud.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Kuskohas saab laupäeva hommikul Tallinnas klassikalist inglise hommikusööki ehk munad, oad, peekon ja mingid sitaseened?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kuskohas saab laupäeva hommikul Tallinnas klassikalist inglise hommikusööki ehk munad, oad, peekon ja mingid sitaseened?

                    Vanasti sai Vana Villemi pubis midagi sarnast, mille nimeks menüüs oli lordi hommikusöök. Täitsa hea oli.

                    Kommentaar


                      Tommi Grillis ka aga laupäeval ja pühapäeval avatakse vist alles 12.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kuskohas saab laupäeva hommikul Tallinnas klassikalist inglise hommikusööki ehk munad, oad, peekon ja mingid sitaseened?
                        Reval Cafe kõik kohvikud peaks ka olema.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          läpaka kõrvaklappide augus läks mehaaniliselt midagi pekki ja enam sellest aparaadist häält ühelgi kombel välja manada ei õnnestu. tean, et üks lahendus oleks mingid usb otsaga või üle bt töötavad klapid osta, a kuna esiteks enamik neist on mingid hüpersuper mängurite omad, teiseks tahaks olemasolevaid lauapealseid arvutikõlareid ka edasi kasutada ja noh kolmandaks ega vaesus ei anna ka häbeneda, siis kas keegi sedalaadset junni on reaalselt kuskil kaubandusvõrgus näinud müügil? väga ei viitsi mõne eurost jubinat netipoest "2-4 tööpäeva" oodata. ordist leidsin, aga see risu on muidugi pühapäeval kinni.

                          või on üleüldsegi tegemist mingi hiina imega, millest tasuks kauge kaarega ringi käia? kõrgema otsa helikvaliteeti ilmselgelt odava läppari ja logitechi käsnade kaudu ei aja taga juba praegugi, seega see pole parameeter, millel pikemalt peatuda. ja ajutine lahendus niikuinii.

                          Galador - arvutid, sülearvutid, komponendid, tarvikud, printerid, tindid, toonerid, fototehnika, kodutehnika, telefonid. Soodsad hinnad, kiire tarne.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Kui mingit tavapäratut juppi on tarvis, siis Oomipood: https://www.oomipood.ee/product/search?q=Usb+helikaart
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kaks küsimust kas Marko Kristal on ikka Kohtla Järvel miski asjapulk ja kas U-17-s kodanik Larsen on paadipagulaste järeltulija või lihtsalt moodne nimi?
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Küsimus kohvrite kohta.
                                Oleks vaja võimalikult suurt kohvrit, et ära kolida. Samas ei taha meeletult maksta. On kellegil kogemusi Jyski kohvritega? Lagunevad kohe 1 reisi peale ära või on lootust, et peavad täitsa mitu korda vastu? Kuna vajalik teise riiki kolimine, siis oleks vaja võimalikult palju asju mahutada.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X