320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartu linnavalitsus tegi parkimistrahvi mulle. Kas sellega on sama nagu näiteks europargiga, et kui jätad maksmata siis midagi hullu ei juhtu?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Kui oled reeglite vastu eksinud, siis võiks ikka trahvi tasuda. LV saab sind nussida nagu Arsenal oma fänne.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Tartu linnavalitsus tegi parkimistrahvi mulle. Kas sellega on sama nagu näiteks europargiga, et kui jätad maksmata siis midagi hullu ei juhtu?
        Vanast ajast mäletan, et ARK väljastas infot auto omaniku kohta riiklikele ja munitsipaalsetele ettevõtetele (nt Mupo, Ühisteenused ja ilmselt ka Tartu LV), aga ei väljastanud erafirmadele (Europark, Citypark jm). Ei oska öelda kas see loogika siiani kehtib.

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Tartu linnavalitsus tegi parkimistrahvi mulle. Kas sellega on sama nagu näiteks europargiga, et kui jätad maksmata siis midagi hullu ei juhtu?
          Maksa ära.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Tartu linnavalitsus tegi parkimistrahvi mulle. Kas sellega on sama nagu näiteks europargiga, et kui jätad maksmata siis midagi hullu ei juhtu?
            Kui linnavalitsus tegi siis peaks trahv tulema e-mailile ka (auto omanikule), ehk neil on andmed auto omaniku kohta olemas. Seega tasub igal juhul ära maksta. Selle 20-40 euro pärast ei tasu küll lolli mängida.

            Kommentaar


              Kui nyyd aus olla, siis ma ei plaaninudki mitte maksmist. Lootsin et mingi lünk ka siin seadustea. Ega siis midagi, natuke liiga kallis lõunasöök tuli
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Tartus ajab asja Ühisteenused. Väärtegu ja maksa ära. Samas võid järgmised 24h parkida linnamaal kus tahad. 24h jooksul ei tohi üle 30 juuro trahvitada.
                sigpic

                Kommentaar


                  miks nii pime on?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Arve tasumata.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kas see müstiline Urmet Kook on see hirmus tuus ia isane seal ERR-is?
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                        Kas see müstiline Urmet Kook on see hirmus tuus ia isane seal ERR-is?
                        Urmetit ei saa siin vist süüdistada.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Kui palju maksab 1 uus standardmõõtmetes kaubaalus, mitte eurotähisega?

                          Kommentaar


                            Ma sain mingi 5-6 euroga, aga ostsin ka üle ühe muidugi.
                            Edit: EUR mõõdus siis, mitte FIN.
                            Algselt postitas baller Vaata postitust
                            Kui palju maksab 1 uus standardmõõtmetes kaubaalus, mitte eurotähisega?

                            Kommentaar


                              Küsimus tartlastele. Silmas pidades hambaarstijärjekordi, kas on mõtet vaadata erakliinikute suunas või tuleb kõikjal solid poolteist kuud oodata, nagu mul praeguse seisuga seal Raekoja platsi kliinikus on? Kas (eeldatav) hinnavahe on ränk? As in, kas kellelgi on sama/sarnase protseduuriga erinevatest kohtadest mingit võrdlust tuua? Kohasoovitusi? Vältimissoovitusi?
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                                Küsimus tartlastele. Silmas pidades hambaarstijärjekordi, kas on mõtet vaadata erakliinikute suunas või tuleb kõikjal solid poolteist kuud oodata, nagu mul praeguse seisuga seal Raekoja platsi kliinikus on? Kas (eeldatav) hinnavahe on ränk? As in, kas kellelgi on sama/sarnase protseduuriga erinevatest kohtadest mingit võrdlust tuua? Kohasoovitusi? Vältimissoovitusi?
                                http://www.küünihambaravi.ee
                                Dr. Mait Lepik
                                telefon 5510 503
                                e-post: lepik.mait[at]mail.ee
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X