320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Autoekspert.ee või autohooldus.ee (endine flameko\audihooldus)
    Kui kristiineni viitsid, siis kiidaks Forssi

    Kommentaar


      Vaja santehnikat paigaldada.
      Milliseid firmasid soovitate, milliseid mitte?
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Tere õhtust!

        Olen juba poolteist kuud reisinud ilma kindlustuseta. Umbes nädala aja pärast peaks kodumaale tagasi ka jõudma, aga viimased päevad on üks hammas valutama hakkanud. Ehk kannatab kodumaani välja, aga ei ole kindel, vb vaja tohtrikabinetti väisata.

        --> kui ma nüüd täna endale kindlustuse nädalaks ajaks teen, ning on vaja selle aja sees arsti poole pöörduda, kas siis see kompenseeritakse? kas nad võivad tahta mingeid lennukipileteid vms asju tõestuseks või mingit muud huinjaad?

        Kommentaar


          Kas ma olen ainus, kellel Postimees läägib juba viimased paar päeva?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Kas ma olen ainus, kellel Postimees läägib juba viimased paar päeva?
            Tore, et teema tõstatasid. Ei ole. Mul sama jama.

            Kommentaar


              Algselt postitas szandor Vaata postitust
              Tore, et teema tõstatasid. Ei ole. Mul sama jama.
              Mul ka, kahtlustan adblocki värki.

              Kommentaar


                AliExpressist telefoni tellimine. Telefon maksab 140 euri. Kui palju maksud juurde tulevad ja kuidas nende tasumine toimub?

                Kommentaar


                  Kas ma olen ainus, kellel delfi peale minnes hakkab mingi rõve video koos heliga kohe tööle hakkab?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kas ma olen ainus, kellel delfi peale minnes hakkab mingi rõve video koos heliga kohe tööle hakkab?
                    mul hakkas ka korra, aga mitte kogu aeg

                    Kommentaar


                      Jah. Mingi adblocki teema? Pildi blokib ära, kuid hįält mitte ning ei saa kinni panna? Käisin üle pika aja täna delfis, kuid tagasi ei lähe vist krt ei näinud, et teil videoga. Mul ainult heli
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Jah. Mingi adblocki teema? Pildi blokib ära, kuid hįält mitte ning ei saa kinni panna? Käisin üle pika aja täna delfis, kuid tagasi ei lähe vist krt ei näinud, et teil videoga. Mul ainult heli
                        ma tegelikult ei tea, kas oli video. heli läks käima, aga ei hakanud otsima, kust see tuli..

                        Kommentaar


                          delfi?! päriselt, käite ise, vabatahtlikult, delfit vaatamas?
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas chac Vaata postitust
                            delfi?! päriselt, käite ise, vabatahtlikult, delfit vaatamas?
                            Jalgpall, Levadia mängis
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              pole miskit parata, kuna postimees mobiilis on päris jube kogemus. ja nii need halvad harjumused tekivad

                              Kommentaar


                                Kas H.Osila on nüüd zombi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X