320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Kas kellegi on kogemusi kahe pangakaardi kasutamisega? Kas telefonis annab saldo vaatamist sättida ka kahe kontoga? Mis on üldiselt plussid ja miinused ja kuidas seda kõige mugavamalt teha? Pank on Swed.
    Mul on kaks pangakaarti, mis käsutavad ühte kontot. Noh, et kui üks peaks kaotsi minema, siis on teine ilusti sahtlist võtta ja nii. Aga muidu näitab jah kõigi kontode seise.

    Kommentaar


      Mul Swedi app näitab mõlemat, nii tava kui ka krediidi seisu.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mul on kaks pangakaarti, mis käsutavad ühte kontot. Noh, et kui üks peaks kaotsi minema, siis on teine ilusti sahtlist võtta ja nii. Aga muidu näitab jah kõigi kontode seise.
        Mõnul on naisega ühine perekonto ja kaks pangakaarti ainult, et üks kaart on oma rahakotis ja teine on kodus kahe luku taga peidus. fair enough
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
          Mõnul on naisega ühine perekonto ja kaks pangakaarti ainult, et üks kaart on oma rahakotis ja teine on kodus kahe luku taga peidus. fair enough
          Mõnu elab üksinda

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mõnu elab üksinda
            Kas Sa mitte tööga abielus ei onud?

            Kommentaar


              Kas FB on mingi uue (aja)ühiku kehtestanud? Igatahes minutitest on saanud "milj".
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Nii, lollid. Järgmine mure.

                Mul on nüüd selline, see noh tead küll, veini bottle. Punane. Aga. 40% juba drinkitud. Samas. Uues meždas. Kas on mõistlik pokaal võtta? Või pigem pudelist otse n.ö pa stakanom live teha? Fak ohv Mark! Arvestada on vaja seda, et pokaalis lahtub näff 15,69 prosa kiiremini. Samas kohusetundlikult solvunud üli-ülima rassi esindajana...ei, ma ei ole Manu toetaja...on see pudelist valamine üldse tiba nagu tug job. Et siis.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Mine kangema peale ruttu
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Andke nõu, millist panni osta? Ja kus kohast? Homme oleks vaja osta sest vana pann paistab juba läbi aga niipalju kui seni olen juhtumisi põgusalt silmanurgast vaadanud - ilma ostuplaanita - on nad tavaliselt vist liiga madala äärega või siis need läikivast metallist - ma ei tea kas alumiiniumist või kurat teab millest - panni välimusega ja varrega asjad, kus ju midagi praadida ei saa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Andke nõu, millist panni osta? Ja kus kohast? Homme oleks vaja osta sest vana pann paistab juba läbi aga niipalju kui seni olen juhtumisi põgusalt silmanurgast vaadanud - ilma ostuplaanita - on nad tavaliselt vist liiga madala äärega või siis need läikivast metallist - ma ei tea kas alumiiniumist või kurat teab millest - panni välimusega ja varrega asjad, kus ju midagi praadida ei saa.
                      K-rauta, Fiskars vastavalt pliidile, kas gaasi, keraamiline või mingi kolmas aparaat sul kodus.
                      Hetkel seal ka soodukad pannidele -30%, seega saad normaalse panni, mis kestab umbes €28.- eest.

                      Kommentaar


                        yooo, mõtlesin android teloga vutti vaadata aga tahtis flashplayerit mida vist ei saa tõmmata? Mis variandid veel on

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Calva Vaata postitust
                          yooo, mõtlesin android teloga vutti vaadata aga tahtis flashplayerit mida vist ei saa tõmmata? Mis variandid veel on
                          Proovi telekat vôi arvutit.

                          Kommentaar


                            Kodi.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              kui meeskond mängib koduväljakul selgelt halvemini kui võõrsilmängudes, siis mis võiks olla selle põhjuseks?

                              Kommentaar


                                Võõrsile minnes eelneb räige lituut ja teatavasti sujub pohmakaga mäng paremini.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X