320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algses küsimuses on ka vastus - google oma g-huinjaadega.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Eks Google Calendar on tavaline lahendus sellises olukorras.

      Küsiks aga omalt poolt, et kuidas võidelda riigi poolt pealesurutava nuhkimismehhanismiga, mis hakkab muuhulgas positsioneerima kõiki eestlasi ja mingeid fking SMSe neile saatma asukoha järgi. Kas mingi vana telefon aitaks selle vastu või tuleks hakata kasutama mingeid Läti kõnekaarte või mida teha?
      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        Algselt postitas alehis Vaata postitust
        Eks Google Calendar on tavaline lahendus sellises olukorras.

        Küsiks aga omalt poolt, et kuidas võidelda riigi poolt pealesurutava nuhkimismehhanismiga, mis hakkab muuhulgas positsioneerima kõiki eestlasi ja mingeid fking SMSe neile saatma asukoha järgi. Kas mingi vana telefon aitaks selle vastu või tuleks hakata kasutama mingeid Läti kõnekaarte või mida teha?
        Koli Moldovasse.

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Koli Moldovasse.
          TLC´i pealt käib päris elust enesest show nagu" 90 päeva abiellumiseks" mida ma satun päris tihti vaatama. Ja üks tegelane on seal Moldovast pärit, kes tundub igati asjalik mehemürakas, aga neiu kellega ta abielluda tahab on jänki ja seal tulevad need green cardi asjad ja huinjaad mängu. Kuigi tüüp ise ei tundu küll selline ala gold digger vms, ilmselt tõesti armastab neiut usast. Aga äärmiselt naljakas oli olukord kus mehemürakas ja ta neiu isa läksid sööma ja isa küsis " kas sa tahad rohelist kaarti ainult, või otsid ilusat elu vms" Mille peale mehemürakas moldavast vastas päris hästi" Mis värk teile jänkidel on nende rohelistega kaartidega, kas sa ei arva, et ma võiksin kolida kasvõi rootsi või saksamaale ja ma teeniks seal poole paremini ja elaks ilusamat elu, kui siin" Mille peale isa siis ei osanud midagi öelda. Kerge Offtopic muidugi, aga tuli selline naljakas olukorda meelde, kui keegi siin mainis Moldovat.

          Kommentaar


            Kuidas nätsu riidelt maha saada?
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Kuidas nätsu riidelt maha saada?
              Hapukoorega

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Hapukoorega
                Mõni nali ei vanane. Ma olen siiamaani pooleks saaginud, siis saab kaks korda rohkem nätsu.

                Kommentaar


                  Ma googeldaks "how to remove cum stains from clothes"
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Kuidas nätsu riidelt maha saada?
                    Viska sügavkülma ja las jäätub läbi. Siis nokid maha...

                    ...või paned soolaga maitsestatud vette keema
                    308

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Markko Vaata postitust
                      Viska sügavkülma ja las jäätub läbi. Siis nokid maha...

                      ...või paned soolaga maitsestatud vette keema
                      Läbi keetes tuleb riietelt värvitoon ka maha?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Kuidas nätsu riidelt maha saada?
                        Mina kasutaks rumm-koolat. Kõigepealt lased ühe koksi lipsu taha, et oleks julgust. Siis kutsud sõbrad külla. Seltsis segasem. Siis teed uue koksi. Ja kui veel vajadaust ning meeles on, siis laota nätsuga ilustatud ese lauale. Vala nätsuse koha peale koolat (Coca-Cola). Lased keemial juhtuda ning teed nätsu riidest paljaks. Nühkimisel kasuta mingit tugevamat eset ka. Ja et haigused ei leviks, siis vala veel rummi peale ning nühi häbi maha.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Mina kasutaks rumm-koolat. Kõigepealt lased ühe koksi lipsu taha, et oleks julgust. Siis kutsud sõbrad külla. Seltsis segasem. Siis teed uue koksi. Ja kui veel vajadaust ning meeles on, siis laota nätsuga ilustatud ese lauale. Vala nätsuse koha peale koolat (Coca-Cola). Lased keemial juhtuda ning teed nätsu riidest paljaks. Nühkimisel kasuta mingit tugevamat eset ka. Ja et haigused ei leviks, siis vala veel rummi peale ning nühi häbi maha.
                          Vaffanculo

                          Aga jaa kasutan seda jääkülma trikki.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Mulle see Liverpooli poiste iga asja joomiseks keeramine meeldib.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Läbi keetes tuleb riietelt värvitoon ka maha?
                              Pelmeenid on üldiselt suht sama tooni pakist võttes ja pärast keetmist
                              308

                              Kommentaar


                                Kas on olemas mingisugust lehte või allikat, kus saab kontrollida kütusehindade muutumist Eestis või Eesti tanklates?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X