320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    kujutan ette et päris feministidel on suht piinlik nende tegelaste pärast kes feminismi nime all mingit meesevihkamist ja pseudoprobleemide lahendamist viljelevad.
    Paraku sellised äärmuslased ja ullikesed saavad enamasti kogu tähelepanu.

    Ma hoidsin end ilgelt tagasi, sest väga oleks tahtnud küsida/norida, et kas nõud on pestud, tuba koristatud, et ta siin netis nüüd passib või mida majaperemees sellest hüsteerilisest kriiskamisest arvab.

    Kommentaar


      Mul ühel tuttaval veganil on sünnipäev tulemas.
      Selline tüütu tegelane, kes teisi kipub õpetama ja kui temaga ei nõustu muutub väga kiiresti vaenulikuks.
      Siit ka küsimus: Kas sellise pusaga sinna sündmusele minna on väga kohatu?

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Mul ühel tuttaval veganil on sünnipäev tulemas.
        Selline tüütu tegelane, kes teisi kipub õpetama ja kui temaga ei nõustu muutub väga kiiresti vaenulikuks.
        Siit ka küsimus: Kas sellise pusaga sinna sündmusele minna on väga kohatu?
        üldsegi mitte

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Alles eile seletasin lastele, et kängurud ei ole looduskaitse all ja nende nahast tehakse putsasid. Nii et vahet ju ei ole, kas paned putsad või selle hoodie.
          Krt, minu putsad vist kõik puhas sünteetika, kui ma nüüd ei eksi.
          Pole juba ammu päris nahast putsasi omanud, küll aga nahast kingi ja saapaid on lademetes.

          Kommentaar


            Kui juba veganitest juttu, siis selline grupp nagu Eesti veganid ei jää oma sõgedas fanatismis virgiinlastele palju olla, mingi osa seltskonnast ka kattub muidugi. Ma kunagi ilgelt palaval suveajal astusin sinna liikmeks sest mõtlesin, et seal on kindlasti häid salatiretsepte, mida koleda kuumaga hea süüa aga selgus, et see on hoopis mingi hull ususekt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Mul ühel tuttaval veganil on sünnipäev tulemas.
              Selline tüütu tegelane, kes teisi kipub õpetama ja kui temaga ei nõustu muutub väga kiiresti vaenulikuks.
              Siit ka küsimus: Kas sellise pusaga sinna sündmusele minna on väga kohatu?
              Miks üldse minna?
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                Miks üldse minna?
                Õigustatud küsimus.
                Tegemist tüdruksõbra sõbrannaga ja nendel sündmustel ka palju meeldivaid/toreidaid inimesi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Õigustatud küsimus.
                  Tegemist tüdruksõbra sõbrannaga ja nendel sündmustel ka palju meeldivaid/toreidaid inimesi.
                  Siit tekib omakorda hulga küsimusi, et miks su tüdruksõbral selline sõbranna on? Kuidas sellise sõbranna sünnipäev saab tore olla? Kuidas õelat veganit ümbritsevad toredad inimesed? Im confused.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Siit tekib omakorda hulga küsimusi, et miks su tüdruksõbral selline sõbranna on? Kuidas sellise sõbranna sünnipäev saab tore olla? Kuidas õelat veganit ümbritsevad toredad inimesed? Im confused.
                    No ma võin vastata, kuis sind tõesti huvitab.
                    Sõbrannaga kohtusid magistrantuuris ja ega muidu pole tal häda ühti, seni muidugi kuni teemaks ei tule toitumine.
                    Teised ühised tuttavad on tõesti toredad ja asjalikud, kellega meeleldi oma aega olen valmis veetma.
                    Vegan söökide vastu pole mul ka midagi, eriti maitsevad koogid ja vahelduseks on hea suhelda inimestega väljaspool töökohta.

                    Kommentaar


                      vegan veganluseks, aga põhiküss on, kas teda kolmekasse saaks tõmmata? või nii, et ta vaatab pealt?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        vegan veganluseks, aga põhiküss on, kas teda kolmekasse saaks tõmmata? või nii, et ta vaatab pealt?
                        Sünnipäeval kõigi eest, keset salateid ja torte või?

                        Kommentaar


                          30+ naine seda ei prooviks aga 40+ on juba piisavalt näljane

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            30+ naine seda ei prooviks aga 40+ on juba piisavalt näljane
                            Seal kõik alla 30 või napilt üle, seega vast jääb ära.
                            Hea, et hoiatasid ja oma teadmisi jagasid, muidu oleksin tabarasse olukorda jäänud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Seal kõik alla 30 või napilt üle, seega vast jääb ära.
                              Hea, et hoiatasid ja oma teadmisi jagasid, muidu oleksin tabarasse olukorda jäänud.
                              no prob, eks ma küsin järgmine kord mõminaräpi vms noorte asjade kohta

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                no prob, eks ma küsin järgmine kord mõminaräpi vms noorte asjade kohta
                                Pean sulle pettumust valmistama jälle, sest minu tutvusringkonnas keegi mõminaräppi ei kuula (kui siis salaja ehk, mida ei saa ka välistada).
                                Loodan, et leiad oma hinges ruumi, et mulle andestada, saame sellest koos üle ja meie (virtuaal)suhe on lõpuks veel tugevam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X