320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui auto nr ei tea siis pole midagi teha. Võid käia vaadata, ega läheduses mõnda turvakaamerat pole mis seda kohta võtaks. Ainult automark ja värv sind ei aita. Oletan, et politseid ka ei kutsutud kui naine kinni ei pidanud.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Selline rumal küsimus. Kui tahta mõnest esindusest uut autot osta, siis kas hilissügisel/talvel ostes on suurem võimalus näiteks mingi eripakkumise otsa sattuda, kui hiliskevadel/suvel ostes? Või sellist seaduspära ei ole ning hooajal pole otseselt vahet?
      Passisin ise 2015 talvel peale. Erilist erinevust ei täheldanud. Pigem nagu zaz ütles, siis mudeliuuendusega on see langus tõenäolisem.
      Elkes nt teati öelda, et on mingi x% ostjaid, kes detsembris auto ostavad aga järele lähevad\võtmeid küsivad alles jaanuaris. Põhjus selles, et passi läheb registreerimiskuupäevana siis uuem aastanumber. Pärast müües on väike eelis, kuna kuulutustes reeglina 2017 või 2018, mitte 2017/12. Vahet pole, et mudeli väljalase on neil ikka sama. Üleüldiselt pidi talvel aga automüük päris hea olema ja erilisi kampaaniaid ei tehta (või kui tehakse, siis lõpuks saad ikka tünga).
      Tõenäoliselt on võimalus 2018 aasta alguses saada esindusest soodsamalt sõiduk, mis on arvele võetud nt 2017/09 vm ja olnud kasutuses demosõidukina.

      Kommentaar


        Milline on õnnelik omavärav? Kogu aeg lüüakse ainult õnnetuid....
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Näiteks 4:0 värav, või esimese poolaja omavärav. Kas just õnnelikud, aga suvalised.
          1:0 lõppenud mängu või mängu lõpus otsustav omavärav - need tunduvad ikka suht õnnetud.

          Kommentaar


            Kui mul läks Galaxy ekraan katki, aga ma tahaks sealt telefonist andmeid kätte saada (ehk helisalvestisi telefoni mälust), aga ma ei saa ekraani kaudu akseptida, et ta USB kaudu arvutit endale ligi laseks, kas mul on siis mingeid muid variante failide päästmiseks?

            Kommentaar


              Mul jäi kunagi silma, et kusagil siin foorumis oli inimene, kes ütles, et tema kaudu oleks võimalik Liverpooli kodumängude pileteid saada ja oli ka mingi nimekiri, mis piletid on juba läinud ( a la ManU vastu jne).
              Kiire otsing ja põgus sirvimine tulemust ei toonud. Ehk keegi teab või teab kedagi, kes teab? Või on üldse kolmas viis, kuidas oleks võimalik pileteid soetada võimalikult mugavalt? Klavanile helistama ei hakkaks veel.

              Kommentaar


                Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                Mul jäi kunagi silma, et kusagil siin foorumis oli inimene, kes ütles, et tema kaudu oleks võimalik Liverpooli kodumängude pileteid saada ja oli ka mingi nimekiri, mis piletid on juba läinud ( a la ManU vastu jne).
                Kiire otsing ja põgus sirvimine tulemust ei toonud. Ehk keegi teab või teab kedagi, kes teab? Või on üldse kolmas viis, kuidas oleks võimalik pileteid soetada võimalikult mugavalt? Klavanile helistama ei hakkaks veel.
                seda posti pidasid ilmselt silmas.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fc.
                  Järgmise aasta balti turniiri kuupäevad?
                  Omast arust nägin kuskil nagu aga enam ei leia.
                  "Balti turniiri kohtumised peetakse 30. mail ning 2. ja 5. juunil. Eesti kui nn korraldaja saab valida mängude graafiku. Pohlaku sõnul alustavad sinisärgid 30. mail kodus Leedu vastu ja 2. juunil mängivad võõrsil Lätiga. „Naaberriigis toimuv MM loob mõistagi ambitsiooni ja eelduse enne finaalturniiri osalejaid võõrustada. Seega oleme 5. ja 9. juunile kavandanud kodused maavõistlused.”

                  Kommentaar


                    Kas jalgpall on ainuke spordiala, mille harrastajatel on oma foorum Eestis? Või on kusagil mingid vennad, kes vaidlevad, kes on parem, kas Nadal või Federer või Rock vs. Cramo?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kas jalgpall on ainuke spordiala, mille harrastajatel on oma foorum Eestis? Või on kusagil mingid vennad, kes vaidlevad, kes on parem, kas Nadal või Federer või Rock vs. Cramo?
                      facebooki kommuune on mitmeid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Kas jalgpall on ainuke spordiala, mille harrastajatel on oma foorum Eestis? Või on kusagil mingid vennad, kes vaidlevad, kes on parem, kas Nadal või Federer või Rock vs. Cramo?
                        Rattafoorum http://velo.clubbers.ee/foorum/index.php on olemas. Seal küll rõhuasetus teine ja profitiimidele pühendatud teemasid pole.

                        Kommentaar


                          foorum69-s räägitakse massööridest
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Millises Eesti foorumis on kõige arukamad ja millises kõige rumalamad kasutajad?
                            Ise pakuks vastavalt hinnavaatlus ja perekool.

                            Kommentaar


                              Keegi on ehk paremini kursis ja küsiks, mis saab juhul, kui toimub nn. välkõppus reservväelastele ja saad kutse, kuigi mitu kuud ette planeeritud reis? Kas peabki minema õppusele ja oledki lihtsalt 1000 eurist ilma?

                              Kommentaar


                                Kui kaua umbes saabub pakk SportsDirectist Express Deliveryga?
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X