320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Keegi FreshGo e-poodi on kasutanud? Kuda on?
    Korra olen. Kaup oli ok (Stockmanni oma). Üks asi jäi tellimusest puudu ja selle vastu anti mingi 5 eurine kupong.

    Kommentaar


      Millal superkarika finaali piletid vabamüüki peaksid tulema?

      Kommentaar


        Plaanis tööreis Venemaale. Kas viisataotluseks on vaja pass ära anda väga pikaks ajaks? Või kuidas täpsemalt see viisavärk toimib?

        Kommentaar


          Algselt postitas qrat Vaata postitust
          Plaanis tööreis Venemaale. Kas viisataotluseks on vaja pass ära anda väga pikaks ajaks? Või kuidas täpsemalt see viisavärk toimib?
          Nii kauaks annad ära kuni viisa kätte saad. Üldjuhul kahe nädalaga tehakse ära, aga kui on rohkem reisimist, siis tuleb pikem aeg varuda (~3 nädalat). Kui viisataotluse sisse annad, siis üldiselt antakse sulle kohe ka teada, millal viisa kätte saad (koos passiga).
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas qrat Vaata postitust
            Plaanis tööreis Venemaale. Kas viisataotluseks on vaja pass ära anda väga pikaks ajaks? Või kuidas täpsemalt see viisavärk toimib?
            Kui saad oma asjad aetud kiirelt, siis üks võimalus viisavabalt reisida teatud tingimustel on kasutada st.peter line laeva.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Kes on kõige kuulsam eestlane maailmas?

              Kommentaar


                Elavatest vast Arvo Pärt.
                E: Lahkunutest mõtlesin pikalt ja pakuks Alfred Rosenbergi.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                  Elavatest vast Arvo Pärt.
                  E: Lahkunutest mõtlesin pikalt ja pakuks Alfred Rosenbergi.
                  Asjaolu, et ta on Tallinnas sündinud ei tee teda eestlaseks.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                    Asjaolu, et ta on Tallinnas sündinud ei tee teda eestlaseks.
                    Ta on Tallinnas ka elanud ja töötanud. Muuhulgas lõpetanud ju ka eestikeelse kooli ning oskas eesti keelt. Ei ole päris suvaline seos nagu leierdati vist Saksamaa viimase Eurovisiooni võitjaga seoses, kelle vanaisa oli Eestis sündinud vms.

                    Kommentaar


                      Rosenbergiga olla see veider lugu olnud, et kui 30-tel Eestis ta sugupuud uuriti, selgus, et rassiteooria ühel eestvedajal endal rootsi, eesti, taani, poola jne vere kõrval saksa päritolu ei olnudki.

                      Kõige tuntuim elusolev eestlane maailmas on praeguseks vist juba Klavan. Mõne aasta eest oleks pakkunud veel Pärti, seejärel Barutot ja Veskit. Kui Ott ja Joala veel elasid, siis muidugi ka neid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Rosenbergiga olla see veider lugu olnud, et kui 30-tel Eestis ta sugupuud uuriti, selgus, et rassiteooria ühel eestvedajal endal rootsi, eesti, taani, poola jne vere kõrval saksa päritolu ei olnudki.

                        Kõige tuntuim elusolev eestlane maailmas on praeguseks vist juba Klavan. Mõne aasta eest oleks pakkunud veel Pärti, seejärel Barutot ja Veskit. Kui Ott ja Joala veel elasid, siis muidugi ka neid.
                        Klavan vaevalt. Teda teab ikka väga konkreetne seltskond.
                        Estonia is home to many surprising international celebrities, from athletes to musicians. In honour of Estonia's 100th birthday, let's introduce some of the country's most famous men and women.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Klavan vaevalt. Teda teab ikka väga konkreetne seltskond.
                          https://www.visitestonia.com/en/why-...mous-estonians
                          Teatud seltskond, hmm vaata kui suur on juba EPLi ja CLi aastane keskmine vaatajate number,

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Ta on Tallinnas ka elanud ja töötanud. Muuhulgas lõpetanud ju ka eestikeelse kooli ning oskas eesti keelt. Ei ole päris suvaline seos nagu leierdati vist Saksamaa viimase Eurovisiooni võitjaga seoses, kelle vanaisa oli Eestis sündinud vms.
                            Ükski nendest faktidest ei tähenda, et ta oli eestlane. Tegemist oli baltisakslasega.
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Eks me kõik ole eestlased.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Mul hüppasid mõttest läbi esimestena Krusenstern ja Bellinghausen. Siis see Minoxi leiutaja (Zapp vist?).
                                Aga kõige kuulsam eestlane, kellest mul reaalselt ka kasu on olnud oli Paul Keres. Sattusin kunagi väljamaal kõrtsu. Olin üksi ja noh mujal on inimesed seltsivamad ja sattusin "rääkima" 2 shotlasega. Aksent oli neil kõva, et suurt ma nende jutust aru ei saanud. Kui nad küsisid, kus kohast ma pärit olen siis ütlesin Estonia, mille peale üks shotlastest ütles kohe: "Paul Keres". Tüüp oli suur malefänn. Kuna oli veel krooni aeg siis sobrasin veits rahakotis ringi ja leidsin 5 kroonise. Andsin selle talle, et võta mälestuseks, kui sa nii suur fänn oled. Tüübil tulid pisarad silma ja terve õhtu ei pidanud ma enam ise mitte ühtegi jooki ostma....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X