320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Millepärast on vaja Satistikaametit?
    Statistikaameti koduleheküljelt.

    Statistikaamet (lühend SA) on riigiasutus Rahandusministeeriumi haldusalas. Statistikaameti põhiülesanne on pakkuda ametiasutustele, äri- ja teadusringkondadele, rahvusvahelistele organisatsioonidele ning üksikisikutele usaldusväärset ja objektiivset infot Eesti keskkonna, rahvastiku, sotsiaalvaldkonna ja majanduse olukorra ning trendide kohta. Riiklik statistika on kooskõlas rahvusvaheliste klassifikaatorite ja meetoditega ning vastab erapooletuse, usaldusväärsuse, asjakohasuse, tasuvuse, konfidentsiaalsuse ja läbipaistvuse põhimõttele. Statistika tegemisel lähtub Statistikaamet riikliku statistika seadusest. Väärtused, millele amet oma töös tugineb, on usaldusväärsus, koostöö ja uuenduslikkus.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas QRkood Vaata postitust
      Millest tuleneb selline asi, et autoraadio jaamad on ühtäkki kõik kui resetitud ehk kiirvalikute all pole enam midagi?
      Mul on sama küsimus. Subaru Outback, siiani 2 korda nii juhtunud, et ühel hetkel on lihtsalt suvalised megahertsid salvestatud jaamade asemel ning peab kõik käsitsi uuesti seadma.

      Kommentaar


        Algselt postitas QRkood Vaata postitust
        Millest tuleneb selline asi, et autoraadio jaamad on ühtäkki kõik kui resetitud ehk kiirvalikute all pole enam midagi?
        Aku oli tühi?
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Aku oli tühi?
          Käivitamisel ega kuidagi muud moodi pole seda küll täheldanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Mul on sama küsimus. Subaru Outback, siiani 2 korda nii juhtunud, et ühel hetkel on lihtsalt suvalised megahertsid salvestatud jaamade asemel ning peab kõik käsitsi uuesti seadma.
            Subarutel pidigi see probleem olema. Kui uuem siis esindus teeb tarkvara uuenduse ja saab korda.

            Kommentaar


              Kas Eestis mõnes kohas Singapore Slingi ka serveeritakse?
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                kas youtube näitab champions leage finaali laivis?

                Kommentaar


                  Mis sellest higi-/soolapuga testist sai?
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zizi Vaata postitust
                    kas youtube näitab champions leage finaali laivis?
                    BT Sport peaks näitama youtube vahendusel finaali HD-s ja täiesti tasuta, aga seda vaid Briti kodanikele ilmselt. Samas mingi geoblokeeringuga peaks olema variant ka mujal näha, aga eks IT spetsid teavad lähemalt rääkida...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Mis sellest higi-/soolapuga testist sai?
                      See olin mina, kes suure suuga lubas testida ja testsisingi muide, aga mul varastati telefon ära kaks päeva peale testi lubamist, seega jäi katki. Andestust.

                      Pilte pole enam, aga võin kinnitada et soolapulk tõesti töötab paremini.

                      Kommentaar


                        Kas viaplayst saab fulham-villa playoff finaali ka otse näha?
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          https://viaplay.ee/live

                          ei

                          Kommentaar


                            Kas Tallinnas näitab keegi CLi finaali välitingimustes?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kui teha Maanteeametis mõne muu kategooria teooria- või sõidueksamit ning kukud läbi, kas siis peatatakse ka b-kategooria sõiduõigus?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Kui teha Maanteeametis mõne muu kategooria teooria- või sõidueksamit ning kukud läbi, kas siis peatatakse ka b-kategooria sõiduõigus?
                                Ofc mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X