320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsimuseks küsimus.

    Kus oleks parim koht oma kasutatud sülearvuti eest mõistliku hinna eest lahti saada? Esimene probleem on see, et ma ei oskaks talle kohe ise kohe hinda nuputada. Ehk on siin keegi pädev ja paneks mingi ligikaudse?

    Isend:
    Dell Latitude 3540
    Intel Core(TM) i5-4200 CPU @ 1.60Ghz 2.30Ghz
    RAM 4GB
    64bit op syste, x64 based processor.
    hetkel windows 8 peal.
    Miski Toshiba 128GB SSD kõvaketas, mis kiire, kui M.Owen väiksena. Keegi tahab, siis võib 500gb
    kõvaketta ka niisama kaasa anda.
    AKU - tühi, kaputt. Ehk siis toimib ainult juhtmega. Mingit kala ei ole, olen proovinud teiste akudega ja
    töötab nendega ilusti.
    Kas keegi oskaks hinnavahemikku pakkuda, mida küsida või hoopistükkiski kuhu ülesse panna, kus
    kasutatud sülearvutite turg kõige aktiivsem on. Lahkun nädala pärast Eestist ja ei tahaks teda siin paariks aastaks
    tühjalt vedelema jätta. Tänan.

    Kommentaar


      Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
      Küsimuseks küsimus.

      Kus oleks parim koht oma kasutatud sülearvuti eest mõistliku hinna eest lahti saada? Esimene probleem on see, et ma ei oskaks talle kohe ise kohe hinda nuputada. Ehk on siin keegi pädev ja paneks mingi ligikaudse?

      Isend:
      Dell Latitude 3540
      Intel Core(TM) i5-4200 CPU @ 1.60Ghz 2.30Ghz
      RAM 4GB
      64bit op syste, x64 based processor.
      hetkel windows 8 peal.
      Miski Toshiba 128GB SSD kõvaketas, mis kiire, kui M.Owen väiksena. Keegi tahab, siis võib 500gb
      kõvaketta ka niisama kaasa anda.
      AKU - tühi, kaputt. Ehk siis toimib ainult juhtmega. Mingit kala ei ole, olen proovinud teiste akudega ja
      töötab nendega ilusti.
      Kas keegi oskaks hinnavahemikku pakkuda, mida küsida või hoopistükkiski kuhu ülesse panna, kus
      kasutatud sülearvutite turg kõige aktiivsem on. Lahkun nädala pärast Eestist ja ei tahaks teda siin paariks aastaks
      tühjalt vedelema jätta. Tänan.
      aku puudumine rasvane miinus

      üldist turuolukorda näed siit







      võid proovida kuhugi kasutatud arvutite poodi müüa
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Tänan ja päris huvitav. Just see, et minu silmis korralikud raalid on müügis miski 2-300 euroga. Jõudluselt igapäevatoiminguteks täiesti piisab, kui just videotöötlust või mängumaailma ei nuusuta liiga kõvasti. Tuleb siis nii välja, et ma ei hakka seda mahagi müüma. Ostan uue aku sisse ja tassin kaugele riiki kaasa ikkagi. Kunagi oli Mac, aga see bränditasu ja lennukis nunnutamine ei tasu hinna ja kvaliteediga siis järelikult ära.

        Kommentaar


          Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
          Tänan ja päris huvitav. Just see, et minu silmis korralikud raalid on müügis miski 2-300 euroga. Jõudluselt igapäevatoiminguteks täiesti piisab, kui just videotöötlust või mängumaailma ei nuusuta liiga kõvasti. Tuleb siis nii välja, et ma ei hakka seda mahagi müüma. Ostan uue aku sisse ja tassin kaugele riiki kaasa ikkagi. Kunagi oli Mac, aga see bränditasu ja lennukis nunnutamine ei tasu hinna ja kvaliteediga siis järelikult ära.
          Kuna sa eraldi videokaardist juttu ei teinud, siis sul 99% integreeritud kaart. Sellise läppariga (muideks ilmselt 75% kogu läpparitest üldse) seetõttu peale netis käimise niikuinii midagi teha pole. Ma räägin seda puhtalt sellepärast, et reaalse videokaardi olemasolul läheks see läppar sul kindlasti kiiresti minema, absoluutselt pohui, mis aku üldse asjast arvab.
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            pakun 1EUR

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              pakun 1EUR
              Ärkan hommikul ülesse, tulen Soccerneti foorumise ja loen seda sinu ühe euro pakkumist.
              Loen korra veel.
              Ja lähen kemmergusse ja mitte, et ma ei ole tänulik, et sa tulid mulle vastu ja pakkusid mingisuguse summa eest selle arvuti omastamist, siis ma pigem proovin seda mingilgi viisil positiivselt võtta, ja kui sa oleks minu tuttav või sõber, oleks sealne huumor õrnalt tuttava haisuga... Aga see ei ole. Niisiis, lähen ja lasen selle kõik välja - nii umbes 6 liitrit vett saadab selle jäägi rännakule.

              Kommentaar


                ca 5 aastat vana mudel.
                Kõige odavam Latitude äriklassi seeria isend 3xxx. Ilmselt originaalis maksis see max 1000 eurot
                Akut pole
                Ainult 4 GB mälu

                Selline 150-250 eur vahemik kui hästi läheb.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                  ca 5 aastat vana mudel.
                  Kõige odavam Latitude äriklassi seeria isend 3xxx. Ilmselt originaalis maksis see max 1000 eurot
                  Akut pole
                  Ainult 4 GB mälu

                  Selline 150-250 eur vahemik kui hästi läheb.
                  Tõsi.
                  Minu sisemine optimist lootist 300-350 saada, et siis selle vundamendiga mingi uus ja asjalik isend omastada, millega vähe meeldivam reisida oleks, kuna seda tuleb palju ette. Aga pigem ostan uue aku, pigistan siit veel nii aasta välja ja siis saab heategevuseks ära anda. Suured tänud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                    Tõsi.
                    Minu sisemine optimist lootist 300-350 saada, et siis selle vundamendiga mingi uus ja asjalik isend omastada, millega vähe meeldivam reisida oleks, kuna seda tuleb palju ette. Aga pigem ostan uue aku, pigistan siit veel nii aasta välja ja siis saab heategevuseks ära anda. Suured tänud.
                    Pmst kui sul on ca natuke investeerida, siis analoogaku + 4 GB rami juurde oleks päris hea upgrade ja lippaks nagu mõni uus arvuti. Eeldan, et vajadus on netis käimine + filmide vaatamine + Office.
                    Oleks ilmselt selline 75 eurone investeering
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Calva Vaata postitust
                      yooo, mõtlesin android teloga vutti vaadata aga tahtis flashplayerit mida vist ei saa tõmmata? Mis variandid veel on
                      Mina on vipbox.mobi mobiilis vaatamises pikalt välja vedanud. Kvaliteet überHD pole, aga igasuguse netiga jookseb nagu kulda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                        Pmst kui sul on ca natuke investeerida, siis analoogaku + 4 GB rami juurde oleks päris hea upgrade ja lippaks nagu mõni uus arvuti. Eeldan, et vajadus on netis käimine + filmide vaatamine + Office.
                        Oleks ilmselt selline 75 eurone investeering
                        RAMi ise juurdelisamine läpparile on iisi? Omal ajal sai desktoppidele igast asju sisse topitud ja väljavõetud, aga ei ole aimugi, kuidas läpparitel see käib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                          RAMi ise juurdelisamine läpparile on iisi? Omal ajal sai desktoppidele igast asju sisse topitud ja väljavõetud, aga ei ole aimugi, kuidas läpparitel see käib.
                          Sinu Delli puhul suht iisi: https://www.youtube.com/watch?v=rVJAs-gnDEE
                          Kõigepealt veendu aga, et sul on 1 slot vaba, mitte ei ole kasutusel 2GB+2GB.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Mida läpparitega veel teha saab peale 25% mängimise ja 75% netis käimise?
                            Mune saab ka soojendada.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              Mune saab ka soojendada.
                              Lisatud failid
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Ega kuskil või kellelgi ei leidu Mustamäe 3-toalise tüüpkorteri plaani koos mõõtudega?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X