320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
    Keegi on ehk paremini kursis ja küsiks, mis saab juhul, kui toimub nn. välkõppus reservväelastele ja saad kutse, kuigi mitu kuud ette planeeritud reis? Kas peabki minema õppusele ja oledki lihtsalt 1000 eurist ilma?
    Võtad vastava ametkonnaga ühendust, saadad ja tõendad oma reisiplaanid ära ning jääd vastust ootama. Väljamaareisi puhul peaks olema mõistetav.

    Soovitav lisaks küsida militaar.net'ist. Seal võtab sõna ja oskab infot jagada ka päris kõrged kaadrikaitseväelased alates kaptenitest ja majoritest kuni brigaadikindraliteni välja.

    Kommentaar


      Kas / kust oleks võimalik näha ülejäänud kontserti, kust pärinevad lisatud loood ->





      Sellist kombot nagu parimas vormis Sibul, Kobrin, Kappel, Vaigla ja Ahelik tahaks pikemalt nautida, aga YTs rohkem ei paista olema.

      Kommentaar


        Kust oleks võimalik saada 90ndate stiilis dresse ? Homme oleks vaja ning igasugu humanad ja usa todayd läbi käidud.

        Kommentaar


          Keskturult?

          Kommentaar


            Ega Eestis ju Fox spordi vaatamiseks mingeid normaalseid variante ei ole?

            Kommentaar


              Huvitav, kas typod "tõlkes" on tahtlikud? Palju selliseid märke veel üleval on?

              Kommentaar


                millega Aavo Sarap tegeleb?

                Kommentaar


                  Kas kusagil ostatakse ka CoCr metallina kokku? Mis hinnaga?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kas vahetate autol mõlemad esituled ära kui üks läbi põleb? Kas on mõtet üritada 15€ säästa ja jätta teiselt poolt vahetamata ja oodata kuni pirn otsad annab loomulikul teel? Mul miskipärast põleb alati juhipoolne pirn läbi ja seni olen paariti neid lasknud vahetada, viimati 6kuud tagasi.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                      Kas vahetate autol mõlemad esituled ära kui üks läbi põleb? Kas on mõtet üritada 15€ säästa ja jätta teiselt poolt vahetamata ja oodata kuni pirn otsad annab loomulikul teel? Mul miskipärast põleb alati juhipoolne pirn läbi ja seni olen paariti neid lasknud vahetada, viimati 6kuud tagasi.
                      Halogeen arvatavasti, kui nii odav? Ise küll ei vahetaks mõlemat. Halogeenil pole valgusvihu erinevust eriti märgata.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        H7 on see pirn mis sinna läheb.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Mina küll ei näe mõtet mõlema vahetamisel.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Ma ka, sai hiljutigi juhipoolne ära vahetatud.

                            Steve Aokil on lugu Cake eks, selle loo ajal viskab kooki rahvasse. Garrixil tuli uus lugu "Pizza" välja, kas nüüd hakkab Garrix pizzasi rahva sekka loopima?
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust

                              Steve Aokil on lugu Cake eks, selle loo ajal viskab kooki rahvasse. Garrixil tuli uus lugu "Pizza" välja, kas nüüd hakkab Garrix pizzasi rahva sekka loopima?
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Ma ka, sai hiljutigi juhipoolne ära vahetatud.

                                Steve Aokil on lugu Cake eks, selle loo ajal viskab kooki rahvasse. Garrixil tuli uus lugu "Pizza" välja, kas nüüd hakkab Garrix pizzasi rahva sekka loopima?
                                Korrozia Metalla'l oli kunagi selline lugu nagu "Russian Vodka". Rock Summeril rahvast viinaga ei loobitud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X