320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ma ei tea, kas see on hea, aga sellist nägin.
    Ma tänan, see sobib hästi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

      Mitte ükski asi ei õigusta loomade söögiks tapmist




      Seda ma ju räägingi, et sa pole vegan, vaid karikatuur veganist

      Kui linde tapetakse lihtsalt niisama, vägivalla demonstratsioonina, siis selle vastu sa sugugi pole
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Eestlased joovad siiamaani uhkelt piima kuigi see on kõige mõttetum ilma vitamiinideta jook üldse.
        Millepärast mängitakse MMil suure uhkusega jalgpalli murul? See on ju kõige mõttetum jalgpallielement üldse. Pealegi propageeritakse muru lõhkumist. Diskrimineeritakse inimesi, kes elavad kohas, kus muru ei kasva. Diskrimineeritakse värvipimedaid, s.h koeri.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Millepärast mängitakse MMil suure uhkusega jalgpalli murul? See on ju kõige mõttetum jalgpallielement üldse. Pealegi propageeritakse muru lõhkumist. Diskrimineeritakse inimesi, kes elavad kohas, kus muru ei kasva. Diskrimineeritakse värvipimedaid, s.h koeri.
          Tubli maamehe mõistus.

          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1884671


          Seda ma ju räägingi, et sa pole vegan, vaid karikatuur veganist

          Kui linde tapetakse lihtsalt niisama, vägivalla demonstratsioonina, siis selle vastu sa sugugi pole
          Olen selle vastu, tõin lihtsalt välja kui silmakirjalikud on kõik inimesed, kes loomadele siis küll kaasa tunnevad, aga 5 minuti pärast söövad mõnuga seda sama looma
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Linnupoja lahmimise peale tekkis kah üks rumal küsimus, et miks tihti seisavad üsna mõistlike asjade eest ilma adekvaatsete teadmisteta sellised vähe kahtlasevõitu isikud? Eestist meenuvad kohe Zuzu ja mitmed kanepi legaliseerimist propageerinud tüübid..
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              Algselt postitas alehis Vaata postitust
              Linnupoja lahmimise peale tekkis kah üks rumal küsimus, et miks tihti seisavad üsna mõistlike asjade eest ilma adekvaatsete teadmisteta sellised vähe kahtlasevõitu isikud? Eestist meenuvad kohe Zuzu ja mitmed kanepi legaliseerimist propageerinud tüübid..
              ise ma ei arva, et lahmiks. Ma saan aru, et on harjutud nii elama, aga lahmimine see pole. Pigem stating the obvious vms.

              Aga demokraatias on see kombeks, et võlliks saab kergemini ainult valetades ja pettes. Sellest tingituna on enamus "kohtunike" meil siin väikeses riigis ka omakasu peal väljas. Oled tore ja tahad head, siis kaugele ei jõua kui väga ei vea, sest võllid võtavad su koha ära. Kahjuks paremat süsteemi olemas ei ole, peab trumpid ära kannatama.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Miks eestlased nii massiliselt jaanipäevaks Saaremaale lähevad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                  Miks eestlased nii massiliselt jaanipäevaks Saaremaale lähevad?
                  Linde tapma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                    Miks eestlased nii massiliselt jaanipäevaks Saaremaale lähevad?
                    Ma olen sellele küsimusele vastust oodanud juba ammu ja vastust pole endiselt saanud. Seda Saaremaa idülli ma väga ei mõista, täpselt samamoodi nagu, et Tartus pidi olema elu poole ilusam, inimesed on hääd ja toredad ja lahkemad ja selline kaka jutt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Selline uuring on tehtud kus uuriti kumb tekitab rohkem stressi, kas puurides kasvamine vs looduses metsas olemine? R u kidding me. source?

                      Esiteks on see kindel, et puuris kasvamine kus sul kõrval on hordide viisi surnuid saatusekaaslaseid ja söögiks on antibiotsi laksud ja muu selline kraam on kohe kindlasti rohkem stressi tekitav. Neil kanadel pole enam sulgigi alles, sest stressist on need läinud - Pigem tahaksid nad ära surra, aga kurat ei saa, sest hoitakse süstidega elus. Korralik piinamine. Ärge muretsege, sest 50% kanadest on juba eos päästetud kuna tapetakse hakkliha masinas pärast sündimist ära, mis nad kukkedega ikka peale hakkavad.

                      Mitte ükski asi ei õigusta loomade söögiks tapmist, sama suur või isegi suurem probleem (keskonna mõttes) kui hetkel on plastikuga. Teiseks on see nagunii täiesti ebamoraalne tegevus.

                      Eestlased joovad siiamaani uhkelt piima kuigi see on kõige mõttetum ilma vitamiinideta jook üldse. Mis meie teeme? "Üks klaas piima lapsele päevas" koolidesse superidee, wooooo, geniaalne. Iga neljas, võin ka eksida, aga palju mööda ei tohiks panna selle arvuga, inimene ei seedigi piima, aga maamõistuse pärast ei saada aru, et midagi on valesti kui pärast iga piimaklaasi või juustuvõikut sul kõht lahti on.

                      Laiemale üldsusele on teada vist kuskil aastast 2000, et tegelikult piimast ei saa me tilkagi kaltsiumi, aga mis meil siin arvatakse? kurb.

                      Lisaks järgmise geniaalse eestlasliku loogika:
                      HIINAS TAPETAKSE KOERI LIHA PÄRAST oh shit, where is peta. ANNA ALLKIRI!!!!
                      Hea tundega pärast digiallkirja andmist läheb pea püsti mcdonaldsisse nagu oleks millegi vapsutavaga hakkama saanud ja sööb teiste tapetud loomade liha nii, et nägu on kõik kastet täis. (neid loomi võib tappa because i want ma burgar)
                      Täiesti ära tutsanud ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Täiesti ära tutsanud ?
                        Ei, tegelikult on see arutelu väärt kümmet punkti. MM käib, pullerits huijab meiega ja meie arutame siin lindude tuleviku üle. Teema väärib aasta teema auhinda. Nomineerida!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Ei, tegelikult on see arutelu väärt kümmet punkti. MM käib, pullerits huijab meiega ja meie arutame siin lindude tuleviku üle. Teema väärib aasta teema auhinda. Nomineerida!
                          Teema teemaks, aga see on juba next level shit. Ei tohi loomi söögiks tappa, waat. Tegelikult mõistlik. Lõikad elusalt lambalt kerge sisefileetüki välja, ning hiljem monteerid tagasi kokku ja saadad lombaka looma loodusesse tagasi.

                          Kommentaar


                            Nagu much wow such amazing. No shit, et linnupoja oma emade-isade ja teiste suleliste tapmise vastu on. Jätke linnupoja rahule.

                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Originaal oli palju parem ikka

                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Linnupoja postituste arv siin teemas (15.12.2016 - 28.08.2017) - 5
                              Linnupoja postituste arv siin teemas (29.08.2017 - 25.10.2017) - 25

                              Kommentaar


                                epilepsia hoiatus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X