320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis liigadel on veel selline youtube kanal olemas nagu Ligue 1 omal on? Kuhu laetaks üles mängude highlightsid.

    Kommentaar


      Premium Liigal mu meelest
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
        Mis liigadel on veel selline youtube kanal olemas nagu Ligue 1 omal on? Kuhu laetaks üles mängude highlightsid.

        Serie A - https://www.youtube.com/user/legacalcioserieatim/videos (24h peale mängu)
        MLS - https://www.youtube.com/user/mls/vid...able_polymer=1 (peaks olema eeskujulikult operatiivne ... Zlatani debüüt läks minutitega or sth üles)
        LaLiga - https://www.youtube.com/user/laliga
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Superliga Argentina
          ¡Bienvenidos al Canal oficial de la Liga Profesional de Fútbol de la AFA (LPF)!

          Kommentaar


            Oskab keegi öelda milline vormivalik sportland footballis on? Vaja see soccerneti MM-i 100eurine võit realiseerida, aga ise ei saa kohapeale minna. Sõbra peavalu vähendamiseks oleks tore kui saaks talle täpsed juhised anda kohapeal toimetamiseks.

            Kommentaar


              Ligue uhnnn ka muidugi - https://www.youtube.com/user/Ligue1official (ei teagi, kuidas meelde ei tulnud)
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Tra, pesumasin läks vist äsja perse. Uurisin ja proovisin nii ja naa, tööle igatahes ei saanud. Üsna vana masin ka, ei imesta. Teab keegi, kus Tallinna linnas on võimalik need mõned riietusesemed puhtaks pesta? Uue masina mutesemisega läheks paratamatult veits aega, vahepeal oleks vaja mõned särgid, pluusid, püksid jne kuskil pesumajas puhtaks pesta? On sellised asutused veel olemas kusagil?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Tra, pesumasin läks vist äsja perse. Uurisin ja proovisin nii ja naa, tööle igatahes ei saanud. Üsna vana masin ka, ei imesta. Teab keegi, kus Tallinna linnas on võimalik need mõned riietusesemed puhtaks pesta? Uue masina mutesemisega läheks paratamatult veits aega, vahepeal oleks vaja mõned särgid, pluusid, püksid jne kuskil pesumajas puhtaks pesta? On sellised asutused veel olemas kusagil?
                  esimese asjana proovi filtrit puhastada (kuskil esipaneeli allosas tavaliselt)

                  Kommentaar


                    Oh neid palju. Olen sarnase murega läinud Ristiku Pesumajasse ja jargmine paev kaup olemas ja lohnavad asjad nagu värske lavendel. Hinnad taiesti okeid. Void sealt uurida http://aberto.ee
                    Voi siis muidugi keegi hea sõber voib ka ju pesta ara?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Tra, pesumasin läks vist äsja perse. Uurisin ja proovisin nii ja naa, tööle igatahes ei saanud. Üsna vana masin ka, ei imesta. Teab keegi, kus Tallinna linnas on võimalik need mõned riietusesemed puhtaks pesta? Uue masina mutesemisega läheks paratamatult veits aega, vahepeal oleks vaja mõned särgid, pluusid, püksid jne kuskil pesumajas puhtaks pesta? On sellised asutused veel olemas kusagil?
                      Ma soovitan perseläinud pesumasin kuskile sellisesse kohta viia, kus veeuputus suurt kahju ei teeks. Mõni aasta tagasi andis minu vana ka otsad, ei läinud enam tööle, mõtlesin, et niikuinii pikemaks ajaks ära minek, tulen tagasi ja siis tegeleb, aga juhtus nii, et tulin tagasi ja vannitoa+koridori põrandal oli selline 5cm veekiht. Tol hetkel oli mu korteri all mingi tantsustuudio ka, oleks tegelikult pidanud nende lae remondi+mingid kostüümid kinni maksma, aga sellest pääses õnneks, sest miskipärast on meil ilmselgelt äripinnaks mõeldud alumise korruse pind elamupinnana kirjas ja sai kasutada argumenti, et minge kohtusse kui tahate, teil on elamupinnal äri, maksate trahvidena suurema summa. Muidu oleks ikka eriti pekkis keiss olnud. Õnneks eneal vannitoas+koridoris olid plaadid põrandal, mitte parkett, seega selles suhtes läks õnneks.

                      Kommentaar


                        selle vastu aitab pigem pealevoolu kraani kinni keerata. ega pesumasin ise vett ei tooda, ikka trassist võtab.

                        Kommentaar


                          Palju pesumasina tarimine neljandale korrusele umbes maksta võiks?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Palju pesumasina tarimine neljandale korrusele umbes maksta võiks?
                            Naabrimeestele kuuspakk.

                            Kommentaar


                              Mnjah, googeldasin ka natuke ja hiljem proovin masina seinast eemale saada ja üritada sinna taha ligi pääseda. Praegu, peale nädalavahetust, on tervislik seisund natuke nõrk selleks.

                              Kommentaar


                                Mul ka vana pesumasin ükskord ei läinud tööle. Ei hakanud nagu ringlema, vee võttis sisse aga pöörlema ei hakanud. Juhuslikult vaatasin masina taha, võtsin katte eest ja see krdi ma ei oska öelda, kummist rihm, mis paneb asjad pöörlema, oli maha tulnud. panin selle rullikutele peale tagasi ja hakkas kenasti tööle. Kuna sa täpselt ei seletanud oma probleemi, siis mõtlesin kirja panna, mis mul kunagi oli.


                                Aga mõnu, pmst sul ühte sõpra vaja, saab kahekesi ka selle üles tassida. Ma mitmeid kordi tassinud, ka suurt. Et kui sa kedagi oma nõmedate naljadega pole ära tüüdanud veel, kutsu appi. Martin nt
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X