320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Omastasin täna ühe PSV särgi ja särgiajalugu vaadates torkas silma,et meestel on 81-st aastast üks ja sama särgisponsor-Philips. Olen neid särke ja klubisid omajagu jöllanud,aga äkki keegi oskab veel mõne klubi nimetada,kel kogu aeg sama sponsor.
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
      Omastasin täna ühe PSV särgi ja särgiajalugu vaadates torkas silma,et meestel on 81-st aastast üks ja sama särgisponsor-Philips. Olen neid särke ja klubisid omajagu jöllanud,aga äkki keegi oskab veel mõne klubi nimetada,kel kogu aeg sama sponsor.
      Soovitan uurida siis ka nimet klubi ajalugu
      Küsimusega aga aidata ei oska.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
        Omastasin täna ühe PSV särgi ja särgiajalugu vaadates torkas silma,et meestel on 81-st aastast üks ja sama särgisponsor-Philips. Olen neid särke ja klubisid omajagu jöllanud,aga äkki keegi oskab veel mõne klubi nimetada,kel kogu aeg sama sponsor.
        VfL Wolfsburg ja Volkswagen aastast 1952
        Inter ja Pirelli äkki aastast 1995
        IFK Göteborg ja ICA 1976-2013
        Rohkem esimese hooga ei meenunud ja võin aastatega +/-2 eksida.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          VfL Wolfsburg ja Volkswagen aastast 1952
          Inter ja Pirelli äkki aastast 1995
          IFK Göteborg ja ICA 1976-2013
          Rohkem esimese hooga ei meenunud ja võin aastatega +/-2 eksida.
          Bayer Leverkusen?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Bayer Leverkusen?
            Hea tähelepanek... keeruline määratleda, sest mingil hetkel oligi neil ainukene logo särgil suurelt kõhul 1974....1981... siis tuli pisikene logo ja vaid põgusalt kasutati suurt tabletti eraldi klubi logost (see Bayer-Bayer risti) millalgi 1986-90 ja alates sellest on seal kirjas olnud kül Aspirin, RWE, Alka-Selzer, mis tegelikult kõik nende tooted aga pole selline järjepidavus nagu PSVl või Volksul.... võin ka eksida.

            Kommentaar


              Kuram,see Göteborgi ICA ei tulnud üldse meelde,no Interil on juba enne neid FitGare ja MiSurasid..
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Kallimad on vaiksemad, lisaks niisutamisele puhastavad õhku mitte ei lase lisaks vees olevat lupja mööblile, suudavad kiiremini õhku niiskemaks saada. Kallimad väljutavad korraliku veeauru, odavamad lihtsalt nagu pihustist vett välja pmst ja nii ei lähe niisusk tuppa laiali vaid langeb maha.

                sind huvitab:

                1) niisutusvõime (mitu l vett suudab tunnis õhu lasta)
                2) et ei tekiks "valget tolmu" ehk et su tuba ei oleks pärast lubjapuru täis. Usu mind, see on väga oluline.
                3) müra, kui tahad öösel käima jätta seda magamistoas

                Lisaks on suht oluline ka veepaagi suurus minusuguse laisa inimese jaoks. Jube tüütu on seda pidevalt täita. Aga noh eelnevad asjad tähtsamad.
                Okei, Sa tundud asjaga üsna kursis olema - äkki oskad siis juba parima hinna-kvaliteedi suhtega niisutajat soovitada? V vähemlat mis poe poole vaadata?

                Kommentaar


                  Venta õhupesur leiutati 30 aastat tagasi eesmärgiga leida hügieenilisem meetod siseruumide õhu tervislikumaks muutmiseks


                  Erilisi tulesid ja vilesid pole (nagu näiteks taimer, ekraan), aga põhifunktsionaalsus on väga hea. Igat senti väärt. Lisaks mis enne unustasin kirjutada, et enamusel niisutajatel on mingi filtrite vahetamise kepp ka, mida sellel pole.

                  Kommentaar


                    Dannar on selle DJ Heiki manager, et promob teda?

                    Kommentaar


                      Eip. Gruupi.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Dannar on koleda muusika austaja ja mängib igal võimalusel seda teistele ka ette. Seepärast oligi (aastalõputurniiril) Premmi mängude ajal hoopis Tofoa puldis.
                        Heikiga oli plaan aastahitiga lõpetada. Aga siis toimus üks Ekspressi koosolek, kuhu ma jõudsin hommikuprogrammi tõttu hiljem ja kuidagi oli seal tekkinud kellelgi idee, et võiks Heikist kirjutada. Eks ma siis tegin ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Heikiga oli plaan aastahitiga lõpetada. Aga siis toimus üks Ekspressi koosolek, kuhu ma jõudsin hommikuprogrammi tõttu hiljem ja kuidagi oli seal tekkinud kellelgi idee, et võiks Heikist kirjutada. Eks ma siis tegin ära.
                          Nice try... aga traagelniidid on liiga nähtavad... kui see pole kinnitus, siis seda polegi olemas....

                          Dannar... D nagu dinosaurus... kokkusattumus... i don't think so
                          Heiki... H on tähestikus 8 täht... E=5, I=9, K=11 ja I=9.... 859119.
                          Lisaks teame, et EKREl on 7 kohta Riigikogus ja praegu on aasta 2017... 2+0+1+7=10 10x7=70 70x859119=65miljonit
                          65 miljonit aastat tagasi hukkusid "väidetavalt" dinosaurused... usun,et ma ei pea jätkama.

                          Kas te olete Heikiga reptiilid?
                          The truth is out there...

                          Kommentaar


                            Ja sellest ei räägi keegi, et DJ Heiki on lame mis lame.
                            Wake up sheeple.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Fc.
                              Oleks vaja lahti saada pesumasinast ja gaasipliidist. Väga peale maksta ei tahaks. Soovitage variante?
                              Jäätmejaam? Võtavad tasuta vastu, vähemalt Tartus.

                              Või siis on olemas igasugu grupid facebookis, taaskasutuse omad
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Ja sellest ei räägi keegi, et DJ Heiki on lame mis lame.
                                Wake up sheeple.
                                Haapsal H=4 A=1 A=1 P=16 S=19 A=1 L=12
                                4-1=3
                                16+3=19
                                19:19=1
                                1-1=0
                                1+12 =13
                                18x13=234
                                Varjame tähed 2...3...4
                                Leitmaa... l***maa
                                lamemaa... l***maa
                                See oli nii ilmselge, et ei hakanud mainima

                                Kommentaar

                                Working...
                                X