320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kui sul on kallid asjad, siis ei tohi allahindlust enam küsida?
    Ikka tohib. Ma olen alati teinudki allahindlust neile, kes ei küsi seda aga kulutab täitsa üle keskmise, üldjuhul on tegemist erudeeritud härrade või daamidega. Sellist fa-fa bling-bling beibed ja patsaanid saavad kategooriliselt ei vastuse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ehk siis, teed alet neile, kes seda tegelikult ei vaja ja saadad pikalt need, kel raha niigi vähe? Kas Sa poliitikasse ei ole mõelnud minna?
      Its not about money, its about attitude.

      Kommentaar


        Õnneks butiikides patsaani mõõdikut pole ja allahindlust ei pea küsimagi. Tihtilugu pakutakse ise.

        Kommentaar


          Käisid Kadaka turul Manu särki ostmas?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Käisid Kadaka turul Manu särki ostmas?
            Jämejalas on internet lubatud ?

            Kommentaar


              Boobz on oma sarkstiliste naljadega päris teravaks muutunud, et kohati raske isegi arusaada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Jämejalas on internet lubatud ?
                Ma usun küll - võid andmeside välja lülitada.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Ma usun küll - võid andmeside välja lülitada.
                  Näha on tõsiseid vaimseid probleeme. Võin sulle sinna mahla ja shokolaadi tuua.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Joks Vaata postitust
                    Kus Tallinnas saab vesipiipu teha ja selle kõrvale miskit söögipoolist võtta? Vesipiibu kohvik ei istu eriti.
                    Katusekohvik on jah omajagu viletsamaks jäänud. Aastaid viis tagasi oli jupp maad soliidsem.

                    Mina isiklikult soovitaks selleks hoopis Hookah Palace'it. Eriti muidugi sellel ajal kui kannatab õues istuda.
                    Koha miinus on selline... noh siin-seal võib padjas olla mingi põletusauk ja kõik ei ole mingi super laitmatult puhas (India stiilis koht ikkagi!) aga toit on väga aus, vesipiibud on head (mulle meeldivad isegi rohkem kui Katusekohviku omad) ja hind võrreldes Katusega vaata et poole odavamad.

                    Cubanita on ka fine - jällegi väljas istumine on ilmselt mõnusam variant kõikidele osapooltele (kuigi ülemised korrused on ka enam-vähem). Seal küll käib kõige rohkem mingeid osse koos.

                    Vesipiibukohvik'u nimeline koht mulle absoluutselt ei istu. Ei olnud need piibud kuigi head, kaader oli selline valdavalt mitte-kohanenud-ja-kohaneda-mitte-soovivad idanaabrid ja üldiselt kuidagi lamp koht minu jaoks.

                    Deja Vu's pole vesipiipu teinud, aga paarist põgusast külastusest jäänud pigem mulje, et sihtgrupi 35+ koht. Kui juba nii palju tahta piibu eest maksta siis võiks Varblase poole vaadata. Aga see vist ainult suvehooajal lahti (?) Ilmselt mingid kohad unustasin veel ära...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Näha on tõsiseid vaimseid probleeme. Võin sulle sinna mahla ja shokolaadi tuua.
                      Vaimsed häired väljenduvad kirjapildis sootuks teisel kujul.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Katusekohvik on jah omajagu viletsamaks jäänud. Aastaid viis tagasi oli jupp maad soliidsem.

                        Mina isiklikult soovitaks selleks hoopis Hookah Palace'it. Eriti muidugi sellel ajal kui kannatab õues istuda.
                        Koha miinus on selline... noh siin-seal võib padjas olla mingi põletusauk ja kõik ei ole mingi super laitmatult puhas (India stiilis koht ikkagi!) aga toit on väga aus, vesipiibud on head (mulle meeldivad isegi rohkem kui Katusekohviku omad) ja hind võrreldes Katusega vaata et poole odavamad.

                        Cubanita on ka fine - jällegi väljas istumine on ilmselt mõnusam variant kõikidele osapooltele (kuigi ülemised korrused on ka enam-vähem). Seal küll käib kõige rohkem mingeid osse koos.

                        Vesipiibukohvik'u nimeline koht mulle absoluutselt ei istu. Ei olnud need piibud kuigi head, kaader oli selline valdavalt mitte-kohanenud-ja-kohaneda-mitte-soovivad idanaabrid ja üldiselt kuidagi lamp koht minu jaoks.

                        Deja Vu's pole vesipiipu teinud, aga paarist põgusast külastusest jäänud pigem mulje, et sihtgrupi 35+ koht. Kui juba nii palju tahta piibu eest maksta siis võiks Varblase poole vaadata. Aga see vist ainult suvehooajal lahti (?) Ilmselt mingid kohad unustasin veel ära...
                        Suve mängu tood, siis sadamaterass on ka kindlasti väga mõnus koht, kus hinna ja kvaliteedi suhe on super. Sööki samas ei soovita väga võtta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Vaimsed häired väljenduvad kirjapildis sootuks teisel kujul.
                          Ei väljendu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Suve mängu tood, siis sadamaterass on ka kindlasti väga mõnus koht, kus hinna ja kvaliteedi suhe on super. Sööki samas ei soovita väga võtta.
                            Ah perse need kohad. Kõige parem on ikka koos hea seltskonnaga, kerged mahedad tubergi õlled kõrval ja üks hea kange õuna piip. Vähe on õnneks vaja mul.

                            Kommentaar


                              Isiklikult kiidaksin just Vesipiibukohvikut. Söögid on jamad, aga hinnad on head ja minu arvates piibud ühed linna parimad. Vähemalt laksavad ja maitsevad hästi.

                              Teiseks miinuseks on see, et Dannar käib ka seal iga päev.

                              Ja kes õunapiipu kiidavad, need pole vist teisi kunagi saanud Faking lagritsahuvilised.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Isiklikult kiidaksin just Vesipiibukohvikut. Söögid on jamad, aga hinnad on head ja minu arvates piibud ühed linna parimad. Vähemalt laksavad ja maitsevad hästi.

                                Teiseks miinuseks on see, et Dannar käib ka seal iga päev.

                                Ja kes õunapiipu kiidavad, need pole vist teisi kunagi saanud Faking lagritsahuvilised.
                                Ah ära aja Tofoa, üks topelt õun on väga seksikas ja laksab küll. Arbuus ka hää. Samas mäletan kus sai Istanbulis võetud kohalikus baaris piipu ja no see oli ikka teine maailm, paaris paugust piisas, et hõljusin. Iraanis pidi mingi mooni põhine olema vapsee.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X