320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Ott Järvela töötab nüüd Eesti Meedias või on lihtsalt mingi väike tööots Postimehes seoses Käsipallifinaaliga?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Kas Ott Järvela töötab nüüd Eesti Meedias või on lihtsalt mingi väike tööots Postimehes seoses Käsipallifinaaliga?
      Minu teada on Järvela Postimehe uus sporditoimetuse juht.

      Confirmation: http://www.postimees.ee/contact
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Kas Ott Järvela töötab nüüd Eesti Meedias või on lihtsalt mingi väike tööots Postimehes seoses Käsipallifinaaliga?

        Kommentaar


          Mõtlesin, et sheerin tänast päevanalja



          Kas Jane Salumäe ongi nii rumal?

          Kommentaar


            ega tema sportlaskarjääri ajastki ei meenu ühtegi artiklit või intekat küll, mis lubaks vastupidist väita.

            Kommentaar


              vb on asi telefonis, aga ükskõik, mis klapid ma panen otsa, sahiseb ja ühest klapist muusikat ei tule....nüüd ma mõtlengi siis, et kui osta juhtmevabad, bluetooth klapid, kas see sahin võib ikka jääda, kui asi ongi telefonis? vist ei?
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Lihtsalt on üks nupp lahti unustatud Kapo poolt.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Lihtsalt on üks nupp lahti unustatud Kapo poolt.
                  Kerge turtsatus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Mis seal niiväga rumalat on? See on sisuliselt sama arutelu, mida näiteks korvpallis on aastaid peetud: kas välismängijad tugevdavad konkurentsi ja tõstavad taset või võtavad kohalikelt noormängijatelt koha ja motivatsiooni ära?

                    Ma ei ole jooksuasjadega kuigi kursis aga lugesin seda vaidlust ja täiesti arvestatavaid argumente tuli mõlemalt poolt.

                    Kommentaar


                      see on ju tavaline et teise seisukoha või vaatega inimesi lolliks tembeldatakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Mis seal niiväga rumalat on? See on sisuliselt sama arutelu, mida näiteks korvpallis on aastaid peetud: kas välismängijad tugevdavad konkurentsi ja tõstavad taset või võtavad kohalikelt noormängijatelt koha ja motivatsiooni ära?

                        Ma ei ole jooksuasjadega kuigi kursis aga lugesin seda vaidlust ja täiesti arvestatavaid argumente tuli mõlemalt poolt.
                        Ikka on ju raske, kui keegi parem on.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Ikka on ju raske, kui keegi parem on.

                          muidugi on see raske, kui võõramaalased on paremad,
                          sestap piiramegi jalgpalli meistriliigas nende osalemist, nad ju segavad meie noorte arengut

                          imelik, et mõni siinne õiget mõtlemist õpetav valvekommar polegi veel vastavas kommuunis natsist Pohlaku vastast saagi käima tõmmanud
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                            muidugi on see raske, kui võõramaalased on paremad,
                            sestap piiramegi jalgpalli meistriliigas nende osalemist, nad ju segavad meie noorte arengut

                            imelik, et mõni siinne õiget mõtlemist õpetav valvekommar polegi veel vastavas kommuunis natsist Pohlaku vastast saagi käima tõmmanud
                            Aga miks siis pole null tolerants? Mitte et ma selle piirangu vastu oleks, aga täielik null tolerants on ka tobe. Saadki teada, mis tase on, mitte et oled Eestis parim ja siis juhtub Tujurikkuja škets spordist.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Meil siin maainimesi on eks?

                              Oletame, et tahan elada maal ja ise kanu/mune kasvatada. Mitu broilerit ja munakana (mis iganes see parim mark on neile) ma vajan, et süsteem oleks jätkusuutlik. (kanad kasvavad sama kiiresti peale kui ära tarbin).


                              Nõuded ja piirangud detailsemalt:

                              1. Söön näiteks 500g broileriliha päevas
                              2. Söön 4 muna päevas.
                              3. Ühtegi muna ega broilerit ei viska minema, ehk siis toitu ei tohi üle ega puudu jääda.
                              4. Rebaseid ja muid vaenalsi ei ole. Munakanad surevad vaid vanadusse.

                              Mitu boroilerit, munakana, kukke jne ma vajan, et süsteem oleks jätkusuutlik?

                              Kommentaar


                                http://maaleht.delfi.ee/news/maamaja...st?id=23970351

                                Kommentaar

                                Working...
                                X