320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Teaduslikult tõestatud, et on küll.
    ei ole

    Kommentaar


      miks sõprusmängudes lisaaega ja penalteid mängitakse?

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        miks sõprusmängudes lisaaega ja penalteid mängitakse?
        et tabelis punne saada ja karikas võita

        Kommentaar


          ei, ma vaatasin, et Juve mängis täna öösel MLSi ässadega, et see lihtsalt sõprusmäng, mitte see rändom karikas

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            ei, ma vaatasin, et Juve mängis täna öösel MLSi ässadega, et see lihtsalt sõprusmäng, mitte see rändom karikas
            Tegu MLS-i täitsa ametliku All-Star mänguga. Lisaks on mõndades sõprukates mingisugune karikas vahele pandud ja selle võitja tuleb ju kuidagi ikkagi otsustada.

            Kommentaar


              Kus saab Tartus või Tallinnas suuremale valikule nokamütsidele ligi? Tavalised spordi/riidepoodide snapbackid ei mahu pähe. Või noh mahuvad, aga viimase nupukeseni peab suuremaks tegema. Praegune aastaid vana ja kulunud ilmega isend on flexfit tüüpi ja midagi sellist sooviks uuesti ligi võtta.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Kus saab Tartus või Tallinnas suuremale valikule nokamütsidele ligi? Tavalised spordi/riidepoodide snapbackid ei mahu pähe. Või noh mahuvad, aga viimase nupukeseni peab suuremaks tegema. Praegune aastaid vana ja kulunud ilmega isend on flexfit tüüpi ja midagi sellist sooviks uuesti ligi võtta.
                Kae Surfhouse'i, Tartus Vaksali tänaval.
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  Tartus hea ja kiire koht, kus telefonil klaasi vahetada?
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Kiiret küll ei tea, aga Germandias olen käinud tavaliselt.
                    Päriselt on kellelgi nii hea koduleht?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Kiiret küll ei tea, aga Germandias olen käinud tavaliselt.
                      Ma olen Germandias üle saanud.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Aga päeva küsimus tuli õhtulehe ajukääbikutelt-Kas Patuse poole lahkuminek on Eesti muusika suurim šokk läbi aegade?
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                          Aga päeva küsimus tuli õhtulehe ajukääbikutelt-Kas Patuse poole lahkuminek on Eesti muusika suurim šokk läbi aegade?
                          Kui sa irooniat ei mõista, siis sa oled ise ajukääbik, eks.

                          Kommentaar


                            Ei mõista jah ajukääbikute irooniat!
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Kui Telia digibox 3x kahe tunni jooksul kokku jookseb (pilt jääb seisma, läheb ca 30sekki mööda ja mängib õigest kohast siis edasi, kanalist hoolimata), kas viga pigem Telias/kaablites või voolu kõikumises või sootuks interneti kiiruses? Digiboxis viga ei saa olla, proovisin kahe erineva boxiga, millest üks töötas laitmatult eelmises kohas.
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                                Kui Telia digibox 3x kahe tunni jooksul kokku jookseb (pilt jääb seisma, läheb ca 30sekki mööda ja mängib õigest kohast siis edasi, kanalist hoolimata), kas viga pigem Telias/kaablites või voolu kõikumises või sootuks interneti kiiruses? Digiboxis viga ei saa olla, proovisin kahe erineva boxiga, millest üks töötas laitmatult eelmises kohas.
                                Mul ka tegi paar päeva nii, võtsin eile digiboxilt 15 minutiks juhtme tagant ja seni pole kordunud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X