320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes Silvia Ilvest pannud on?
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
      Kes Silvia Ilvest pannud on?
      Tegelikult peaks see olema omaette rubriik!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        miks flashscore näitab justkui et mängud hakkavad pool tundi hiljem?

        Kommentaar


          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
          miks flashscore näitab justkui et mängud hakkavad pool tundi hiljem?
          Ei näita ju.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
            miks flashscore näitab justkui et mängud hakkavad pool tundi hiljem?
            sul mingi sibula ajavöönd

            Kommentaar


              ty. nii oligi. problem solved. lampi oli ise vahetanud.

              Kommentaar


                Mille järgi otsustatakse milline tiim on neutraalsel pinnal HOME või AWAY?

                Kommentaar


                  Ma vist olen liiga kaua mängust eemal olnud. Mis ajast saltoaut lubatud ei ole?
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Ma vist olen liiga kaua mängust eemal olnud. Mis ajast saltoaut lubatud ei ole?
                    01.06.2018 vist. Siis tuli reeglimuudatus, et auti tuleb visata seistes näoga väljaku poole. Varasemalt seda sõna "seistes" seal ei olnud. Võimalik, et ka varem ei olnud saltoaut reeglitega lubatud, kuid see tänavune reeglimuudatus keelas istudes või põlvitades autimise.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Ostsin eile õhtul Euronicsist fifa18 ning koju jõudes avastasin, et ühtegi CD plaati sees reaalselt polegi. Täna helistasin Euronicsi klienditeenindusse ning vastati, et osad mängud on sellised, et laed keskkonnast alla ja tuleb vaid mängu kood sisestada.
                      Kiire googeldamine mingit tulemust küll ei andnud, et kellelgi taoline asi kordunud oleks. Oskab keegi targem ehk vastata, et kas klienditeenindusest aeti mulle lihtsalt häma või toimubki fifa 18 installimine ilma plaadita?
                      Koondise põhimängija

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                        Ostsin eile õhtul Euronicsist fifa18 ning koju jõudes avastasin, et ühtegi CD plaati sees reaalselt polegi. Täna helistasin Euronicsi klienditeenindusse ning vastati, et osad mängud on sellised, et laed keskkonnast alla ja tuleb vaid mängu kood sisestada.
                        Kiire googeldamine mingit tulemust küll ei andnud, et kellelgi taoline asi kordunud oleks. Oskab keegi targem ehk vastata, et kas klienditeenindusest aeti mulle lihtsalt häma või toimubki fifa 18 installimine ilma plaadita?
                        Jah, oleneb kas ostsid konsoolile või PCle, siis on erinevad moodused kuidas see allalaadida ja täpselt sama mäng on, samade õigustega. Kui ostsid CD karbi ja seal seda sees polnud, siis on küll imelik, sellisel juhul kui ei meeldi ja veel alla laadinud pole võid tagasi viia ja osta netist odavamalt I guess..
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Ostsin PCle. Kuna ega ma pmst peale fifa mingeid teisi mänge ei mängi ning eelnevad fifad on alati cd-ga käinud, siis kodus tühja karpi vaadates tundus kogu see asi veider
                          Koondise põhimängija

                          Kommentaar


                            Foorumi Off-Topic sectsiooni moderaatorid
                            Martin, rohelineKonn, fitti, SleepWalking, PraS

                            PraS
                            PraS?
                            PraS?

                            kuidas ja miks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                              Ostsin PCle. Kuna ega ma pmst peale fifa mingeid teisi mänge ei mängi ning eelnevad fifad on alati cd-ga käinud, siis kodus tühja karpi vaadates tundus kogu see asi veider
                              Plaadiga peaks tavaliselt kallim olema. Ma küll ei tea palju see euronicsis maksis, kuid instant gaming’us saab 25 euroga hetkel.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar




                                see taustamuusika alates ~1:02:33 – keegi aitaks lugu tuvastada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X