320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aitäh!
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      kas selle söörkl k(g)ei peaks eestistama ringvõtmeks või hoopis rõõmsaks ringiks?
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        Kuidas seda nüüd kutsuma peab üldse hakkama. Varasemalt oli Statoli ikka stat vm.
        Circle K nüüd Sirkel, OK või midagi muud?

        Kommentaar


          KKK - kohvi, kabanoss, kütus
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Kuidas seda nüüd kutsuma peab üldse hakkama. Varasemalt oli Statoli ikka stat vm.
            Circle K nüüd Sirkel, OK või midagi muud?
            "Lähme söörkel kaasse kabanossi sööma?
            Lähme teeme ühed OK burksid?
            Lähme sirklisse burksi sööma?
            Lähme kaasse kabanossi sööma?"

            ma arvan, et ok või K jääb pidama

            Kommentaar


              sirkle kõh loomulikult
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Miks Tartus poed koju toomist ei paku?
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Miks Tartus poed koju toomist ei paku?
                  Küll laieneb kunagi. Küsimus on Omnivas ja nende kasumis.

                  Kommentaar


                    Mis kuupäeva paiku umbes UEFA Super Cupi piletid võiksid müügile ilmuda ning kui suur tõenäosus on nendel jaole saada?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Mis kuupäeva paiku umbes UEFA Super Cupi piletid võiksid müügile ilmuda ning kui suur tõenäosus on nendel jaole saada?
                      Loogiline vastus oleks, mingil perioodil peale Euroopa Liiga ja Meistrite Liiga finaale, mingi ports läheb siis vastavate klubide fännidele ja UEFA.com siis jagab ülejäägi kiirematele.. ehk võimalus on olemas ~ Juulis jaole saada.

                      Kommentaar


                        Mille kuradi pärast näidatakse kahel Viasati kanalil formelit? Ma ei saa ju vaid ühte neist osta, et ei saaks planeerida.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Pesumasina ost on päevakorras. Siht on sinna väga odava otsa omade sekka, up to 350 euri või nii. Kas nii madala hinnaga on üldse mõni parem ja mõni halvem või üks sitt kõik? Mingeid kaubamärke, mida kindlasti vältida? Võimalusel eelistada? Midagi muud silmas pidada? Igasugune abi on teretulnud ja hinnatud.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Jh saab. LG. Mine lõunaka euronicsisse või onoffi näiteks, soovitavad sulle
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              LG olevat jah lollikindlaim variant (keskmine kvaliteet hea). Tehakse neid vist Poolas.

                              Enamik toredatest "usaldusväärsetest" kaubamärkidest on oma tootmise viinud kolmanda maailma servale, kus bläckrokiti kombel odavatest juppidest võlumasin tehakse.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                c´mon, töötava pesumasina saab kuskilt taaskasutuskeskusest või feisbuuki grupist u 10 korda odavamalt kui poest.
                                lõppkokkuvõttes töötab samamoodi, välimus võibolla on tiba teistsugune
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X