320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Mu telefon kuvab mobiiliversioonis postitusi sellisena:
    [ATTACH=CONFIG]5190[/ATTACH]

    Milles viga?
    Mul ka ja mitte ainult siin aga osadel teistel lehtedel ka. Kuna vahetasin telefoni, paninselle süüks, hea siis teada, et asi selles pole.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Mul ka ja mitte ainult siin aga osadel teistel lehtedel ka. Kuna vahetasin telefoni, paninselle süüks, hea siis teada, et asi selles pole.
      Tegu siiski chrome uue versiooni veaga. Vahetasin varasema versiooni vastu ja nüüd tekst igal pool normaalne.

      Kommentaar


        Mingit saiti kus saaks ryanairi lende planeerida, nii et annaks kohe parimad valikud. Näiteks tallinn-oslo, oslo- malaga.
        Ryanair pidi oma kodulehele sellise võimaluse panema aga siiani pole veel miskit
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Kust tasuks otsida suurt riiulit plaatide jaoks. Kuni 2X2m ja reguleeritavate vahedega. Kohalikes saitides ja IKEAs surfates esmapilgul midagi silma ei jäänud - ehk on mingi hea koht meil, kuhu kohapeale kaema minna?
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Tõenäoliselt pead ostma mitu kitsamat riiulit, näiteks http://brk.ee/index.php/kapid/riiuli...ory-mahtmoobel või http://www.ikea.com/fi/fi/catalog/ca.../series/28102/ ja vajadusel need omavahel siduma.

            Tähelepanu pead aga pöörama, et riiuliplaadi laius poleks väga suur, sest raskus saab neile vast olema üsna suur...riiuliplaadid n.ö vajuvad läbi.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Mingit saiti kus saaks ryanairi lende planeerida, nii et annaks kohe parimad valikud. Näiteks tallinn-oslo, oslo- malaga.
              Ryanair pidi oma kodulehele sellise võimaluse panema aga siiani pole veel miskit
              Ma olen kasutanud lehte www.azair.com

              Kommentaar


                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                Tegu siiski chrome uue versiooni veaga. Vahetasin varasema versiooni vastu ja nüüd tekst igal pool normaalne.
                Kuidas seda teha?
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Tõenäoliselt pead ostma mitu kitsamat riiulit, näiteks http://brk.ee/index.php/kapid/riiuli...ory-mahtmoobel või http://www.ikea.com/fi/fi/catalog/ca.../series/28102/ ja vajadusel need omavahel siduma.

                  Tähelepanu pead aga pöörama, et riiuliplaadi laius poleks väga suur, sest raskus saab neile vast olema üsna suur...riiuliplaadid n.ö vajuvad läbi.
                  nii vist tulebki, cheers


                  Algselt postitas marcello Vaata postitust
                  Mingit saiti kus saaks ryanairi lende planeerida, nii et annaks kohe parimad valikud. Näiteks tallinn-oslo, oslo- malaga.
                  Ryanair pidi oma kodulehele sellise võimaluse panema aga siiani pole veel miskit
                  skyscanner peaks aitama
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    nii vist tulebki, cheers



                    skyscanner peaks aitama
                    Skyscanner ei habla minu teada ryanairi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      Kuidas seda teha?
                      ega vist kuidagi viisakalt ei saagi. Aga huvitav fakt on see, et mu vana telefoni peal on sama versioon Chromest igati ilus. Seaded ka samad, seega oleneb siin midagi telefonist. Esimene erinevus on minu omadel ekraani resolutsioon. Kuna uus on väiksem, siis ka resolutsioon on väiksem. Aga mine võta siis kinni milles asi, Android poes Chrome rakenduse arvamusnurk on vingu igal juhul täis.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Kuidas seda teha?
                        Ma panin lihtsalt deinstall ja jättis mulle varasema versiooni alles. Telefon vist ei lubagi päris ära kustutada äppe mis kohe sisse pandud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marcello Vaata postitust
                          Mingit saiti kus saaks ryanairi lende planeerida, nii et annaks kohe parimad valikud. Näiteks tallinn-oslo, oslo- malaga.
                          Ryanair pidi oma kodulehele sellise võimaluse panema aga siiani pole veel miskit
                          Find the cheapest flights with momondo. We find and compare fares from more than 1,000 airlines and travel sites, giving you the best rates

                          Kommentaar


                            Teema: Kasutatud auto ostmine.
                            Lõik: Pärast tehingu lõpuleviimist saab ostja müüjalt registreerimisdokumendi ja teostatud tehnoülevaatust tõendava dokumendi. Kahjuks väljastatakse dokumente ja transiitnumbreid ainult Brüsselis, City Atrium’is, mis asub aadressil Vooruitgangstraat tänav 60.
                            Allikas:https://www.autodna.ee/blog/auto-ost...d-ja-miinused/

                            Oskab keegi kinnitada või ümber lükata, kas päriselt on ka nii?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Teema: Kasutatud auto ostmine.
                              Lõik: Pärast tehingu lõpuleviimist saab ostja müüjalt registreerimisdokumendi ja teostatud tehnoülevaatust tõendava dokumendi. Kahjuks väljastatakse dokumente ja transiitnumbreid ainult Brüsselis, City Atrium’is, mis asub aadressil Vooruitgangstraat tänav 60.
                              Allikas:https://www.autodna.ee/blog/auto-ost...d-ja-miinused/

                              Oskab keegi kinnitada või ümber lükata, kas päriselt on ka nii?
                              Suures plaanis see nii on, tõesti. Ei pruugi minna kaks ööpäeva, aga võib, kuna kohalik ARK töötab ainult hommikuti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                                Alates novembrist ei leia enam Ryanairi lende momondost lepingu lõpetamise tõttu. Azair kärab küll
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X