320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Köike ei tasu ka Icemani moodi poolitada, et kauemaks jätkuks.

    Kommentaar


      Pühapäev on kõige emom päev foorumis? Kirikus ollakse?

      Kommentaar


        Tundub, et ma ise ei suuda leida, mis persses on. Kas keegi oskab soovitada elektrikku, kes kiirelt ja normaalse hinnaga asja yle vaataks?

        Kommentaar


          mis ajastu el. süsteem sul seal on üldse?ja kus kohas?

          Kommentaar


            Kadriorg, elektrisüsteemi vanuse kohta pole õrna aimugi, aga päris viimase aja toode ilmselgelt pole.

            Kommentaar


              Mis sa pablad, MM on ju läbi.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Kõik elektrit tarbivad asjad(külmkapp, tuled jne),mis asuvad korteri uksest suhtes paremal ei tööta, kõik mis asuvad vasakul töötavad. Elektrikapis on kõik sisse lükatud jne. Mis jama see on?
                Kui kilbis on rikkevoolukaitse, siis võibolla on see väljas. Kui leiad midagi sellist nagu pildil, siis lükka tagasi ON-i.
                1_20_7289795.jpg

                Kommentaar


                  väga vähe tõenäoline ju, et see on paigaldatud vanal süsteemil ja ainult poolele korterist ja valgustitele samuti. pigem on katki kas kaitse või mõni juhe. tundub kirjelduse järgi, et kogu kompott käib ühe liini alt. tänapäeval nii ei tehtaks.

                  Kommentaar


                    kõik on pekkis, ainult Swedi automaat töötab ja poes kaardimaksed ei tööta. Sinna alla võib kirjutada ka su el.süsteemi rikke vene häkkerid ilmselt

                    Kommentaar


                      oma samasuguse kogemuse pealt pakun, et pool korterit on lihtsalt ühe ja pool teise faasi alt. proovi esmalt oma korteri kilbis korgid välja-sisse lükata ja siis teha sama peakilbis, eeldusel muidugi et sa kortermaja puhul sellele üldse ikka ligi saad. mul olid näiteks peakilbis iidvanad portselanist kaitsmed, mida ei löönudki välja, aga nende välja-sisse keeramine aitas.

                      sealt järgmine samm on muidugi lihtsalt kõne elektrilevisse või kes iganes sulle teenust pakub, endal probleemid kadusid lõplikult alles siis, kui alajaamas mingid uuendustööd ära tehti.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        see tundub üsna reaalne võimalus küll. teine mida vaadata on, et ehk kogu korter on ühe toitekaabli pealt ja jagatud siis kilbis(kui sul korteris on) või harutoosis tuimalt kaheks ja selle mitte töötava poole mõni ühendus on lahti või vigane.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Koeraliha müük on Eestis keelatud?

                          Kas veganitel on koeraliha asendus ja see on saadaval/legaalne Eestis?
                          need olid legit küsimused. kinnitan igaks juhuks, et mul pole halbu kavatsusi, kui keegi sellepärast vastata kardab. ma pole selline inimene.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            need olid legit küsimused. kinnitan igaks juhuks, et mul pole halbu kavatsusi, kui keegi sellepärast vastata kardab. ma pole selline inimene.
                            Veganitel pole koeraliha asendust. (Eesti veganitel vähemalt) Võid sojalihale maitseaineid peale laduda, et siis endale sobiv “liha” maitse saada. Üldiselt tulevad maitsed mitseainetest ja enamasti on need kõik taimedest - asi mis toidud tegelikult n.ö teistsuguseks teeb on konsistents ning sojaliha õigesti tehes saab selle päris hästi kätte - lisa sinna enda koeraliha maitseained ja ongi asendus olemas.

                            Saada veterinaarametile kiri kas koeraliha on eestis keelatud. Hobuseliha müük pole restoranides keelatud ehk kahtlen, et koeraliha oma oleks.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Veganitel pole koeraliha asendust. (Eesti veganitel vähemalt) Võid sojalihale maitseaineid peale laduda, et siis endale sobiv “liha” maitse saada. Üldiselt tulevad maitsed mitseainetest ja enamasti on need kõik taimedest - asi mis toidud tegelikult n.ö teistsuguseks teeb on konsistents ning sojaliha õigesti tehes saab selle päris hästi kätte - lisa sinna enda koeraliha maitseained ja ongi asendus olemas.

                              Saada veterinaarametile kiri kas koeraliha on eestis keelatud. Hobuseliha müük pole restoranides keelatud ehk kahtlen, et koeraliha oma oleks.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Sai tellitud külmkapp koos tuppaveoga. Pärast, kui kiled ja asjad maha said võetud, tulid mõned mõlgid välja. Väga suured ei ole ja külgedel aga noh, better half ei ole vist rahul. Seppadele sai kiri koos piltidega saadetud, ootan tagasisidet. Mis on minu "õigused" antud olukorras?

                                Üldises plaanis suhteliselt kitsas trepikoda, kust seda 70 kilo üles vedada, 5. korrus ka. Seetõttu sai ka "tuppavedu" võetud. Aga noh, peno oli ainult nurkade ümber pandud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X