320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nendes kohvikutes pannakse midagi oeale tubaka sisse, et hõljuma tõmbab ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Nendes kohvikutes pannakse midagi oeale tubaka sisse, et hõljuma tõmbab ?
      Ma ei kujuta ette, selline tunne oli küll järgmised paar tundi kuskil teises maailmas olla läbi vesipiibu. Odav oli ka. 4 eurot kõigest ja jätkus 3 inimesele ilusti, et teatud kaiff kätte saada.

      Kommentaar


        Mulle meeldib vesipiibukohvikus just see idanaabrite rohkus ehk seal on suhtkoht anonüümne nillida. Lisaks on ettekandjad üsna kaua töötanud, mistõttu oskavad nad piipu teha. Piibud on üsna jõulised ja peavad kaua vastu ka - ühe piibuga tiksub 1,5 tundi ära, Hookah Palaces on see aeg 45 minutit. Lisaks on kliendikaardiga piip üsna talutava hinnaga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Mulle meeldib vesipiibukohvikus just see idanaabrite rohkus ehk seal on suhtkoht anonüümne nillida. Lisaks on ettekandjad üsna kaua töötanud, mistõttu oskavad nad piipu teha. Piibud on üsna jõulised ja peavad kaua vastu ka - ühe piibuga tiksub 1,5 tundi ära, Hookah Palaces on see aeg 45 minutit. Lisaks on kliendikaardiga piip üsna talutava hinnaga.
          Palju cashi tahetakse kliendikaardiga vs niisama?

          Kommentaar


            kogu see vesipiibuteema viib naksti aastasse 2005 kui see oli rämepopp

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mulle meeldib vesipiibukohvikus just see idanaabrite rohkus ehk seal on suhtkoht anonüümne nillida. Lisaks on ettekandjad üsna kaua töötanud, mistõttu oskavad nad piipu teha. Piibud on üsna jõulised ja peavad kaua vastu ka - ühe piibuga tiksub 1,5 tundi ära, Hookah Palaces on see aeg 45 minutit. Lisaks on kliendikaardiga piip üsna talutava hinnaga.
              Vb see ei meeldinudki, et piibud on "üsna jõulised" või ka for matter of fact et nad "peavad kaua vastu". Kui ma tavaliselt piibuga kusagile maha potsatan, siis ega ei viitsi küll kaks tundi või kauem järjest kimuda. Kui siis mingi 6+ inimesega kus ring on megapikk.
              Samas ma pole ka nikotiinik kui kord kvartalis või kord paari kuu tagant väike vessu kõrvale jätta. Võib olla selline kellele-ema-kellele-tütar olukord.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Palju cashi tahetakse kliendikaardiga vs niisama?
                Kümnekas on kaardiga. Ilma kaardita ei oska peast öelda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kümnekas on kaardiga. Ilma kaardita ei oska peast öelda.
                  Kaardi tegemine tasub vist juba neljanda vessuga ära. Lisaks saab kaardiga toitudelt ja jookidelt ka mingi 10% alla.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                    kogu see vesipiibuteema viib naksti aastasse 2005 kui see oli rämepopp
                    Vaadates, et kohti, kus saab vesipiipu teha tuleb Tallinnasse koguaeg juurde ning ei puudu välilounged ka enam suviti suurtematelt Eesti üritustelt jne, siis ma julgeks väita, et hetkel on see läinud populaarsemaks kui see oli kunagi.

                    Mis ikka öelda, parem teha sõpradega vessut ja juua veits alksi ja arutada, et kõik naised on ilusad ja jalgpall on äge kui kuskil suvalisel Grindil ennast kommist üle tõmmates teise dimensiooni viia nii, et las see trend pigem kasvab jah. Inimestel on lõõgastust vaja.

                    Kommentaar


                      Saver kadus - Liverpool jõudis poolfinaali.
                      Count kadus - Roma jõudis poolfinaali.

                      Minu küsimused:

                      a) Kas ma peaksin ka kaduma siit foorumist, et Bayern jõuaks finaali?
                      b) Kas Saver ja Count istuvad koos Ladina-Ameerika vanglas?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Saver kadus - Liverpool jõudis poolfinaali.
                        Count kadus - Roma jõudis poolfinaali.

                        Minu küsimused:

                        a) Kas ma peaksin ka kaduma siit foorumist, et Bayern jõuaks finaali?
                        b) Kas Saver ja Count istuvad koos Ladina-Ameerika vanglas?
                        Ma ei usu, et sa peaksid vastu. Mulle on see kuradi foorum saanud juba sama loogiliseks sammuks nagu meili vaatamine. Ja kus härrad on, tahaks ise ka teada

                        Kommentaar


                          Kammoon, Saveri puhul ju lihtne, ta vedas siin vist paari tonni peale kihla, et Liverpool ei saa Premmis TOP 4. Paari kuu palk on vist liiga armas talle.

                          Kommentaar


                            Count kadus kahjuks ammu enne ning ta pole ka vanglas. Saveri kohta ei oska öelda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Count kadus kahjuks ammu enne ning ta pole ka vanglas. Saveri kohta ei oska öelda.
                              Kus Count on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Kus Count on?
                                Äkki uimastati ära
                                Arsti kahtlustatakse naiste uimastamises «kokaiinipeenise» abil

                                Kallid foorumlased olge ettevaatlikud, selline asi võib meie kõigiga juhtuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X