320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Itaalia ei pääsenud MMile kuna selle koondislastel pole suures liigas mängimise kogemust.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
      mis värk siin foorumis Inglismaa tümitamisega on, muidu? siiralt küsin, ülikummaline lugeda. Premier League'i populaarsus tekitab teiste liigade fännides trotsi?
      asi ei piirdu siinse foorumiga. asi ei piirdu üldse foorumitega:

      Luka Modric has accused English pundits of showing a ‘lack of respect’ to Croatia’s players and admitted his team-mates had used criticism to motivate them to victory over England


      et noh, Inglismaa ebasümpaatsus päris tühjast kohast vast ei tule

      Kommentaar


        "Has anyone been keeping count of the number of non-English journalists and players who have been lambasting English arrogance while pointing out that their own team is absolutely exceptional?"

        ...

        Dejan Lovren: Croatia’s World Cup run proves I’m one of world’s best defenders

        Kommentaar


          mineviku taak, võiks vist tegelikult resümeerida.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Hirmus vaadata, mis see Inglismaal elamine inimestega teeb

            Kommentaar


              mulle tundub, et probleem on inglise punditite arrogantsis ja üleolevas suhtumises enamikku vastastesse. isegi pärast kaotust Horvaatiale kumas mitmel pool läbi seisukoht, et tegelikult kaotati mitte väga tugevale meeskonnale, sest parem olnuks ikka Brasiilialt, Saksamaalt, Hispaanialt tappa saada. ja Island on nende jaoks jätkuvalt eriti nõrga tiimi mõõdupuu, kui võrdlusi tehakse. eile tehti pärast mängu teiste seas Slaven Biliciga intervjuud ja lõpetuseks torkas ajakirjanikutots hapult, et Horvaatia pole viies eelnevas kohtumises suutnud prantslasi võita. ühesõnaga, ega neil eriti respekti pole selliste vastu, kes on nende arust nö "lesser nations".

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                eika viskab ka tuimalt kõiki siin ühte. See, et sa linnupojukeste ja mehhanisaatorite kirjutusi (või kes iganes need siin väitsid, et inglaste tase on mäekõrguselt üle horvaatidest) tõepähe võtad on küll enda probleem.
                Mmm näita mulle ka neid kirjutisi, kus Mehhanisaator selliseid asju väidab. Täitsa ära tutsanud.

                Kommentaar


                  täiesti uttivis. tegelt ka. reaalne küsimus praegu - mis vahe on eika suguste whinerite (niu niu kui ronny olex läinud PL) ning virginia wadewa wolfide (jalgpalli mõistes) vahel, kes uluvad, et naiste jalgpall ei saa samasugust meediakajastust või naisjalgpallurid ei teeni sama palju?

                  kui on rahakottidega hääletatud siis on rahakottidega hääletatud ning nii on.

                  piinlik on lugeda kuidas mitmes lõimes juba muidu intelligentsed inimesed lihtsalt ajavad sellist kelbast suust välja, et kui nad ise 3 sek kasvõi reflekteeriks, siis jätaks asja kirjutamata.

                  Kommentaar


                    btw, kui ei taha kardashiani perset uudisvoos näha, siis jäta vaatamata. sama on jalgpalliga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      mulle tundub, et probleem on inglise punditite arrogantsis ja üleolevas suhtumises enamikku vastastesse. isegi pärast kaotust Horvaatiale kumas mitmel pool läbi seisukoht, et tegelikult kaotati mitte väga tugevale meeskonnale, sest parem olnuks ikka Brasiilialt, Saksamaalt, Hispaanialt tappa saada. ja Island on nende jaoks jätkuvalt eriti nõrga tiimi mõõdupuu, kui võrdlusi tehakse. eile tehti pärast mängu teiste seas Slaven Biliciga intervjuud ja lõpetuseks torkas ajakirjanikutots hapult, et Horvaatia pole viies eelnevas kohtumises suutnud prantslasi võita. ühesõnaga, ega neil eriti respekti pole selliste vastu, kes on nende arust nö "lesser nations".
                      Asjalik põhjus. Mul on kolleeg, kes on šotlane ja ta ütles, et tal pole mängijate vastu midagi, aga on meeskonna. Sellised asjad polariseerivad. Isegi olin Brasiilia vastu, sest neil oli Neymar. Muidu võiks ehk neutraalne olla, aga näe, ei saa. Aga samas ei läinud mul kõik veri ka seljaajusse ja ei läinud kuskile räuskama. Valikute küsimus on seegi.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust
                        mulle tundub, et probleem on inglise punditite arrogantsis ja üleolevas suhtumises enamikku vastastesse. isegi pärast kaotust Horvaatiale kumas mitmel pool läbi seisukoht, et tegelikult kaotati mitte väga tugevale meeskonnale, sest parem olnuks ikka Brasiilialt, Saksamaalt, Hispaanialt tappa saada. ja Island on nende jaoks jätkuvalt eriti nõrga tiimi mõõdupuu, kui võrdlusi tehakse. eile tehti pärast mängu teiste seas Slaven Biliciga intervjuud ja lõpetuseks torkas ajakirjanikutots hapult, et Horvaatia pole viies eelnevas kohtumises suutnud prantslasi võita. ühesõnaga, ega neil eriti respekti pole selliste vastu, kes on nende arust nö "lesser nations".
                        Probleem on loodud eelnevate aastatega ning nüüd inimesed eeldavad suure hurraaga.

                        Hea näide on Modric ja Horvaatia, kes räägivad inglaste meedia nende alahindamisest... ma nagu lugesin inglaste meediast, et Modric on turna parim ja sats üldse tüünne.

                        Mida kuradit te üldse loete?

                        Ja kui sa ikka pole viies viimases mängus vastast võitnud, siis see pole kuigi hea võiduprotsent. Või mis? Pole vaja end ise vähemuseks tembeldada - võida ja kõik on vägev!
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          täiesti uttivis. tegelt ka. reaalne küsimus praegu - mis vahe on eika suguste whinerite (niu niu kui ronny olex läinud PL) ning virginia wadewa wolfide (jalgpalli mõistes) vahel, kes uluvad, et naiste jalgpall ei saa samasugust meediakajastust või naisjalgpallurid ei teeni sama palju?

                          kui on rahakottidega hääletatud siis on rahakottidega hääletatud ning nii on.

                          piinlik on lugeda kuidas mitmes lõimes juba muidu intelligentsed inimesed lihtsalt ajavad sellist kelbast suust välja, et kui nad ise 3 sek kasvõi reflekteeriks, siis jätaks asja kirjutamata.
                          Mis keeles sa räägid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Mis keeles sa räägid?
                            https://www.youtube.com/watch?v=l80mHMmJzr0 umbes midagi sellist oli. vahepeal peab.

                            rant oli aga selle eilse eika halava ja ohvrimentaliteeti täis postituse suunas. Ja kui nüüd üle lugeda, siis mõte säilib ka täna.

                            Kommentaar


                              Siis on hea, et mõte jätkub ka täna. Seega seleta palun, mida siis eika nii valesti ütles, et sul on alust arvata, et ta arvamus ei pea paika?

                              Kommentaar


                                Oeh, fakk, saame üle ja tunnistame, et meile ei meeldi Inglismaa, kuna paljudele meeldib. Lihtne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X