320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks mu jutt üldse halana tundus? Mu meelest on see kõik pigem naljakas

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Miks mu jutt üldse halana tundus? Mu meelest on see kõik pigem naljakas
      Kõik, mis ei ülista, on hala!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Oeh, fakk, saame üle ja tunnistame, et meile ei meeldi Inglismaa, kuna paljudele meeldib. Lihtne.
        Ehk võib julgelt väita, et 70 protsenti eesti populatsioonist on inglise vutifännid või pigem pooldajad?

        Kommentaar


          No minu jaoks viskas Inglismaa mustikasse, kui mingi 2000 aasta UCL veerandfinaalis jäi Santiago Bernabeul avamäng 0:0 ja pool klassi käisid jauramas, et Manchester võidab rämedalt. Ja neid oli sitaks. Siis oli mingi periood, kus ma toetasin isegi Brasiiliat rohkem. Nüüd on see mööda läinud ja Inglismaa on selline neutraalne mansa, aga kogu see pöörane mürgel, mis nende fännid paari võidu järel teevad, meenutavad seda sama 2000. aasta keissi. Iga djüüd on korraga Inglismaa fänn ja peksab endale rusikaga vastu rinda. Ja siis on nii tore oodata, kui nad hakkavad korraga kurvastama... Ehk Inglismaa on täiesti tavaline mansa, aga lihtsalt kahjurõõmus on olla ja seda on tore oodata.

          P.S. Real peksis korduskohtumisel Redondo ja Rauli juhtimisel ManU auti. Ma siis muidugi laiasin ise. Kui samal suvel lõi Raul pendla mööda, siis muidu jummala rahulik inimene, keda ma isegi Inglismaa fänniks ei pidanud, kirjutas mulle kirja: "AHAHAHAHA, isegi mu ratastoolis vanaema lööks penaltit paremini".

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            P.S. Real peksis korduskohtumisel Redondo ja Rauli juhtimisel ManU auti. Ma siis muidugi laiasin ise. Kui samal suvel lõi Raul pendla mööda, siis muidu jummala rahulik inimene, keda ma isegi Inglismaa fänniks ei pidanud, kirjutas mulle kirja: "AHAHAHAHA, isegi mu ratastoolis vanaema lööks penaltit paremini".
            Pidi see alles emotsioon olema, kui lausa kiri valmis kirjutati ja sulle teele saadeti!
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Võtame Rio Ferdinandi, kes võrdleb Hendersoni Pirloga ja ise naerad. Aga Premmifännid on "no võib ju olla küll"
              Nii kui seda videot nägin, tuli kohe su postitus silme ette.

              Kommentaar


                Hendo on harjunud, et klubis mehed reaalselt avanevad varem mitte ei passi seal niisama
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  5 nädalat tagasi kukkusin halvasti käe peale ja väänasin käe välja. Olen oodanud et paraneks, aga ilmselgelt asi paremuse poole ei lähe ja on midagi tõsisemat kui lihtsalt väänamine. Välismaal viibimise tõttu polnud ka võimalik koheselt eriarsti juurde minna.

                  Küsimus, kuna tegelen aktiivselt spordiga siis oleks vaja võimalikult kiiresti asjale läheneda ja diagnoos saada/raviga alustada. Kuidas läheneda tänapäeva meeletult aeglases meditsiini maailmas. Kas minna perearsti kaudu, saade paber, siis panna aeg tasuta vastuvõtule eriarsti juures ja oodata 100 aastat. Või minna tasulisele vastuvõtule. Eeldan, et kui tasulisele minna siis kõik MRT-d ja asjad pead vajadusel ise kinni maksma?

                  Edit, kes on üldse õige arst tegelema randme venituste, kõõluste rebendite ja asjadega, ortopeed?
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    5 nädalat tagasi kukkusin halvasti käe peale ja väänasin käe välja. Olen oodanud et paraneks, aga ilmselgelt asi paremuse poole ei lähe ja on midagi tõsisemat kui lihtsalt väänamine. Välismaal viibimise tõttu polnud ka võimalik koheselt eriarsti juurde minna.

                    Küsimus, kuna tegelen aktiivselt spordiga siis oleks vaja võimalikult kiiresti asjale läheneda ja diagnoos saada/raviga alustada. Kuidas läheneda tänapäeva meeletult aeglases meditsiini maailmas. Kas minna perearsti kaudu, saade paber, siis panna aeg tasuta vastuvõtule eriarsti juures ja oodata 100 aastat. Või minna tasulisele vastuvõtule. Eeldan, et kui tasulisele minna siis kõik MRT-d ja asjad pead vajadusel ise kinni maksma?

                    Edit, kes on üldse õige arst tegelema randme venituste, kõõluste rebendite ja asjadega, ortopeed?
                    Ma kukkusin umbes 5 aastat tagasi mängu ajal halvasti käe peale. Mängisin lõpuni ja mõtlesin ka, et väike põrutus või väänamine. Järgmise tööpäeva õhtul ei olnud tunne kuidagi paremaks läinud ja võtsin tee nö igaks juhuks emosse. Mis välja tuli oli, et lodiluu on katki. Käsi pandi kipsi ja nädala pärast operatsioon. Õnneks oli tol õhtul valvearstiks või mingil muul põhjusel seal dr Kristo Kask, kes leidis kiiresti operatsiooniaja järgmise nädala õhtul, kui ta samuti valvearstiks oli.

                    Ehk mina soovitaks kõigepealt EMOs ära käia ja röntgeniga veenduda, kas luud on terved. Kui seal on ok, siis ortopeediakliinikusse helistada ja uurida, kui suure vahega neil tasuline ja tavajärjekord on.

                    Põlvesidemete venitusega käisin esimest korda tasulises, dr Rahu arvas, et ei ole vaja MRT'd teha. Kui teist korda juhtus, siis oli saatekirjaga vs ilma vastuvõtuaja vahe vist kolm päeva. Käisin võtsin perearsti juures saatekirja ja umbes kuu aja pärast sain vastuvõtule. Kuna siis olin haigekassa järjekorras, saatis ta mind uuringule ja tuli välja, et ta esialgne diagnoos oli õige.

                    Kui tasulise järjekorraga minna siis uuringud tuleb enda taskust maksta jah, operatsiooni vist ei pea, aga selles kindel ei ole.

                    Kommentaar


                      Ei soovita 5 nädalat vana asja pärast EMO-sse minna. Suure tõenäosusega saadetakse sind hellalt pu'si. 5 nädalat said normaalselt elada ja nüüd kui ravi soovid, tahad erakorralist meditsiini?!?!

                      Kommentaar


                        5 nädalat vana asjaga EMOsse enam asja ei tohiks tõesti olla. Mõistlik on perearsti juurde minna, kes siis edasi saadab, vast ortopeedi juurde. Käteprobleemide tõttu proovi tõesti Kristo Kase juurde saada, igati asjalik kätele spetsialiseerunud arst. Ka minu õlg tema noa all käinud ja kõigega igati rahul.

                        Kommentaar


                          EMO-sse võib alati minna, iseasi, kas minek õigustatud on. kui on käega seotud probleem, siis jah, tõsi on, et allapoole õlga sa eestis dr. Kasest väga paremat ei leia, kuid eks see ekspertsus seal tuleb välja pigem keerukamate juhtumite korral.

                          Mis puudutab rahastamist ja kui kiiresti tahad, siis alati või võtta tasulise konsultatsiooni. Tõsi, sellises olukorras on tihtipeale vaja diagnoosi panemiseks pildi tegemist jm, mille eest pead omast taskust maksma. Samas see ei ole nüüd ületamatu summa ning kui opiks tõesti peaks minema, siis saad alati minna ka maksumaksja raha eest. Tasuline teenus ei tähenda, et kõigi hilisemate teenuste eest pead tasuta maksma.

                          Kommentaar


                            Keegi täna läheb näppu ka siit viskama Gunsile ja tahab ühineda?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Oeh, fakk, saame üle ja tunnistame, et meile ei meeldi Inglismaa, kuna paljudele meeldib. Lihtne.
                              100% tõsi. Mu klassis oli vist 6 tegelast veel, kes jalkat vaatasid, 5 nendest olid ManUnitedi fännid ja no Inglismaa ka. Asi läks veel hullemaks kui ma kooli lõpetasin ja ülikooli läksin (vihje tegu siis kooliaasta 98-99ga)

                              Kommentaar


                                küsimus tarkadele - peale ebaõnnestunud sooviavaldust super cupi piletitele sain äsja nö second chance ostuvõimaluse. on reaalne asi või peaks oma arvuti viirusetõrje üle vaatama?
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X