320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    mõlemad maksavad võrdse %
    Ei maksa. Tulumaksu vaba miinimum välistab selle. Aga no see on muidugi minimaalne vahe.

    Poes võiks ka nii olla, et igaüks maksab näiteks kilo kanaliga eest 1% oma palgast. Ja üür võiks olla 30% palkast. Protsent võrdne, jee.

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Vaata pursui peabki rohkem maksma, sest see on tegelikult naabri Antsult ära võetud raha.
      Mina ei ole naabriantsult midagi ära võtnud, miks ma pean rohkem maksma?

      Kommentaar


        Nagunii tuleb peagi astmeline tulumaks, ega sellest pääsu pole.

        Kommentaar


          Kus nahktagi katkisi trukke saab vahetada?
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Panustaks kingsepa peale.

            Kommentaar


              kas kuskilt ufc-d saab järele vaadata? silmaklapimeeste sadam pole variant hetkel.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                kas kuskilt ufc-d saab järele vaadata? silmaklapimeeste sadam pole variant hetkel.
                Uuri erinevaid MMA ja UFC foorumeid. Kiire googeldamine andis mingeid fightide linke küll.
                varupallivarupumpaja

                Kommentaar


                  Kas perearsti saatekiri eriarsti juurde on endiselt paberil või on meie e-riigis juba kogu värk digitaalne?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Kas perearsti saatekiri eriarsti juurde on endiselt paberil või on meie e-riigis juba kogu värk digitaalne?
                    Mina sain viimati paberil.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Oleneb vist perearstiga läbisaamisest ja sellest, mis sul probleemiks on ja kas soovib sind ise üle vaadata vms (ma arvan). Ise sain hiljuti telefonis asjad aetud ja tehti ära digitaalselt.
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Miks minu jalgpalliklubi FB avalike ürituste alla ilmuvad pidevalt sellised spämmbotid? Kuidas sellest lahti saada?

                        Tere,
                        Ma laenata abivajajatele .Ma on kapitali kasutada anda erilaenude lühi-ja pikaajaline alates 2000 € euro à10.000.000 kõik tõsised inimesed, aus ja heade kommetega tahavad selle prêt.3% intressi aastas vastavalt eest tasutud summa on eriti, võtke mind e-posti teel rohkem teavet
                        Minu email: claudielamorilles@hotmail.fr
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          võtke mind e-posti teel
                          e-riik

                          No Tofoa, lihtsalt ei vedanud - spämmija otsis ehk Tsurt Kombaini oma Nirvaanat ja ükskõikne otsingumootor suunas ta hoopis JK lehele.....

                          Kommentaar


                            sain kirja. kirja sees oli täpselt nagu pankadest saadav pin koodi paber. pead lahti rebima ja siis urgitsema sealt, et koodi ennast näha. nägin. aga mitte kusagil pole öeldud, et mille pin kood see on. ühtegi viidet pole ümbrikul saatja kohta, paberil endal pole ühtegi viidet. lihtsalt, et pin kood, nimi, aadress ja mingid numbrid. pole viimasel ajal ühtegi kaarti tellinud peale ühiskaardi aga sellel ei tohiks olla ka ühtegi pin koodi. võrdlesin seb ja swedi pin koodi ümbrikutega ja nendel kõigil märked peal, et seb ja swedi oma. pm siis, mille või kelle pin kood see võiks olla ja kas kellegil on samasugune juhtum olnud?
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Even Vaata postitust
                              sain kirja. kirja sees oli täpselt nagu pankadest saadav pin koodi paber. pead lahti rebima ja siis urgitsema sealt, et koodi ennast näha. nägin. aga mitte kusagil pole öeldud, et mille pin kood see on. ühtegi viidet pole ümbrikul saatja kohta, paberil endal pole ühtegi viidet. lihtsalt, et pin kood, nimi, aadress ja mingid numbrid. pole viimasel ajal ühtegi kaarti tellinud peale ühiskaardi aga sellel ei tohiks olla ka ühtegi pin koodi. võrdlesin seb ja swedi pin koodi ümbrikutega ja nendel kõigil märked peal, et seb ja swedi oma. pm siis, mille või kelle pin kood see võiks olla ja kas kellegil on samasugune juhtum olnud?
                              mul tegi sellist nalja LHV.. varsti tuleb kaart ise ka järgi ehk
                              kaks firmatorti, kast pepsit!

                              Kommentaar


                                Täiesti võimalik see LHV teema, ma tegin ka kaardi suhteliselt selle võimaluse alguses ja saab ka kohe-kohe aeg täis.
                                Ma muidugi ei lasknud selle asemel asenduskaarti saata ja seega ei tea kuidas nad PIN-e saadavad, sest tegin hiljem jalgpallikaardi.
                                Samas LHV andis kenasti meili teel teada, et kaart hakkab aeguma ja ka internetipangas on see ilusti nähtavale toodud.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X