320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võrkpallurid võidavad. Neil on ju kõige suurem treening "hüppa sirgjoones nii kõrgele"-treening. Teistel on ikka mingi liikumisega hüpe.

    Kommentaar


      Ma promoks antud juhul korvpallureid, sest just nende käes on rekordid kõrgustes. Ei meenu ühtki võrkpallurit, kes suudaks näppudega puudatada nelja meetri kõrgusele riputatud piiri, või teatud märki. Selge on see, et kui sa tahad hüpata kõrgele, siis sa pead olema pikka kasvu! Seda selleks, et mitte unustada vabalangemis kiiruse üht reeglit- inimene ei suuda hüpates püsida õhus iialgi 1 sekund (isegi seda on palju)
      Siin on kunagi tehtud rekord, mis võibolla on nüüd juba ülelöödud. Pea 4 meetrit.

      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
        Ma promoks antud juhul korvpallureid, sest just nende käes on rekordid kõrgustes. Ei meenu ühtki võrkpallurit, kes suudaks näppudega puudatada nelja meetri kõrgusele riputatud piiri, või teatud märki. Selge on see, et kui sa tahad hüpata kõrgele, siis sa pead olema pikka kasvu! Seda selleks, et mitte unustada vabalangemis kiiruse üht reeglit- inimene ei suuda hüpates püsida õhus iialgi 1 sekund (isegi seda on palju)
        Siin on kunagi tehtud rekord, mis võibolla on nüüd juba ülelöödud. Pea 4 meetrit.

        Me räägime Eestist. Siin on ju tüüpide hüppevõime 3.60 jne. Näputasandil.

        Kommentaar


          mu arust on kunagi mingeid sellelaadseid artikleid old ka, siis jõuti ka järeldusele, et võrka mehed teavad palju on ja see on infona tihti ülesandmis lehtedel jms kirjaski, aga kuna muudel spordialadel see nii palju ei määra ega näita, siis nemad ei teadnud.

          Kommentaar


            Suusahüppajatel on ka see hüppamine üsna oluline osa trennist, võistlustel muidugi ka
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              No klassikaline variant on nt selline- kutt teeb püstijalu seistes kriidise või tindise näpuga seinale märgi ja hiljem kordab seda aga ilma hoota hüpates. Mõõdetakse nende kahe näitaja vahet. Mis seal elxile või halvale ründajale arusaamatut, ei tea.
              Seda muidugi aga kelle konkreetselt sa hüppama paned ja mis järeldusi sa teed? See, et üks võrkpallur hüppab kõrgemale kui korvpallir, ei tähenda, et keskmine võrkpallir hüppab kõrgemale kui keskmine võrkpallur.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                et keskmine võrkpallir hüppab kõrgemale kui keskmine võrkpallur.
                meta, raisk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Seda muidugi aga kelle konkreetselt sa hüppama paned ja mis järeldusi sa teed? See, et üks võrkpallur hüppab kõrgemale kui korvpallir, ei tähenda, et keskmine võrkpallir hüppab kõrgemale kui keskmine võrkpallur.
                  No nt Keedus, Sokk, M. Dorbek, Lips, Paasoja, Kirves? Ei ole esinduslik valim?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    No nt Keedus, Sokk, M. Dorbek, Lips, Paasoja, Kirves? Ei ole esinduslik valim?
                    Pigem peaks olema juhuvalik ja palju suurem, sest kuidas me teame kuhu see valik oma ala harrastajate hulgas positsioneerub? Ehk saime sellise valikuga ühe ala tipu ja teise ala keskpärasuse kätte? Ehk jah, hea korvpallur aga vot hüppevõime on üks nõrkadest kohtadest.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Pigem peaks olema juhuvalik ja palju suurem, sest kuidas me teame kuhu see valik oma ala harrastajate hulgas positsioneerub? Ehk saime sellise valikuga ühe ala tipu ja teise ala keskpärasuse kätte? Ehk jah, hea korvpallur aga vot hüppevõime on üks nõrkadest kohtadest.
                      No OK, aga kui teha katse, et Eesti meistermeeskond võrkpallis versus korvpallis? Või koondised? Siis ei tohiks ju probleemi olla, et võrdleme näiteks kehva põrkega kossumeest hea hüppevõimega võrkpalluriga.
                      Ma annaks omalt poolt Martinile - aga miks mitte ka mõnele teisele zhurnalistile - veel ühe tasuta idee. Teatavasti Eesti spordiajaloo ühes olulisemas teoses oli jutuks, et vana Kalevi kossumehed hüppasid ühel jalal Viljandi lossimägede kõrvalt treppidest ülesse. Raamatu järgi oli vist nii, et varem olid sellega hakkama saanud Salumets ja Brosman, nüüd aga korraga kolm meest - Tiks ise, Enden ja tüüp, kes raamatus kandis nime Saveli aga oli väidetavalt kombo mitmest mehest. Keegi võiks selle eksperimendi ära teha. Ma ise kunagi kaaslastega proovisin aga kaugele ei jõudnud. Samas olime ca 13- aastased ka. Julgen arvata, et sellest võiks natuke isegi veebihitt saada, kui praegused noored kossumehed üritaks sama asja ärgi teha.

                      Kommentaar


                        See mingi sitt. Kogemata ostsin. Noh. Uus toode ja proovin. Pole elu sees midagi nii jälki joonud. Reaalselt enne suudaks vist klaasi kust ära juua kui seda. See mingi mu personaalne maitse-error? On keegi, kelle meelest see on joodav asi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          See mingi sitt. Kogemata ostsin. Noh. Uus toode ja proovin. Pole elu sees midagi nii jälki joonud. Reaalselt enne suudaks vist klaasi kust ära juua kui seda. See mingi mu personaalne maitse-error? On keegi, kelle meelest see on joodav asi?
                          Jääkülmalt olen 2 korda joonud, kui pikemaid ratta trenne teen, kannatab ära, aga mingi eriline maitse elamus pole Nocco BCAAd on ilmselgelt paremad.

                          Kommentaar


                            See Alecoqi oma on päris rõlge tõesti. Nocco oma kiidan ka.

                            Kommentaar


                              Millist androidi kalendri äppi kahepeale kasutamiseks julgeksite soovitada?
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Ma muidu androidi ei kasuta aga kuidas see äpi kahepeale kasutamine välja näeb ? Jagate telo või tõmbate molemad sama äpi ja siis emmakumma märked on nähtavad mõlemas telos ? Voi midagi kolmandat ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X