320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    küsimus tarkadele - peale ebaõnnestunud sooviavaldust super cupi piletitele sain äsja nö second chance ostuvõimaluse. on reaalne asi või peaks oma arvuti viirusetõrje üle vaatama?
    legit

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Probleem on loodud eelnevate aastatega ning nüüd inimesed eeldavad suure hurraaga.

      Hea näide on Modric ja Horvaatia, kes räägivad inglaste meedia nende alahindamisest... ma nagu lugesin inglaste meediast, et Modric on turna parim ja sats üldse tüünne.

      Mida kuradit te üldse loete?

      Ja kui sa ikka pole viies viimases mängus vastast võitnud, siis see pole kuigi hea võiduprotsent. Või mis? Pole vaja end ise vähemuseks tembeldada - võida ja kõik on vägev!
      Eks siia ole veel üks koer maetud - Inglise keelt rääkivale inimesele on kättesaadav sadu ja sadu erinevaid väljaandeid.
      Aga mingitest teistest mitte-ingliskeelsetest riikidest jõuab riigist välja ainult kõige respektaablimate väljaannete info.

      Noh, et BBC ja Telegraph hindavad Modricit turniiri parimaks mängijaks ja samas Scarborough Daily Sun Expressi mingisugune purjus pundit paneb kusagile lehele üles selle, et "aga tegelikult on Henderson ikkagi sitaks kõvem vend kui Modric, sest viimane ei pidanud kauem Premmis vastu" ... noh siis mingit tolgused jagavad seda viimast, nende käest jõuab see mingite tulihingeliste vihkajateni ja neil läheb ju kohe kõvaks kui saab sellist asja jagada. Luues seeläbi just sama infovoogu (või vähemalt soodustades ja võimendades selle levikut) mille pärast nad väidetavalt koondist vihkavad .

      Kommentaar


        Mis teema täna õhtul Laagna teel M.Härma silla kandis oli, et politsei pani mõlemad suunad kinni?
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Mis teema täna õhtul Laagna teel M.Härma silla kandis oli, et politsei pani mõlemad suunad kinni?
          Spordikotti tegid pollarid kahjutuks...
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
            Spordikotti tegid pollarid kahjutuks...
            Värnik jättis trenni minemise pooleli?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Koeraliha müük on Eestis keelatud?

              Kas veganitel on koeraliha asendus ja see on saadaval/legaalne Eestis?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Koeraliha müük on Eestis keelatud?

                Kas veganitel on koeraliha asendus ja see on saadaval/legaalne Eestis?
                See peaks olema umbes nii, et pakendavad kaalika, Kirjutavad peale "Taimne koeraliha" või sitemal juhul lihtsalt "Koeraliha" (jutumärkide vahele) ja 20EUR/kg hinnasilt juurde ja läheb nagu soe taime sai.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Koeraliha müük on Eestis keelatud?

                  Kas veganitel on koeraliha asendus ja see on saadaval/legaalne Eestis?
                  Tsirkuses metsloomade kasutamine on keelatud - loomaaedades, aga pole.

                  Uhke uue "merekeskuse" ehitamise vastu(Samamoodi teistes riikides koeraliha söömise vastu) on samamöödi kõik lihasööjad.

                  Elu ongi ebaloogiline.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Ansip.jpg
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Räägi enda eest. Mina olen merekeskustes, loomaaedades ja tsirkustes käinud ja kogu mu perele on alati meeldinud. Loomadele ka, nad silmnähtavalt naudivad seda, et trikkide eest nänni saavad.
                      Enda eest? Eestis on see seadusega keelatud.

                      See et sinu silmale paistis 5 minuti jooksul, et loomal oli tore on ka hea väide.

                      Enda nina eest võiks kaugemale osata vaadata.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Enda eest? Eestis on see seadusega keelatud.

                        See et sinu silmale paistis 5 minuti jooksul, et loomal oli tore on ka hea väide.

                        Enda nina eest võiks kaugemale osata vaadata.
                        Now there there. Sa ei tea ju. Ta võib olla diplomeeritud loomaspetsialist
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Räägi enda eest. Mina olen merekeskustes, loomaaedades ja tsirkustes käinud ja kogu mu perele on alati meeldinud. Loomadele ka, nad silmnähtavalt naudivad seda, et trikkide eest nänni saavad.
                          Vau. Kas see on mingi eriti diip level iroonia v?
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Kõik elektrit tarbivad asjad(külmkapp, tuled jne),mis asuvad korteri uksest suhtes paremal ei tööta, kõik mis asuvad vasakul töötavad. Elektrikapis on kõik sisse lükatud jne. Mis jama see on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Kõik elektrit tarbivad asjad(külmkapp, tuled jne),mis asuvad korteri uksest suhtes paremal ei tööta, kõik mis asuvad vasakul töötavad. Elektrikapis on kõik sisse lükatud jne. Mis jama see on?
                              Kaitse võib olla läbi põlenud ja ei lükanud elektrikapis automaatselt korke välja. Proovi sisse välja lülitada.

                              Kommentaar


                                Pool arvet on maksmata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X