320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui kurk on nii RÄIGELT valus ja arsti juurde minna ei taha ja ei viitsi, siis mida teha? Mis aitab kõige paremini ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
      Kui kurk on nii RÄIGELT valus ja arsti juurde minna ei taha ja ei viitsi, siis mida teha? Mis aitab kõige paremini ?
      taruvaik

      Kommentaar


        Just, otsi apteegist seda toodet:

        Kommentaar


          Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
          Kui kurk on nii RÄIGELT valus ja arsti juurde minna ei taha ja ei viitsi, siis mida teha? Mis aitab kõige paremini ?
          nohu, köha pole? angiini puhul ei aita ükski vaik ega soolvesi.

          Kommentaar


            nohu ja köha on ka, ja seda taruvaiku olen ka kasutanud, aga mitte mõhkugi, öeldakse küll et aeg parandab haavad aga, päris pikalt juba kurk nii kibedalt valus olnud, et isegi neelata on raske.

            Kommentaar


              Tänud, 20. SS diviis sobib suurepäraselt!
              Kui tüli ei tee, kirjuta hiljem privasse kas ja kust said. Võimalik, et endal tulevikus kah vaja.

              Kommentaar


                Küsimused: kas peale Jüri Jaansoni on keegi võitnud a) oma esimese olümpiamedali alles viiendalt OMilt, kus osaleti b) kas või kes on võitnud sarnaselt Jaansonile medali oma kuuendalt OMilt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                  Kui kurk on nii RÄIGELT valus ja arsti juurde minna ei taha ja ei viitsi, siis mida teha? Mis aitab kõige paremini ?
                  Mul samad sümptomid ja oli sama asi, et mitu päeva mitte ükski asi ei mõjunud. Täna on juba inimese tunne. Saladus peitus selles, et ma ohtralt jõin teed sidruni või meega ja hoidsin kaela paksu ning sooja salli sees. Ei mingit taruvaiku ega midagi vaja ei läinud.
                  Nüüd kõik korras... Ainult et seda lollakat 37.1 palavikku juba 2 päeva kuidagi alla ei saa.

                  Kommentaar


                    Mul ka üks väike tervisega seotud küsimus. Nimelt sai nädalapäevad haiglas veedetud ning pidevalt manustati mulle ka veenide kaudu antibiootikume. Nüüd on aga käed/veenid sellest tilkumisest nii valusad ja paistes, et karju appi. Kuidas sellist paistetust alandada saaks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                      nohu ja köha on ka, ja seda taruvaiku olen ka kasutanud, aga mitte mõhkugi, öeldakse küll et aeg parandab haavad aga, päris pikalt juba kurk nii kibedalt valus olnud, et isegi neelata on raske.
                      Mina rahunesin paar päeva kodus ja muudkui lutsutasin Neo-Angini ja jõin kõvasti teed.
                      Selle paari päevaga kannatas täitsa tööle minna. Nohu ja köha pole kahjuks ei Thera Flu, Sudafedi, ACC, sellesama taruvaigu ega meega tee abiga ära läinud. Nüüd on veel peaaegu terve nädal ka kõrvad lukus olnud. Arsti poolt välja kirjutatud Klacid antibiootikumil läheb kuuri viies päev, aga senimaani ei mingit muudatust
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Vältige antibiootikume igal juhul. Antibiootikumid on täielikud tervise tapjad, pigem toituge orgaanilisest puu/juurviljadest ning E-vabadest mahladest.

                        Kommentaar


                          Kas on juba teada, et kas aastalõputurniiri ka sellel aastal televusseri kaudu vaadata saab ?
                          Algselt postitas Blue Moon
                          Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                          Kommentaar


                            jah,saab. via TLN TV

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              Vältige antibiootikume igal juhul. Antibiootikumid on täielikud tervise tapjad, pigem toituge orgaanilisest puu/juurviljadest ning E-vabadest mahladest.
                              Samas siis, kui mul oli põskkoopapõletik, olid mul meeletud valud terves peas, pikali ega püsti ei saanud olla jne. Enivei, esimene asi, mis mingitki tolku omas, olid mingid antibiootikumid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Samas siis, kui mul oli põskkoopapõletik, olid mul meeletud valud terves peas, pikali ega püsti ei saanud olla jne. Enivei, esimene asi, mis mingitki tolku omas, olid mingid antibiootikumid.
                                Kindlate juhtumite korral on tõesti antibiootikumid ainuke lahendus. Samas.. mul pole kunagi olnud põhjust antibiootikume kasutada, sest olen heal juhul kord aastas haige. Eks hea tervis on ka korraliku toitumise ja liikumise tõttu tulnud.
                                Antibiotsidega on ka muidugi see, et need tapavad ka head bakterid ära ning peale kuuri on organism nõrk ning haigusetekitajatele kerge saak, nii see ratas veerema hakkab... Mul paljud tuttavad tihti antibiootikumide peal ning üle nädala/kuu raskelt haiged.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X