320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Vältige antibiootikume igal juhul. Antibiootikumid on täielikud tervise tapjad, pigem toituge orgaanilisest puu/juurviljadest ning E-vabadest mahladest.
    katrin siska, sina või?
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Even Vaata postitust
      katrin siska, sina või?
      ei, siiski rallikas

      Kommentaar


        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
        Kindlate juhtumite korral on tõesti antibiootikumid ainuke lahendus. Samas.. mul pole kunagi olnud põhjust antibiootikume kasutada, sest olen heal juhul kord aastas haige. Eks hea tervis on ka korraliku toitumise ja liikumise tõttu tulnud.
        Antibiotsidega on ka muidugi see, et need tapavad ka head bakterid ära ning peale kuuri on organism nõrk ning haigusetekitajatele kerge saak, nii see ratas veerema hakkab... Mul paljud tuttavad tihti antibiootikumide peal ning üle nädala/kuu raskelt haiged.
        Mina olin viimati haige umbes 5 aastat tagasi ja praegune Klacid tarvitamine peaks vist olema üldse esimene kord. Kahjuks pole sest veel erilist tolku olnud, sest kõrvad ikka lukus . 2 tabletti veel jäänud ja siis jälle arsti juurde

        Naisel samas lõpetas antibiootikumikuur angiiniga tekkinud vaevused, mis olid kestnud ligi kuu, seega eks ta üsna suhteline ole.

        Organismi nõrgestab ju iga haigus, kuigi eks see kange ravim tee vast asja hullemaks küll.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Antibiootikumide kohta - klassiõel oli kopsupõletik ja pandi kuur peale. Sai siis terveks ja eile tuli kooli ning päeva lõpuks oli uuesti haige. Nüüd tal angiin ja mononukleoos.

          Kommentaar


            Antibiootikumi kuuri peab lõpuni tegema, isegi kui oled juba terve, muidu juhtubki nii, nagu su klassiõel.

            Kommentaar


              Nädal aega pole midagi juhtunud,ikka sama seis, kurk valutab ja sellega kaasneb kõrvavalu, kõrvad pidevalt kinni, hingata raske ja köha nohu. Homme tõehetk, arstile aeg ja saan teada kas midagi on või ei ole.. Seda kopsupõletikku nüüd küll ei tahaks..

              Kommentaar


                Jooge viina, peded!!! See aitab kõige vastu.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Kui ebayst tellida midagi, kas siis Banaanivabariik küsib lisaks veel käibekat?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Kui ebayst tellida midagi, kas siis Banaanivabariik küsib lisaks veel käibekat?
                    Euroopa Liidu liikmesriigist tellimine on maksuvaba!

                    Kui 31. detsembrini saab Euroopa Liidu välistest riikidest tellida kaupa käibemaksuvabalt 2347 krooni ulatuses, siis uuest aastast (2010) on uus piir 344 krooni. See tähendab, et kui ühendusevälisest riigist Eestisse saadetud kaubasaadetise väärtus ületab 344 krooni (22 eurot), tuleb esitada kaubasaadetise kohta tollideklaratsioon ja tasuda käibemaks. Eraisikult eraisikule saadetava mittekaubandusliku eseme käibemaksuvaba piir jääb endiselt 704 kroonile.

                    Lisamaksudest:

                    Kui mittekaubandusliku kaubasaadetise väärtus ületab 704 krooni (45 eurot), tuleb esitada tollideklaratsioon ja tasuda käibemaks ning tollimaksuga maksustatavate kaupade korral ka tollimaks.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Kuidas saab neti lehti tõlkida ? Ma ei mõtle nii, et copyid teksti kuhugi translatesse vaid, et saaks teksti sellel lehe peal ära tõlkida ilma seda copymatta.
                      >>

                      Kommentaar


                        Algselt postitas NIRK Vaata postitust
                        Kuidas saab neti lehti tõlkida ? Ma ei mõtle nii, et copyid teksti kuhugi translatesse vaid, et saaks teksti sellel lehe peal ära tõlkida ilma seda copymatta.
                        Copyd lehe aadressi google translate'i

                        Kommentaar


                          mis kuradi moodi said venemaa ja Katar endale õiguse korraldada suurturniiri? No Venemaast saan aru - pistised.. Aga kääbus- ja naftariik Katar? No tere talv, aga kui nimodi jätkub siis pakkuge kes 2024 suurturniiri korraldab!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                            mis kuradi moodi said venemaa ja Katar endale õiguse korraldada suurturniiri? No Venemaast saan aru - pistised.. Aga kääbus- ja naftariik Katar? No tere talv, aga kui nimodi jätkub siis pakkuge kes 2024 suurturniiri korraldab!

                            Kommentaar


                              tuleb jah nii välja et rahaga saab endale mm-i osta...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas NIRK Vaata postitust
                                Kuidas saab neti lehti tõlkida ? Ma ei mõtle nii, et copyid teksti kuhugi translatesse vaid, et saaks teksti sellel lehe peal ära tõlkida ilma seda copymatta.
                                Kasutad Google Chrome'i.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X